MENU

U15 pige 11M (født 2006) - Efterår 2020 (2020) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
196119
on
19-08 2020
Kl. 18:30
NØFF KUU ALBANI Kerteminde Stadion
0 - 5
196124
23-08 2020
Kl. 13:00
Egebjerg Fodbold Søhus Stige Ulbølle Stadion
1 - 1
196120
23-08 2020
Kl. 15:00
F16 SFF 2015 Stenstrup Sportsplads
1 - 1
196131 on
26-08 2020
Kl. 18:30
NØFF Oversidder Munkebo Idrætscenter
196126
fr
28-08 2020
Kl. 17:30
KUU Krarup Espe Fodbold Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
0 - 0
196125
29-08 2020
Kl. 13:30
Langeskov IF Egebjerg Fodbold Langeskov Stadion
0 - 4
196127
30-08 2020
Kl. 11:00
SFF 2015 NØFF Faaborg Stadion
3 - 1
196129
ma
31-08 2020
Kl. 18:15
Søhus Stige Glamsbjerg IF Rema 1000 Arena Søhus
2 - 1
196121 on
02-09 2020
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF Oversidder Glamsbjerg Stadion
196132
fr
04-09 2020
Kl. 18:30
F16 Søhus Stige Stenstrup Sportsplads
2 - 1
196143
06-09 2020
Kl. 14:00
Egebjerg Fodbold Glamsbjerg IF Ulbølle Stadion
UHT

Udehold taberdømt

198159
ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Krarup Espe Fodbold Egebjerg Fodbold Espe Hallen (ude)
0 - 4
196128 on
09-09 2020
Kl. 19:00
Oversidder F16
196254
13-09 2020
Kl. 15:00
Glamsbjerg IF F16 Glamsbjerg Stadion
2 - 3
196252
on
16-09 2020
Kl. 18:00
KUU Egebjerg Fodbold Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
3 - 1
196255 on
16-09 2020
Kl. 19:00
Oversidder Krarup Espe Fodbold
196488
fr
18-09 2020
Kl. 18:15
Krarup Espe Fodbold Søhus Stige Espe Hallen (ude)
0 - 2
196258
20-09 2020
Kl. 11:30
Langeskov IF Oversidder Langeskov Stadion
196482
20-09 2020
Kl. 14:00
KUU SFF 2015 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 0
196489
20-09 2020
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold F16 Ulbølle Stadion
2 - 3
196492
ma
21-09 2020
Kl. 18:00
Glamsbjerg IF Krarup Espe Fodbold Glamsbjerg Stadion
0 - 2
196494 on
23-09 2020
Kl. 17:30
Søhus Stige Langeskov IF Rema 1000 Arena Søhus
5 - 0
196491
on
23-09 2020
Kl. 18:00
SFF 2015 Egebjerg Fodbold Faaborg Stadion
7 - 1
196130 fr
25-09 2020
Kl. 18:00
Langeskov IF KUU Langeskov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

196493
26-09 2020
Kl. 11:00
Oversidder KUU
196490
26-09 2020
Kl. 15:00
F16 NØFF Kirkeby skole
6 - 0
196123
on
30-09 2020
Kl. 17:45
Krarup Espe Fodbold Langeskov IF Espe Hallen (ude)
4 - 0
196259
on
30-09 2020
Kl. 18:00
NØFF Glamsbjerg IF ALBANI Kerteminde Stadion
6 - 0
196498
fr
02-10 2020
Kl. 17:30
Krarup Espe Fodbold F16 Espe Hallen (ude)
0 - 4
196497
04-10 2020
Kl. 11:00
SFF 2015 Oversidder Faaborg Stadion
196496
04-10 2020
Kl. 15:00
KUU Søhus Stige Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 1
196495
ma
05-10 2020
Kl. 18:30
Langeskov IF Glamsbjerg IF Langeskov Stadion
0 - 3
196142
ti
06-10 2020
Kl. 17:30
Krarup Espe Fodbold SFF 2015 Espe Hallen (ude)
0 - 1
196505
10-10 2020
Kl. 11:00
NØFF Krarup Espe Fodbold Munkebo Idrætscenter
1 - 0
198155
11-10 2020
Kl. 10:00
Søhus Stige SFF 2015 Rema 1000 Arena Søhus
0 - 0
198120
11-10 2020
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF KUU Glamsbjerg Stadion
0 - 7
196506
11-10 2020
Kl. 11:15
F16 Langeskov IF SEF Energi Arena - Tåsinge
UHT

Udehold taberdømt

196253
ma
19-10 2020
Kl. 17:45
SFF 2015 Langeskov IF Faaborg Stadion
6 - 0
198154
24-10 2020
Kl. 11:00
Egebjerg Fodbold Oversidder Ulbølle Stadion
198157
25-10 2020
Kl. 14:00
KUU F16 Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 1
198160 ma
26-10 2020
Kl. 18:00
Oversidder Søhus Stige
198156
ma
26-10 2020
Kl. 18:45
Langeskov IF NØFF Langeskov Stadion
0 - 3
196500
31-10 2020
Kl. 10:00
Egebjerg Fodbold NØFF Ulbølle Stadion
1 - 2
196257
01-11 2020
Kl. 11:00
Søhus Stige NØFF Rema 1000 Arena Søhus
3 - 2
198158
on
11-11 2020
Kl. 17:30
SFF 2015 Glamsbjerg IF Boe Byg Arena - Svanninge
6 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
25082020: Bogense Udtrådt

Log ind

c