Skælskør Boldklub og Idrætsforening

U14 Drenge 2 (09) Forår, Pulje 2

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
560444
01-04 2023
10:00 B. 73, Slagelse Skælskør Boldklub og Idrætsforening Stadion Vest
5
-
1
01. apr 2023
10:00
B. 73, Slagelse
5
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
560450
ti04-04 2023
18:30 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Haslev FC Skælskør Stadion
3
-
4
04. apr 2023
18:30
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
Haslev FC
4
560458
15-04 2023
11:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Oversidder Skælskør Stadion
15. apr 2023
11:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Oversidder
560465
22-04 2023
10:00 Herlufsholm GF Skælskør Boldklub og Idrætsforening Herlufsholm Stadion
7
-
3
22. apr 2023
10:00
Herlufsholm GF
7
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
560470
29-04 2023
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Greve Fodbold Skælskør Stadion
1
-
4
29. apr 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
Greve Fodbold
4
560479
on03-05 2023
18:30 Nykøbing FC (2) Skælskør Boldklub og Idrætsforening Nykøbing FC
7
-
1
03. maj 2023
18:30
Nykøbing FC (2)
7
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
560483
13-05 2023
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Herfølge BK Skælskør Stadion
UHT
13. maj 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
Herfølge BK
UHT
560488
on17-05 2023
18:45 Nykøbing FC (1) Skælskør Boldklub og Idrætsforening Nykøbing FC
11
-
2
17. maj 2023
18:45
Nykøbing FC (1)
11
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
2
560496
27-05 2023
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Kalundborg GB Skælskør Stadion
1
-
3
27. maj 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
1
Kalundborg GB
3
560502
ma05-06 2023
11:00 Himmelev-Veddelev BK Skælskør Boldklub og Idrætsforening Himmelev Idrætspark
1
-
3
05. jun 2023
11:00
Himmelev-Veddelev BK
1
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
3
560507
10-06 2023
10:00 Skælskør Boldklub og Idrætsforening Tølløse BK Skælskør Stadion
0
-
4
10. jun 2023
10:00
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
0
Tølløse BK
4
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
Finale

Lørdag den 17. juni kl. 12.00 i Ølstykke. Vinder pulje 1 - Vinder pulje 2

Log ind