MENU

Herre-DS, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
915697
fr
02-08 2019
Kl. 19:00
Hedensted IF Marienlyst Hedensted Stadion
0 - 0
915701
fr
02-08 2019
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF Kolding B Home Tarup Park
1 - 4
915698
03-08 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Odder Nordfyns Bank Arena
2 - 2
915700
03-08 2019
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Varde Fynske Bank Arena Høje Bøge
4 - 0
915699
03-08 2019
Kl. 15:00
OKS Herning Fremad OKSON-Park
1 - 4
915703
fr
09-08 2019
Kl. 18:30
Marienlyst Sfb-Oure FA Marienlystcentret
0 - 1
915702
fr
09-08 2019
Kl. 19:00
Varde Tarup/Paarup IF Sydbank Stadion
3 - 1
915708
10-08 2019
Kl. 14:00
Herning Fremad Otterup B & IK Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
2 - 4
916574
10-08 2019
Kl. 15:30
Kolding B OKS Mosevej Sportsplads
1 - 1
915704
11-08 2019
Kl. 15:00
Odder Hedensted IF Spektrum Odder
0 - 1
916578
fr
16-08 2019
Kl. 18:30
Sfb-Oure FA Odder Fynske Bank Arena Høje Bøge
2 - 1
916577
17-08 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Kolding B Nordfyns Bank Arena
2 - 2
916579
17-08 2019
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF OKS Home Tarup Park
1 - 3
916576
17-08 2019
Kl. 13:30
Hedensted IF Herning Fremad Hedensted Stadion
1 - 2
916575
17-08 2019
Kl. 15:00
Varde Marienlyst Sydbank Stadion
2 - 1
916580
fr
23-08 2019
Kl. 18:30
Marienlyst Tarup/Paarup IF Marienlystcentret
0 - 0
916584
fr
23-08 2019
Kl. 18:30
Kolding B Hedensted IF Mosevej Sportsplads
1 - 1
916581
fr
23-08 2019
Kl. 18:45
Odder Varde Spektrum Odder
3 - 3
916583
24-08 2019
Kl. 14:00
Herning Fremad Sfb-Oure FA Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
2 - 0
916582
24-08 2019
Kl. 15:00
OKS Otterup B & IK OKSON-Park
1 - 2
916588
fr
30-08 2019
Kl. 18:15
Sfb-Oure FA Kolding B Fynske Bank Arena Høje Bøge
2 - 0
916589
31-08 2019
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Otterup B & IK Home Tarup Park
1 - 2
916586
31-08 2019
Kl. 13:30
Hedensted IF OKS Hedensted Stadion
2 - 4
916587
31-08 2019
Kl. 14:00
Marienlyst Odder Marienlystcentret
2 - 0
916585
31-08 2019
Kl. 15:00
Varde Herning Fremad Sydbank Stadion
3 - 3
916596
fr
06-09 2019
Kl. 17:50
Kolding B Varde Mosevej Sportsplads
3 - 5
916590
07-09 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Hedensted IF Nordfyns Bank Arena
2 - 2
916595
07-09 2019
Kl. 14:00
Herning Fremad Marienlyst Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
1 - 2
916594
07-09 2019
Kl. 15:00
OKS Sfb-Oure FA OKSON-Park
0 - 2
916591
08-09 2019
Kl. 14:00
Odder Tarup/Paarup IF Spektrum Odder
0 - 2
916600
14-09 2019
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Otterup B & IK Fynske Bank Arena Høje Bøge
2 - 2
916605
14-09 2019
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Hedensted IF Home Tarup Park
1 - 0
916599
14-09 2019
Kl. 14:00
Odder Herning Fremad Spektrum Odder
2 - 2
916597
14-09 2019
Kl. 15:00
Varde OKS Sydbank Stadion
4 - 0
916598
14-09 2019
Kl. 15:45
Marienlyst Kolding B Marienlystcentret
3 - 0
916610 to
19-09 2019
Kl. 19:00
Kolding B Odder Mosevej Kunstgræsbane
916607
21-09 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Varde Nordfyns Bank Arena
916609
21-09 2019
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Herning Fremad Home Tarup Park
916606
21-09 2019
Kl. 13:30
Hedensted IF Sfb-Oure FA Hedensted Stadion
916608
21-09 2019
Kl. 15:00
OKS Marienlyst OKSON-Park
916612 fr
27-09 2019
Kl. 18:30
Marienlyst Otterup B & IK Marienlystcentret
916618
28-09 2019
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Tarup/Paarup IF Fynske Bank Arena Høje Bøge
