Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19. aug 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
3
Kalundborg GB
4
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2023
13:00
Vipperød BK
6
Rørby-Værslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
0
Gislinge BK
5
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2023
18:30
Jernløse BK
4
Rørby-Værslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
16. sep 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
2
Raklev GI
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2023
14:00
Hvalsø IF
7
Rørby-Værslev IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2023
16:00
Svebølle BI 2016
3
Rørby-Værslev IF
4
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
2
TFC Odsherred
3
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2023
15:00
Nykøbing IF
3
Rørby-Værslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2023
15:30
Rørby-Værslev IF
1
Svinninge IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2023
15:00
Kr. Helsinge IF
3
Rørby-Værslev IF
1
|
|||||||||||||||||||
06. apr
12:00
Kalundborg GB
1
Rørby-Værslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
13. apr
15:30
Rørby-Værslev IF
4
Vipperød BK
3
|
|||||||||||||||||||
20. apr
15:00
Gislinge BK
1
Rørby-Værslev IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. apr
15:30
Rørby-Værslev IF
2
Jernløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj
16:15
Raklev GI
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
07. maj
19:00
Rørby-Værslev IF
Hvalsø IF
|
|||||||||||||||||||
17. maj
18:30
Rørby-Værslev IF
Svebølle BI 2016
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:30
TFC Odsherred
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
01. jun
15:30
Rørby-Værslev IF
Nykøbing IF
|
|||||||||||||||||||
08. jun
15:30
Svinninge IF
Rørby-Værslev IF
|
|||||||||||||||||||
15. jun
12:00
Rørby-Værslev IF
Kr. Helsinge IF
|
Kvartfinaler tirsdag den 18. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler lørdag den 22. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 26. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1