MENU

Herre S4 - Efterår 2020, Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
186687
to
13-08 2020
Kl. 19:00
Ubberud IF (1) KRFK Ubberud Stadion - Korup VVS
4 - 3
186685 fr
14-08 2020
Kl. 19:15
Lumby IF 88 (1) Skamby BK Lumby 88.s anlæg
6 - 1
186688
15-08 2020
Kl. 15:00
Lunde G & IF Skovby GF Lunde Stadion
3 - 0
186689
16-08 2020
Kl. 13:00
Søndersø BK Korup IF (2) Søndersø Stadion
1 - 4
186690
16-08 2020
Kl. 13:00
Oversidder Marienlyst (2)
186686 ma
17-08 2020
Kl. 18:30
Morud/Veflinge Oversidder Veflinge Stadion
186693
22-08 2020
Kl. 15:00
Skovby GF Søndersø BK Skovby Stadion
1 - 2
186691
23-08 2020
Kl. 11:00
Lumby IF 88 (1) Morud/Veflinge Lumby 88.s anlæg
8 - 0
186692
23-08 2020
Kl. 11:00
Korup IF (2) Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
186696
23-08 2020
Kl. 12:00
Skamby BK Marienlyst (2) Skamby Stadion
0 - 10
186694
23-08 2020
Kl. 13:00
KRFK Lunde G & IF Roerslev Stadion
0 - 5
186695 ti
25-08 2020
Kl. 18:30
Oversidder Ubberud IF (1)
186712
ti
25-08 2020
Kl. 19:00
Marienlyst (2) Korup IF (2) Marienlystcentret
3 - 0
186698
29-08 2020
Kl. 11:00
Ubberud IF (1) Lumby IF 88 (1) Ubberud Stadion - Korup VVS
7 - 5
186699
29-08 2020
Kl. 15:00
Lunde G & IF Oversidder Lunde Stadion
186711
29-08 2020
Kl. 15:00
Oversidder Skovby GF
186697
ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Morud/Veflinge Skamby BK Veflinge Stadion
5 - 0
186710
05-09 2020
Kl. 13:00
Søndersø BK KRFK Søndersø Stadion
3 - 3
186714
05-09 2020
Kl. 15:00
Morud/Veflinge Ubberud IF (1) Veflinge Stadion
5 - 1
186715
05-09 2020
Kl. 15:00
Skovby GF Marienlyst (2) Skovby Stadion
3 - 6
186713
06-09 2020
Kl. 11:00
Lumby IF 88 (1) Lunde G & IF Lumby 88.s anlæg
4 - 3
186929
06-09 2020
Kl. 12:00
Skamby BK Korup IF (2) Skamby Stadion
2 - 5
186716
06-09 2020
Kl. 13:00
KRFK Oversidder Roerslev Stadion
186717 ti
08-09 2020
Kl. 18:30
Oversidder Søndersø BK
186938 fr
11-09 2020
Kl. 19:00
Marienlyst (2) KRFK Marienlystcentret
9 - 0
186939
12-09 2020
Kl. 15:00
Korup IF (2) Skovby GF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2 - 0
186931
12-09 2020
Kl. 15:00
Lunde G & IF Morud/Veflinge Lunde Stadion
2 - 1
186932
12-09 2020
Kl. 15:00
Søndersø BK Lumby IF 88 (1) Søndersø Stadion
0 - 6
186937
12-09 2020
Kl. 15:00
Oversidder Oversidder
186942
on
16-09 2020
Kl. 17:30
Ubberud IF (1) Lunde G & IF Ubberud Stadion - Korup VVS
3 - 1
186941
fr
18-09 2020
Kl. 17:45
Morud/Veflinge Søndersø BK Veflinge Stadion
3 - 3
186943
19-09 2020
Kl. 15:00
KRFK Korup IF (2) Roerslev Stadion
1 - 3
186940
20-09 2020
Kl. 11:00
Lumby IF 88 (1) Oversidder Lumby 88.s anlæg
187283
20-09 2020
Kl. 12:00
Skamby BK Skovby GF Skamby Stadion
2 - 7
186944 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Oversidder Marienlyst (2)
186930
on
23-09 2020
Kl. 17:30
Ubberud IF (1) Skamby BK Ubberud Stadion - Korup VVS
6 - 1
187288 to
24-09 2020
Kl. 17:45
Korup IF (2) Oversidder Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
187289
26-09 2020
Kl. 15:00
Skovby GF KRFK Skovby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