916619
28-09 2019
Kl. 14:00
Herning Fremad Kolding B Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
916613
28-09 2019
Kl. 14:00
Odder OKS Spektrum Odder
916611
28-09 2019
Kl. 15:00
Varde Hedensted IF Sydbank Stadion
916624 fr
04-10 2019
Kl. 18:30
Marienlyst Hedensted IF Marienlystcentret
916627
05-10 2019
Kl. 13:00
Kolding B Tarup/Paarup IF Mosevej Sportsplads
916625
05-10 2019
Kl. 14:00
Odder Otterup B & IK Spektrum Odder
916626
05-10 2019
Kl. 14:00
Herning Fremad OKS Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
916623
05-10 2019
Kl. 15:00
Varde Sfb-Oure FA Sydbank Stadion
916629
12-10 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Herning Fremad Nordfyns Bank Arena
916631
12-10 2019
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Marienlyst Fynske Bank Arena Høje Bøge
916632
12-10 2019
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Varde Home Tarup Park
916628
12-10 2019
Kl. 13:30
Hedensted IF Odder Hedensted Stadion
916630
12-10 2019
Kl. 15:00
OKS Kolding B OKSON-Park
916637
19-10 2019
Kl. 13:00
Kolding B Otterup B & IK Mosevej Sportsplads
916634
19-10 2019
Kl. 14:00
Odder Sfb-Oure FA Spektrum Odder
916635
19-10 2019
Kl. 15:00
OKS Tarup/Paarup IF OKSON-Park
916633
19-10 2019
Kl. 15:30
Marienlyst Varde Marienlystcentret
916636
20-10 2019
Kl. 14:00
Herning Fremad Hedensted IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
916941
26-10 2019
Kl. 13:00
Sfb-Oure FA Herning Fremad Fynske Bank Arena Høje Bøge
916968
26-10 2019
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Marienlyst Home Tarup Park
916639
26-10 2019
Kl. 13:30
Hedensted IF Kolding B Hedensted Stadion
916638
26-10 2019
Kl. 15:00
Varde Odder Sydbank Stadion
916940
27-10 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK OKS Nordfyns Bank Arena
916969
02-11 2019
Kl. 13:00
Otterup B & IK Tarup/Paarup IF Nordfyns Bank Arena
916976
02-11 2019
Kl. 13:00
Kolding B Sfb-Oure FA Mosevej Sportsplads
916970
02-11 2019
Kl. 14:00
Odder Marienlyst Spektrum Odder
916974
02-11 2019
Kl. 14:00
OKS Hedensted IF OKSON-Park
916975
02-11 2019
Kl. 14:00
Herning Fremad Varde Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
916989
14-03 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Odder Home Tarup Park
916984
14-03 2020
Kl. 13:30
Hedensted IF Otterup B & IK Hedensted Stadion Kunstgræs
916987
14-03 2020
Kl. 14:00
Marienlyst Herning Fremad Marienlystcentret
916988
14-03 2020
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA OKS Fynske Bank Arena Høje Bøge
916982
14-03 2020
Kl. 15:00
Varde Kolding B Sydbank Stadion
917000 fr
20-03 2020
Kl. 19:00
Kolding B Marienlyst Mosevej Kunstgræsbane
916993
21-03 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Sfb-Oure FA Nordfyns Bank Arena
916990
21-03 2020
Kl. 13:30
Hedensted IF Tarup/Paarup IF Hedensted Stadion Kunstgræs
916998
21-03 2020
Kl. 14:00
Herning Fremad Odder Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
916996
21-03 2020
Kl. 15:00
OKS Varde OKSON-Park
917003
28-03 2020
Kl. 14:00
Marienlyst OKS Marienlystcentret
917005
28-03 2020
Kl. 14:00
Odder Kolding B Spektrum Odder
917010
28-03 2020
Kl. 14:00
Herning Fremad Tarup/Paarup IF Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
917007
28-03 2020
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Hedensted IF Fynske Bank Arena Høje Bøge
917001
28-03 2020
Kl. 15:00
Varde Otterup B & IK Sydbank Stadion
917016
04-04 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Marienlyst Nordfyns Bank Arena
917018
04-04 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Sfb-Oure FA Home Tarup Park
917019
04-04 2020
