|
804159
|
sø11-04 2021
|
12:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
804099
|
sø11-04 2021
|
15:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
|
804101
|
sø11-04 2021
|
15:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
|
|
|
804162
|
lø17-04 2021
|
12:00
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
804163
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
804160
|
sø18-04 2021
|
15:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
|
804164
|
to22-04 2021
|
18:15
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
804165
|
sø25-04 2021
|
14:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
|
|
|
804166
|
sø25-04 2021
|
14:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
804167
|
sø25-04 2021
|
14:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
|
804170
|
lø01-05 2021
|
12:00
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
804169
|
sø02-05 2021
|
09:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
|
804171
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
804168
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
804161
|
on05-05 2021
|
18:15
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
|
804174
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
804158
|
ti11-05 2021
|
18:30
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
804172
|
on12-05 2021
|
19:00
|
|
|
OK Arena Ringe
|
|
|
|
804176
|
lø15-05 2021
|
11:00
|
|
|
Krogsbølle Stadion
|
UHT
|
|
|
804178
|
lø15-05 2021
|
18:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
804177
|
sø16-05 2021
|
11:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
|
804179
|
sø16-05 2021
|
13:00
|
|
|
Arena Søhus Stige
|
|
|
|
804173
|
on19-05 2021
|
18:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
804175
|
on19-05 2021
|
18:30
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
804181
|
on19-05 2021
|
18:45
|
|
|
Sparekassen Danmark Arena, Aarslev
|
|
|
|
804182
|
lø22-05 2021
|
11:00
|
|
|
Skårup Stadion
|
|
|
|
804183
|
lø22-05 2021
|
11:00
|
|
|
Rema 1000 Tommerup Stadion
|
|
|
|
804180
|
sø23-05 2021
|
11:00
|
|
|
Faaborg Stadion
|
|
|
Nr. 5 til 8 i B-slutspil
Når turneringen ombrydes fra grundspil til slutspil tager holdene indbyrdes point og målscorer fra de hold, man skal spille i slutspilspulje med. Ikke point og målscorer fra de øvrige hold.
Slutspillet afvikles fra uge 22. Første tilladte spilledag er onsdag den 2. juni 2021.
Kampprogrammet for slutspillet kan ses fra fredag den 28. maj 2021.