187284
26-09 2020
Kl. 15:00
Lunde G & IF Skamby BK Lunde Stadion
UHT

Udehold taberdømt

187285
26-09 2020
Kl. 15:00
Søndersø BK Ubberud IF (1) Søndersø Stadion
2 - 3
187287
26-09 2020
Kl. 16:00
Marienlyst (2) Lumby IF 88 (1) Marienlystcentret
7 - 2
187286
27-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder Morud/Veflinge
187294 on
30-09 2020
Kl. 18:30
Oversidder Skovby GF
187292
03-10 2020
Kl. 13:00
Ubberud IF (1) Oversidder Ubberud Stadion - Korup VVS
187293
03-10 2020
Kl. 15:00
Lunde G & IF Søndersø BK Lunde Stadion
1 - 2
187290
04-10 2020
Kl. 11:00
Lumby IF 88 (1) Korup IF (2) Lumby 88.s anlæg
1 - 4
187295
04-10 2020
Kl. 12:00
Skamby BK KRFK Skamby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

187291
04-10 2020
Kl. 13:30
Morud/Veflinge Marienlyst (2) Veflinge Stadion
0 - 8
187301
10-10 2020
Kl. 14:00
KRFK Oversidder Krogsbølle Stadion
187299
10-10 2020
Kl. 15:00
Korup IF (2) Morud/Veflinge Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
3 - 0
187300
10-10 2020
Kl. 15:00
Skovby GF Lumby IF 88 (1) Skovby Stadion
0 - 6
187296
10-10 2020
Kl. 15:00
Søndersø BK Skamby BK Søndersø Stadion
5 - 1
187297
10-10 2020
Kl. 15:00
Oversidder Lunde G & IF
187298
10-10 2020
Kl. 16:00
Marienlyst (2) Ubberud IF (1) Marienlystcentret
1 - 1
187303
17-10 2020
Kl. 13:00
Lumby IF 88 (1) KRFK Lumby 88.s anlæg
6 - 1
187306
17-10 2020
Kl. 15:00
Lunde G & IF Marienlyst (2) Lunde Stadion
0 - 4
187307
17-10 2020
Kl. 15:00
Søndersø BK Oversidder Søndersø Stadion
187308
18-10 2020
Kl. 11:00
Skamby BK Oversidder Skamby Stadion
187305
18-10 2020
Kl. 11:00
Ubberud IF (1) Korup IF (2) Ubberud Stadion - Korup VVS
2 - 4
187304
18-10 2020
Kl. 13:30
Morud/Veflinge Skovby GF Veflinge Stadion
3 - 0
187311
24-10 2020
Kl. 12:00
Korup IF (2) Lunde G & IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
ANN
187314
24-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Lumby IF 88 (1)
187312
24-10 2020
Kl. 15:00
Skovby GF Ubberud IF (1) Skovby Stadion
1 - 4
187309
24-10 2020
Kl. 15:00
Oversidder Skamby BK
187310
24-10 2020
Kl. 16:00
Marienlyst (2) Søndersø BK Marienlystcentret
ANN
187313
25-10 2020
Kl. 13:00
KRFK Morud/Veflinge Roerslev Stadion
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Nr. 1-4 indplaceres i Serie 4.1 i foråret 2021.

Nr. 5-12 indplaceres i Serie 4.2 i foråret 2021.

17.08.20: Hårslev/Særslev trukket.

24.08.20: Otterup B&IK trukket.

 

Log ind