MENU

Herre S4 - Efterår 2020, Pulje 6 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
187319
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
Allested U & IF Dalum IF Allested Stadion
2 - 10
187317
15-08 2020
Kl. 11:00
Korup IF (1) Højby S & G Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
3 - 1
187320
15-08 2020
Kl. 11:00
Søllinge BK SFF 2015 Søllinge Skole
3 - 5
187316
15-08 2020
Kl. 15:00
Ubberud IF (2) FC Odense (2) Ubberud Stadion
1 - 5
187318
16-08 2020
Nr. Lyndelse / Søby F.C. FC Broby Carl Nielsen Hallen
ANN
187315
16-08 2020
Kl. 14:00
S.K.F.I.F. OKS (5) Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
3 - 2
187323
to
20-08 2020
Kl. 18:30
FC Broby Allested U & IF FC Broby Arena
4 - 1
187325
22-08 2020
Kl. 10:00
FC Odense (2) Korup IF (1) Svanereden
6 - 1
187324
23-08 2020
Højby S & G Nr. Lyndelse / Søby F.C. Højby Skole
ANN
187326
23-08 2020
Kl. 14:00
OKS (5) SFF 2015 OKSON-Park
1 - 1
187322
23-08 2020
Kl. 15:00
Dalum IF Søllinge BK Dalum Stadion
6 - 1
187332
to
27-08 2020
Kl. 19:00
SFF 2015 Dalum IF Boe Byg Arena - Svanninge
0 - 13
187330 fr
28-08 2020
Kl. 18:30
Allested U & IF Højby S & G Allested Stadion
7 - 3
187331
29-08 2020
Kl. 10:00
Søllinge BK FC Broby Søllinge Skole
3 - 1
187328
29-08 2020
Kl. 11:00
Korup IF (1) S.K.F.I.F. Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
0 - 0
187329
30-08 2020
Nr. Lyndelse / Søby F.C. FC Odense (2) Carl Nielsen Hallen
ANN
187327 ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Ubberud IF (2) OKS (5) Ubberud Stadion
2 - 10
187334 fr
04-09 2020
Kl. 18:45
Ubberud IF (2) Korup IF (1) Ubberud Stadion
6 - 0
187336
05-09 2020
Kl. 13:00
Højby S & G Søllinge BK Højby Skole
1 - 4
187335
05-09 2020
Kl. 15:00
FC Broby SFF 2015 FC Broby Arena
2 - 7
187333
06-09 2020
S.K.F.I.F. Nr. Lyndelse / Søby F.C. Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
ANN
187337
06-09 2020
Kl. 12:00
FC Odense (2) Allested U & IF Svanereden
UHT

Udehold taberdømt

187338
06-09 2020
Kl. 14:00
OKS (5) Dalum IF OKSON-Park
2 - 0
187341
to
10-09 2020
Kl. 18:00
Allested U & IF S.K.F.I.F. Allested Stadion
0 - 6
187343
to
10-09 2020
Kl. 19:00
SFF 2015 Højby S & G Boe Byg Arena - Svanninge
4 - 2
187339
fr
11-09 2020
Kl. 18:00
Korup IF (1) OKS (5) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2 - 5
187342
12-09 2020
Kl. 11:00
Søllinge BK FC Odense (2) Søllinge Skole
3 - 0
187340
13-09 2020
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Ubberud IF (2) Carl Nielsen Hallen
ANN
187344
13-09 2020
Kl. 15:00
Dalum IF FC Broby Dalum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

187346 on
16-09 2020
Kl. 17:30
Ubberud IF (2) Allested U & IF Ubberud Stadion
3 - 3
187347
19-09 2020
Korup IF (1) Nr. Lyndelse / Søby F.C. Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
ANN
187348
20-09 2020
Kl. 11:00
Højby S & G Dalum IF Højby Skole
1 - 6
187350
20-09 2020
Kl. 14:00
OKS (5) FC Broby OKSON-Park
UHT

Udehold taberdømt

187345
20-09 2020
Kl. 14:00
S.K.F.I.F. Søllinge BK Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
9 - 1
187354
to
24-09 2020
Kl. 19:00
SFF 2015 S.K.F.I.F. Boe Byg Arena - Svanninge
4 - 4
187352 fr
25-09 2020
Kl. 17:30
Allested U & IF Korup IF (1) Allested Stadion
2 - 2
187353
26-09 2020
Kl. 11:00
Søllinge BK Ubberud IF (2) Søllinge Skole
0 - 6
187356
26-09 2020
Kl. 15:00
FC Broby Højby S & G FC Broby Arena
9 - 3
187355
27-09 2020
Kl. 13:00
Dalum IF FC Odense (2) Dalum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

187351
27-09 2020
Kl. 16:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. OKS (5) Carl Nielsen Hallen
ANN
187358
03-10 2020
Kl. 13:00
Ubberud IF (2) SFF 2015 Ubberud Stadion
4 - 3
187361
04-10 2020
Kl. 13:00
FC Odense (2) FC Broby Svanereden
8 - 1
187357
04-10 2020
Kl. 14:00
S.K.F.I.F. Dalum IF Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
1 - 2
187360
04-10 2020
Kl. 17:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Allested U & IF Carl Nielsen Hallen
ANN
187362 on
07-10 2020
Kl. 19:30
OKS (5) Højby S & G OKSON-Park
4 - 1
187365
to
08-10 2020
Kl. 19:00
SFF 2015 Korup IF (1) Boe Byg Arena - Svanninge
2 - 0
187364
10-10 2020
Kl. 11:00
Søllinge BK Nr. Lyndelse / Søby F.C. Søllinge Skole
ANN
187363
10-10 2020
Kl. 13:00
Allested U & IF OKS (5) Allested Stadion
2 - 9
187369
11-10 2020
Kl. 11:00
Højby S & G FC Odense (2) Højby Skole
3 - 4
187368
11-10 2020
Kl. 13:00
FC Broby S.K.F.I.F. FC Broby Arena
3 - 3
187546
17-10 2020
Kl. 11:00
Korup IF (1) Dalum IF Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 10
187548
17-10 2020
Kl. 13:00
Allested U & IF Søllinge BK Allested Stadion
4 - 4
187545
17-10 2020
Kl. 15:00
Ubberud IF (2) FC Broby Ubberud Stadion
4 - 1
187547
18-10 2020
Kl. 12:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. SFF 2015 Carl Nielsen Hallen
ANN
187549
18-10 2020
Kl. 14:00
OKS (5) FC Odense (2) OKSON-Park
2 - 2
187370
18-10 2020
Kl. 14:00
S.K.F.I.F. Højby S & G Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
10 - 1
187551
to
22-10 2020
Kl. 19:00
SFF 2015 Allested U & IF Boe Byg Arena - Svanninge
2 - 1
187550
24-10 2020
Kl. 11:00
Søllinge BK OKS (5) Søllinge Skole
4 - 1
187553
24-10 2020
Kl. 13:00
FC Broby Korup IF (1) FC Broby Arena
UHT

Udehold taberdømt

187554
24-10 2020
Kl. 13:00
Højby S & G Ubberud IF (2) Højby Skole
HHT

Hjemmehold taberdømt

187555
25-10 2020
Kl. 12:30
FC Odense (2) S.K.F.I.F. Svanereden
ANN
187552
25-10 2020
Kl. 15:00
Dalum IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Dalum Stadion
ANN
187359
31-10 2020
Kl. 10:00
Korup IF (1) Søllinge BK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
ANN
187321
31-10 2020
Kl. 14:00
S.K.F.I.F. Ubberud IF (2) Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
ANN
187349
01-11 2020
Kl. 14:00
FC Odense (2) SFF 2015 Svanereden
ANN
187367
08-11 2020
Kl. 11:00
Dalum IF Ubberud IF (2) Dalum Stadion
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Nr. 1-4 indplaceres i Serie 4.1 i foråret 2021.

Nr. 5-12 indplaceres i Serie 4.2 i foråret 2021.

03.08.20: OKS (5) tilmeldt.

28.08.20: Holluf Pile-Tornbjerg trukket.

21.09.20: Nr. Lyndelse/ Søby F.C. tilmeldt (træningskampe). Der skal ikke udfyldes holdkort. Kampene har ingen indflydelse på turneringen.

 

 

Log ind

c