Kl. 13:00
Kolding B Herning Fremad Mosevej Sportsplads
917011
04-04 2020
Kl. 13:30
Hedensted IF Varde Hedensted Stadion
917017
04-04 2020
Kl. 15:00
OKS Odder OKSON-Park
917021
11-04 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Odder Nordfyns Bank Arena
917022
11-04 2020
Kl. 15:00
OKS Herning Fremad OKSON-Park
917023
11-04 2020
Kl. 15:30
Sfb-Oure FA Varde Fynske Bank Arena Høje Bøge
917024
11-04 2020
Kl. 15:30
Tarup/Paarup IF Kolding B Home Tarup Park
917020
11-04 2020
Kl. 15:30
Hedensted IF Marienlyst Hedensted Stadion
917162 fr
17-04 2020
Kl. 18:00
Kolding B OKS Mosevej Sportsplads
917098
18-04 2020
Kl. 14:00
Marienlyst Sfb-Oure FA Marienlystcentret
917160
18-04 2020
Kl. 14:00
Odder Hedensted IF Spektrum Odder
917161
18-04 2020
Kl. 14:00
Herning Fremad Otterup B & IK Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
917089
18-04 2020
Kl. 15:00
Varde Tarup/Paarup IF Sydbank Stadion
917167
25-04 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF OKS Home Tarup Park
917165
25-04 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Kolding B Nordfyns Bank Arena
917164
25-04 2020
Kl. 13:30
Hedensted IF Herning Fremad Hedensted Stadion
917166
25-04 2020
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Odder Fynske Bank Arena Høje Bøge
917163
25-04 2020
Kl. 15:00
Varde Marienlyst Sydbank Stadion
917172 fr
01-05 2020
Kl. 18:30
Kolding B Hedensted IF Mosevej Sportsplads
917171
02-05 2020
Kl. 14:00
Herning Fremad Sfb-Oure FA Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
917168
02-05 2020
Kl. 14:00
Marienlyst Tarup/Paarup IF Marienlystcentret
917169
02-05 2020
Kl. 14:00
Odder Varde Spektrum Odder
917170
02-05 2020
Kl. 15:00
OKS Otterup B & IK OKSON-Park
917177
09-05 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Otterup B & IK Home Tarup Park
917174
09-05 2020
Kl. 13:30
Hedensted IF OKS Hedensted Stadion
917175
09-05 2020
Kl. 14:00
Marienlyst Odder Marienlystcentret
917176
09-05 2020
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Kolding B Fynske Bank Arena Høje Bøge
917173
09-05 2020
Kl. 15:00
Varde Herning Fremad Sydbank Stadion
917182 fr
15-05 2020
Kl. 18:30
Kolding B Varde Mosevej Sportsplads
917178
16-05 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Hedensted IF Nordfyns Bank Arena
917179
16-05 2020
Kl. 14:00
Odder Tarup/Paarup IF Spektrum Odder
917181
16-05 2020
Kl. 14:00
Herning Fremad Marienlyst Herning Fremad's Kunstgræsbane 1
917180
16-05 2020
Kl. 15:00
OKS Sfb-Oure FA OKSON-Park
917187
23-05 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Hedensted IF Home Tarup Park
917184
23-05 2020
Kl. 14:00
Marienlyst Kolding B Marienlystcentret
917185
23-05 2020
Kl. 14:00
Odder Herning Fremad Spektrum Odder
917186
23-05 2020
Kl. 15:00
Sfb-Oure FA Otterup B & IK Fynske Bank Arena Høje Bøge
917183
23-05 2020
Kl. 15:00
Varde OKS Sydbank Stadion
917192 fr
29-05 2020
Kl. 18:30
Kolding B Odder Mosevej Sportsplads
917189
30-05 2020
Kl. 13:00
Otterup B & IK Varde Nordfyns Bank Arena
917191
30-05 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Herning Fremad Home Tarup Park
917188
30-05 2020
Kl. 13:30
Hedensted IF Sfb-Oure FA Hedensted Stadion
917190
30-05 2020
Kl. 15:00
OKS Marienlyst OKSON-Park
917193
06-06 2020
Kl. 14:00
Varde Hedensted IF Sydbank Stadion
917194
06-06 2020
Kl. 14:00
Marienlyst Otterup B & IK Marienlystcentret
917195
06-06 2020
Kl. 14:00
Odder OKS Spektrum Odder
917196
06-06 2020
Kl. 14:00
Sfb-Oure FA Tarup/Paarup IF Fynske Bank Arena Høje Bøge
917197
06-06 2020
Kl. 14:00
Herning Fremad Kolding B Herning Fremads Anlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind