Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | Arrangør | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17. nov 2019
12:30
BBB
Haarby BK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
12:36
Flemløse BK
3
ERI
4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
12:42
Tarup/Paarup IF (1)
3
OB
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
12:48
SFF2015
0
BBB
1
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
12:54
ERI
Haarby BK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:00
Flemløse BK
2
Tarup/Paarup IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:06
OB
0
SFF2015
3
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:12
BBB
1
ERI
3
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:18
Haarby BK (2)
Tarup/Paarup IF (1)
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:24
OB
1
Flemløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:30
SFF2015
5
ERI
0
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:36
Tarup/Paarup IF (1)
0
BBB
3
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:42
Haarby BK (2)
OB
HHT
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:48
SFF2015
2
Flemløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
13:54
ERI
3
Tarup/Paarup IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
14:00
OB
0
BBB
2
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
14:06
Flemløse BK
Haarby BK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
14:12
Tarup/Paarup IF (1)
1
SFF2015
3
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
14:18
OB
1
ERI
6
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
14:24
BBB
1
Flemløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2019
14:30
SFF2015
Haarby BK (2)
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
12:36
Haarby BK (2)
2
BBB
1
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
12:42
ERI
Flemløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
12:48
OB
0
Tarup/Paarup IF (1)
0
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
12:54
BBB
2
SFF2015
3
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:00
Haarby BK (2)
0
ERI
1
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:06
Tarup/Paarup IF (1)
Flemløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:12
SFF2015
3
OB
1
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:18
ERI
1
BBB
2
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:24
Tarup/Paarup IF (1)
0
Haarby BK (2)
2
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:30
Flemløse BK
OB
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:36
ERI
0
SFF2015
1
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:42
BBB
3
Tarup/Paarup IF (1)
1
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:48
OB
0
Haarby BK (2)
0
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
13:54
Flemløse BK
SFF2015
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
14:00
Tarup/Paarup IF (1)
3
ERI
1
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
14:06
BBB
1
OB
0
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
14:12
Haarby BK (2)
Flemløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
14:18
SFF2015
1
Tarup/Paarup IF (1)
2
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
14:24
ERI
3
OB
0
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
14:30
Flemløse BK
BBB
HHT
|
|||||||||||||||||||
01. dec 2019
14:36
Haarby BK (2)
0
SFF2015
1
|
Nr. 1 > U13 drenge B
Øvrige hold fortsætter i U13 drenge C
2. turneringshalvdel 2020:
U13 drenge A: 7 hold
U13 drenge B: 18 hold
U13 drenge C: 21 hold + evt. nytilmeldte hold
31.10.19: Haarby BK (2) har meldt afbud til stævnet lørdag den 17. november. Fjordager IF deltager i stedet.
20.11.19: Flemløse BK har meldt afbud til stævnet søndag den 1. december. Fjordager IF deltager i stedet.