MENU

U15 drenge A (2005) - Forår 2020 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
461809
04-04 2020
Kl. 10:00
Næsby BK SFF2015 ALPI Arena Næsby
461804
04-04 2020
Kl. 11:00
Fjordager IF Bogense G & IF Fjordager IF.s anlæg
461806
04-04 2020
Kl. 11:00
Tommerup BK Dalum IF Tommerup Stadion
461807
04-04 2020
Kl. 11:00
Otterup B & IK Assens FC Nordfyns Bank Arena
461808
04-04 2020
Kl. 11:30
Marstal IF OB Marstal Stadion
461805
05-04 2020
Kl. 12:00
Aarslev BK S.f.B. Netplan Arena
524124
18-04 2020
Kl. 10:30
Assens FC Marstal IF REMA 1000 Stadion - Assens
524125
18-04 2020
Kl. 11:00
Dalum IF Otterup B & IK Dalum Stadion
524126
18-04 2020
Kl. 11:00
S.f.B. Tommerup BK S.f.B. Hellegårdsvej
524127
18-04 2020
Kl. 11:00
Bogense G & IF SFF2015 Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
524123
18-04 2020
Kl. 13:00
OB Næsby BK OB-Ådalen
461810
18-04 2020
Kl. 14:00
Fjordager IF Aarslev BK Fjordager IF.s anlæg
524129
25-04 2020
Kl. 11:00
Tommerup BK Fjordager IF Tommerup Stadion
524130
25-04 2020
Kl. 11:00
Otterup B & IK S.f.B. Nordfyns Bank Arena
524133
25-04 2020
Kl. 11:00
SFF2015 OB Faaborg Stadion
524131
25-04 2020
Kl. 11:30
Marstal IF Dalum IF Marstal Stadion
524128
25-04 2020
Kl. 14:00
Aarslev BK Bogense G & IF Netplan Arena
524132
26-04 2020
Kl. 13:00
Næsby BK Assens FC ALPI Arena Næsby
524134
02-05 2020
Kl. 11:00
Fjordager IF Otterup B & IK Fjordager IF.s anlæg
524135
02-05 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK Tommerup BK Netplan Arena
524137
02-05 2020
Kl. 11:00
Dalum IF Næsby BK Dalum Stadion
524138
02-05 2020
Kl. 11:00
S.f.B. Marstal IF S.f.B. Hellegårdsvej
524139
02-05 2020
Kl. 11:00
Bogense G & IF OB Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
524136
03-05 2020
Kl. 13:00
Assens FC SFF2015 REMA 1000 Stadion - Assens
524140
09-05 2020
Kl. 11:00
Tommerup BK Bogense G & IF Tommerup Stadion
524141
09-05 2020
Kl. 11:00
Otterup B & IK Aarslev BK Nordfyns Bank Arena
524144
09-05 2020
Kl. 11:00
SFF2015 Dalum IF Faaborg Stadion
524145
09-05 2020
Kl. 11:00
OB Assens FC OB-Ådalen
524142
09-05 2020
Kl. 11:30
Marstal IF Fjordager IF Marstal Stadion
524143
09-05 2020
Kl. 12:00
Næsby BK S.f.B. ALPI Arena Næsby
524146
16-05 2020
Kl. 11:00
Fjordager IF Næsby BK Fjordager IF.s anlæg
524148
16-05 2020
Kl. 11:00
Tommerup BK Otterup B & IK Tommerup Stadion
524149
16-05 2020
Kl. 11:00
Dalum IF OB Dalum Stadion
524147
16-05 2020
Kl. 13:00
Aarslev BK Marstal IF Netplan Arena
524150
17-05 2020
Kl. 11:30
S.f.B. SFF2015 S.f.B. Hellegårdsvej
524151
17-05 2020
Kl. 16:00
Bogense G & IF Assens FC Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
524154
23-05 2020
Kl. 10:00
Næsby BK Aarslev BK ALPI Arena Næsby
524155
23-05 2020
Kl. 11:00
SFF2015 Fjordager IF Faaborg Stadion
524156
23-05 2020
Kl. 11:00
OB S.f.B. OB-Ådalen
524157
23-05 2020
Kl. 11:00
Assens FC Dalum IF REMA 1000 Stadion - Assens
524152
23-05 2020
Kl. 11:00
Otterup B & IK Bogense G & IF Nordfyns Bank Arena
524153
23-05 2020
Kl. 11:30
Marstal IF Tommerup BK Marstal Stadion
524159 ti
26-05 2020
Kl. 18:15
Aarslev BK SFF2015 Netplan Arena
524160 fr
29-05 2020
Kl. 18:00
Tommerup BK Næsby BK Tommerup Stadion
524161
30-05 2020
Kl. 10:20
Otterup B & IK Marstal IF Nordfyns Bank Arena
524162
30-05 2020
Kl. 11:00
S.f.B. Assens FC S.f.B. Hellegårdsvej
524163
30-05 2020
Kl. 11:00
Bogense G & IF Dalum IF Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
524158
30-05 2020
Kl. 11:00
Fjordager IF OB Fjordager IF.s anlæg
524165
06-06 2020
Kl. 10:00
Næsby BK Otterup B & IK ALPI Arena Næsby
524166
06-06 2020
Kl. 11:00
SFF2015 Tommerup BK Faaborg Stadion
524167
06-06 2020
Kl. 11:00
OB Aarslev BK OB-Ådalen
524168
06-06 2020
Kl. 11:00
Assens FC Fjordager IF REMA 1000 Stadion - Assens
524169
06-06 2020
Kl. 11:00
Dalum IF S.f.B. Dalum Stadion
524164
06-06 2020
Kl. 11:30
Marstal IF Bogense G & IF Marstal Stadion
524172 fr
12-06 2020
Kl. 18:00
Tommerup BK OB Tommerup Stadion
524170
13-06 2020
Kl. 11:00
Fjordager IF Dalum IF Fjordager IF.s anlæg
524173
13-06 2020
Kl. 11:30
Otterup B & IK SFF2015 Nordfyns Bank Arena
524174
13-06 2020
Kl. 11:30
Marstal IF Næsby BK Marstal Stadion
524171
13-06 2020
Kl. 13:00
Aarslev BK Assens FC Netplan Arena
524175
14-06 2020
Kl. 11:00
Bogense G & IF S.f.B. Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
524179 to
18-06 2020
Kl. 18:30
Assens FC Tommerup BK REMA 1000 Stadion - Assens
524176
20-06 2020
Kl. 10:00
Næsby BK Bogense G & IF ALPI Arena Næsby
524177
20-06 2020
Kl. 10:15
SFF2015 Marstal IF Faaborg Stadion
524178
20-06 2020
Kl. 11:00
OB Otterup B & IK OB-Ådalen
524180
20-06 2020
Kl. 11:00
Dalum IF Aarslev BK Dalum Stadion
524587
20-06 2020
Kl. 11:00
S.f.B. Fjordager IF S.f.B. Hellegårdsvej
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn påmail eller på tlf: 6617 8218
DBU Træningsprogrammer skræddersyet til dit hold - få det hver uge i din indbakke. Se her

03.03.2020: Ringe udtrådt. 
03.03.2020: Næsby indtrådt.
09.03.2020: Dalum indtrådt.  

Log ind