Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03. apr
20:30
Ølstykke FC (2)
0
Ølstykke FC (1)
1
|
|||||||||||||||||||
08. apr
19:00
Ølstykke FC (1)
2
Allerød Fodbold Klub (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
15. apr
19:00
ORI-Fodbold
1
Ølstykke FC (1)
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
22. apr
19:00
Ølstykke FC (1)
4
Lyngby Boldklub 1921
0
|
|||||||||||||||||||
01. maj
20:15
Farum BK
1
Ølstykke FC (1)
1
|
|||||||||||||||||||
06. maj
19:00
Ølstykke FC (1)
1
FC Rudersdal
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. maj
20:00
Skibby IK
2
Ølstykke FC (1)
0
|
|||||||||||||||||||
21. maj
19:00
Ølstykke FC (1)
IF Skjold Birkerød
|
|||||||||||||||||||
28. maj
19:00
Kirke Hyllinge IF
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
03. jun
19:00
Ølstykke FC (1)
Rørbæk FC
|
|||||||||||||||||||
10. jun
19:00
Dalby IF / HFK fodbold
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
17. jun
19:00
Ølstykke FC (1)
Allerød Fodbold Klub (2)
|
|||||||||||||||||||
24. jun
19:00
Ølstykke FC (3)
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
14. aug
19:00
Ølstykke FC (1)
Ølstykke FC (2)
|
|||||||||||||||||||
22. aug
20:00
Allerød Fodbold Klub (1)
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
26. aug
19:00
Ølstykke FC (1)
ORI-Fodbold
|
|||||||||||||||||||
02. sep
20:00
Lyngby Boldklub 1921
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
09. sep
19:00
Ølstykke FC (1)
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
16. sep
19:00
FC Rudersdal
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
23. sep
19:00
Ølstykke FC (1)
Skibby IK
|
|||||||||||||||||||
01. okt
19:00
IF Skjold Birkerød
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
07. okt
19:00
Ølstykke FC (1)
Kirke Hyllinge IF
|
|||||||||||||||||||
14. okt
20:00
Rørbæk FC
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
21. okt
20:30
Ølstykke FC (1)
Dalby IF / HFK fodbold
|
|||||||||||||||||||
29. okt
20:15
Allerød Fodbold Klub (2)
Ølstykke FC (1)
|
|||||||||||||||||||
04. nov
20:30
Ølstykke FC (1)
Ølstykke FC (3)
|
Puljevinderen er Sjællandsmester, der vil blive overrakt pokal og medaljer til vinderen på sidste spilledag.