Aakanden GF

VinterBold U8 Drenge 3 (16) 5:5, Pulje 6

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
søndag den. 12-11 2023
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
674698 10:00 Aakanden GF Bagsværd BK
10:00
Aakanden GF
Bagsværd BK
674701 10:25 Aakanden GF BSF (2)
10:25
Aakanden GF
BSF (2)
674702 10:50 Aakanden GF Hekla
10:50
Aakanden GF
Hekla
Arrangør:
søndag den. 26-11 2023
Spillested:
Husumparken Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
674710 10:00 Husum Bk (1) Aakanden GF
10:00
Husum Bk (1)
Aakanden GF
674712 10:25 Aakanden GF Jægersborg BK
10:25
Aakanden GF
Jægersborg BK
674714 10:50 Aakanden GF Hareskov IF (2)
10:50
Aakanden GF
Hareskov IF (2)
søndag den. 10-12 2023
Spillested:
Fælledparken Kunst Fælledparken Per Henrik Lings Allé 10 2100 København Ø
674864 12:30 Aakanden GF BSF (2) Kunst Fælledparken
12:30
Aakanden GF
BSF (2)
674867 12:55 Aakanden GF Østerbro IF Kunst Fælledparken
12:55
Aakanden GF
Østerbro IF
674868 13:20 Aakanden GF Stefan Kunst Fælledparken
13:20
Aakanden GF
Stefan
Arrangør:
søndag den. 28-01 2024
Spillested:
Tårnby Stadion Gemmas Alle 41 2770 Kastrup
674876 10:00 Aakanden GF Hareskov IF (2)
10:00
Aakanden GF
Hareskov IF (2)
674879 10:25 Aakanden GF AB Tårnby (4)
10:25
Aakanden GF
AB Tårnby (4)
674880 10:50 Aakanden GF Hekla
!
NB: Hekla er taberdømt
1
10:50
Aakanden GF
Hekla
Arrangør:
søndag den. 04-02 2024
Spillested:
Hekla Park Artillerivej 190 2300 København S
674888 10:00 Aakanden GF Østerbro IF
10:00
Aakanden GF
Østerbro IF
674891 10:25 Aakanden GF Hekla
10:25
Aakanden GF
Hekla
675005 10:50 Aakanden GF Hellas (2)
10:50
Aakanden GF
Hellas (2)
Arrangør:
søndag den. 03-03 2024
Spillested:
Gentofte Sportspark Vest Ved Stadion 10 2820 Gentofte
675084 10:00 Aakanden GF BSF (2)
10:00
Aakanden GF
BSF (2)
675087 10:25 Aakanden GF Hareskov IF (2)
10:25
Aakanden GF
Hareskov IF (2)
675088 10:50 Aakanden GF Orient GI
10:50
Aakanden GF
Orient GI
Arrangør:
søndag den. 24-03 2024
Spillested:
Husumparken Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
675100 10:00 Husum Bk (1) Aakanden GF Bane 1 E (5 mands) - Kunstgræs
10:00
Husum Bk (1)
Aakanden GF
675102 10:25 Aakanden GF Stefan Bane 1 D (5 mands) - Kunstgræs
10:25
Aakanden GF
Stefan
675105 10:50 Aakanden GF Østerbro IF Bane 1 F (5 mands) - Kunstgræs
10:50
Aakanden GF
Østerbro IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind