MENU

U16 drenge A (født 2005) - Efterår 2020 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
697936
23-08 2020
Kl. 11:00
Skårup IF SFF 2015 Skårup Stadion
2 - 0
697931
23-08 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK S.f.B. Netplan Arena
2 - 6
697935
23-08 2020
Kl. 11:30
Marstal IF OB Marstal Stadion
4 - 3
697934
23-08 2020
Kl. 13:00
Søhus Stige Assens FC Rema 1000 Arena Søhus
2 - 0
697932
23-08 2020
Kl. 13:30
Tommerup BK Oversidder Tommerup Stadion
697937
to
27-08 2020
Kl. 18:00
Ringe BK Aarslev BK Ringe Stadion
1 - 1
697938
30-08 2020
Kl. 11:00
OB Skårup IF OB-Ådalen
0 - 5
697939
30-08 2020
Kl. 11:00
Assens FC Marstal IF REMA 1000 Stadion - Assens
0 - 3
697940
30-08 2020
Kl. 11:00
Oversidder Søhus Stige
697941
30-08 2020
Kl. 11:00
S.f.B. Tommerup BK S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 3
697942
30-08 2020
Kl. 11:00
Oversidder SFF 2015
697943 to
03-09 2020
Kl. 17:30
Aarslev BK Oversidder Netplan Arena
697948
05-09 2020
Kl. 11:00
SFF 2015 OB Faaborg Stadion
1 - 2
697946
05-09 2020
Kl. 11:30
Marstal IF Oversidder Marstal Stadion
697945
05-09 2020
Kl. 12:00
Søhus Stige S.f.B. Rema 1000 Arena Søhus
1 - 3
697947
06-09 2020
Kl. 13:00
Skårup IF Assens FC Skårup Stadion
6 - 0
697944
06-09 2020
Kl. 15:00
Ringe BK Tommerup BK Ringe Stadion
0 - 3
697953
12-09 2020
Kl. 10:45
S.f.B. Marstal IF S.f.B. Hellegårdsvej
0 - 2
697954
12-09 2020
Kl. 13:00
Oversidder OB
697952
12-09 2020
Kl. 13:00
Oversidder Skårup IF
697950
13-09 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK Tommerup BK Netplan Arena
0 - 2
697951
on
16-09 2020
Kl. 18:30
Assens FC SFF 2015 REMA 1000 Stadion - Assens
4 - 2
697955
20-09 2020
Kl. 11:00
Tommerup BK Oversidder Tommerup Stadion
697957
20-09 2020
Kl. 11:00
Marstal IF Ringe BK Marstal Stadion
2 - 0
697959
20-09 2020
Kl. 11:00
SFF 2015 Oversidder Faaborg Stadion
697960
20-09 2020
Kl. 11:00
OB Assens FC OB-Ådalen
3 - 2
697956
ma
21-09 2020
Kl. 18:30
Søhus Stige Aarslev BK Rema 1000 Arena Søhus
3 - 3
697958
ti
22-09 2020
Kl. 17:30
Skårup IF S.f.B. Skårup Stadion
1 - 2
699268 to
24-09 2020
Kl. 17:00
Aarslev BK Marstal IF Netplan Arena
697961 fr
25-09 2020
Kl. 17:30
Ringe BK Skårup IF Ringe Stadion
UDS
699270
27-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder OB
699272
27-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder Assens FC
699274
03-10 2020
Kl. 11:20
Marstal IF Tommerup BK Marstal Stadion
699273
03-10 2020
Kl. 13:00
Søhus Stige Oversidder Rema 1000 Arena Søhus
699275
03-10 2020
Kl. 15:00
Skårup IF Aarslev BK Skårup Stadion
699276
03-10 2020
Kl. 15:00
SFF 2015 Ringe BK Faaborg Stadion
699277
03-10 2020
Kl. 15:00
OB S.f.B. OB-Ådalen
699278
04-10 2020
Kl. 13:00
Assens FC Oversidder REMA 1000 Stadion - Assens
699269 ma
05-10 2020
Kl. 18:30
Tommerup BK Søhus Stige Tommerup Stadion
699280 on
07-10 2020
Kl. 18:00
Aarslev BK SFF 2015 Netplan Arena
699283 on
07-10 2020
Kl. 18:30
S.f.B. Assens FC S.f.B. Hellegårdsvej
699282
10-10 2020
Kl. 10:30
Søhus Stige Marstal IF Rema 1000 Arena Søhus
699284
10-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Oversidder
699279
10-10 2020
Kl. 15:00
Ringe BK OB Ringe Stadion
699281
10-10 2020
Kl. 15:00
Tommerup BK Skårup IF Tommerup Stadion
699285
17-10 2020
Kl. 11:30
Marstal IF Oversidder Marstal Stadion
699286
18-10 2020
Kl. 11:00
Skårup IF Søhus Stige Skårup Stadion
699288
18-10 2020
Kl. 11:00
OB Aarslev BK OB-Ådalen
699290
18-10 2020
Kl. 11:00
Oversidder S.f.B.
699271
18-10 2020
Kl. 11:30
S.f.B. SFF 2015 S.f.B. Hellegårdsvej
699287 on
21-10 2020
Kl. 18:15
SFF 2015 Tommerup BK Faaborg Stadion
699289 on
21-10 2020
Kl. 18:30
Assens FC Ringe BK REMA 1000 Stadion - Assens
699293
24-10 2020
Kl. 11:00
Tommerup BK OB Tommerup Stadion
699291
25-10 2020
Kl. 11:00
Ringe BK Oversidder Ringe Stadion
699296
25-10 2020
Kl. 11:00
Oversidder S.f.B.
699294
25-10 2020
Kl. 11:00
Søhus Stige SFF 2015 Rema 1000 Arena Søhus
699295
25-10 2020
Kl. 11:30
Marstal IF Skårup IF Marstal Stadion
699292
25-10 2020
Kl. 13:00
Aarslev BK Assens FC Netplan Arena
697907 on
28-10 2020
Kl. 18:30
Ringe BK Oversidder Ringe Stadion
699300 on
28-10 2020
Kl. 18:30
Assens FC Tommerup BK REMA 1000 Stadion - Assens
699301
31-10 2020
Kl. 12:30
Oversidder Aarslev BK
699298
31-10 2020
Kl. 13:30
SFF 2015 Marstal IF Faaborg Stadion
699299
31-10 2020
Kl. 14:30
OB Søhus Stige OB-Ådalen
699302
01-11 2020
Kl. 11:00
S.f.B. Ringe BK S.f.B. Hellegårdsvej
699297
01-11 2020
Kl. 12:00
Skårup IF Oversidder Skårup Stadion
697949
08-11 2020
Kl. 11:00
Ringe BK Søhus Stige Ringe Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
29072020: Stjernen/Thurø indtrådt. 
04082020: Stjernen/Thurø udtrådt. 
10082020: Næsby indtrådt. 
18082020: Bogense udtrådt. 
31082020: Næsby udtrådt.

Ombrydning forår 2021: 
Nr. 1 og 2 til mesterrækken. 
Nr. 3 til 9 til A rækken. 
Nr. 10 til B rækken. 

Læs nærmere om ombrydning her.  

Log ind