MENU

U14 pige 8M (født 2007) - Efterår 2020 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
201968
16-08 2020
Kl. 14:30
Krarup/Espe Fodbold Strib IF Espe Hallen (ude)
0 - 6
201924 on
19-08 2020
Kl. 17:00
Vindinge BK Tårup IF Vindinge Sportsplads
1 - 5
201927
22-08 2020
Kl. 13:00
Fortuna Tåsinge Morud IF S.f.B. Hellegårdsvej
2 - 1
201926
23-08 2020
Kl. 12:00
Strib IF Dalum IF Strib fritids- & aktivitetscenter
9 - 0
201925
23-08 2020
Kl. 13:00
Thurø BK af 1920 Aarslev BK Thurø Stadion
6 - 1
201930
29-08 2020
Kl. 10:00
Tårup IF Krarup/Espe Fodbold Frørup Andelskasse Arena
3 - 0
201932
29-08 2020
Kl. 11:00
Morud IF Thurø BK af 1920 VVS FYN ARENA – Morud
UHT

Udehold taberdømt

201928
29-08 2020
Kl. 11:15
Dalum IF Fortuna Tåsinge Dalum Stadion
0 - 4
201931
30-08 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK Vindinge BK Netplan Arena
1 - 5
201929 ma
31-08 2020
Kl. 18:00
Brylle BK Strib IF Brylle Fritidscenter (ude)
3 - 1
201935
on
02-09 2020
Kl. 17:30
Vindinge BK Morud IF Vindinge Sportsplads
3 - 2
201936
05-09 2020
Kl. 12:00
Strib IF Tårup IF Strib fritids- & aktivitetscenter
4 - 2
201937
05-09 2020
Kl. 14:00
Fortuna Tåsinge Thurø BK af 1920 S.f.B. Hellegårdsvej
1 - 5
201933 ti
08-09 2020
Kl. 18:00
Brylle BK Dalum IF Brylle Fritidscenter (ude)
2 - 0
201934
to
10-09 2020
Kl. 17:30
Krarup/Espe Fodbold Aarslev BK Espe Hallen (ude)
2 - 3
201942
12-09 2020
Kl. 11:00
Morud IF Krarup/Espe Fodbold VVS FYN ARENA – Morud
6 - 0
201938
13-09 2020
Kl. 11:00
Brylle BK Fortuna Tåsinge Brylle Fritidscenter (ude)
1 - 3
201940
13-09 2020
Kl. 11:00
Thurø BK af 1920 Vindinge BK Thurø Stadion
4 - 0
201941
13-09 2020
Kl. 13:00
Aarslev BK Strib IF Netplan Arena
0 - 4
201954 fr
18-09 2020
Kl. 17:00
Krarup/Espe Fodbold Thurø BK af 1920 Espe Hallen (ude)
0 - 6
201955
19-09 2020
Kl. 11:00
Brylle BK Tårup IF Brylle Fritidscenter (ude)
1 - 4
201943
19-09 2020
Kl. 11:15
Dalum IF Aarslev BK Dalum Stadion
3 - 1
201956
20-09 2020
Kl. 10:00
Strib IF Morud IF Strib fritids- & aktivitetscenter
3 - 0
201957
20-09 2020
Kl. 11:00
Fortuna Tåsinge Vindinge BK SEF Energi Arena - Tåsinge
1 - 3
201958 ti
22-09 2020
Kl. 17:20
Vindinge BK Krarup/Espe Fodbold Vindinge Sportsplads
3 - 0
201959 on
23-09 2020
Kl. 18:00
Tårup IF Fortuna Tåsinge Frørup Andelskasse Arena
3 - 1
201962
26-09 2020
Kl. 10:00
Morud IF Dalum IF VVS FYN ARENA – Morud
3 - 1
201960
27-09 2020
Kl. 11:00
Thurø BK af 1920 Strib IF Thurø Stadion
UHT

Udehold taberdømt

201961
27-09 2020
Kl. 11:00
Aarslev BK Brylle BK Netplan Arena
1 - 2
201923
ti
29-09 2020
Kl. 17:20
Krarup/Espe Fodbold Brylle BK Espe Hallen (ude)
0 - 3
201939 on
30-09 2020
Kl. 18:00
Tårup IF Dalum IF Frørup Andelskasse Arena
201964
03-10 2020
Kl. 10:30
Brylle BK Morud IF Brylle Fritidscenter (ude)
201965
03-10 2020
Kl. 11:30
Tårup IF Aarslev BK Frørup Andelskasse Arena
201967
03-10 2020
Kl. 12:30
Fortuna Tåsinge Krarup/Espe Fodbold SEF Energi Arena - Tåsinge
201963
03-10 2020
Kl. 12:30
Dalum IF Thurø BK af 1920 Dalum Stadion
201966
04-10 2020
Kl. 15:00
Strib IF Vindinge BK Strib fritids- & aktivitetscenter
201970 to
08-10 2020
Kl. 17:15
Thurø BK af 1920 Brylle BK Thurø Stadion
201969
10-10 2020
Kl. 11:00
Vindinge BK Dalum IF Vindinge Sportsplads
201972
10-10 2020
Kl. 11:00
Morud IF Tårup IF VVS FYN ARENA – Morud
201971
10-10 2020
Kl. 14:00
Fortuna Tåsinge Aarslev BK S.f.B. Hellegårdsvej
201975 on
21-10 2020
Kl. 18:00
Tårup IF Thurø BK af 1920 Frørup Andelskasse Arena
201973
24-10 2020
Kl. 13:45
Dalum IF Krarup/Espe Fodbold Dalum Stadion
201974
25-10 2020
Kl. 11:00
Brylle BK Vindinge BK Brylle Fritidscenter (ude)
201977
25-10 2020
Kl. 13:00
Aarslev BK Morud IF Netplan Arena
201976
25-10 2020
Kl. 15:00
Strib IF Fortuna Tåsinge Strib fritids- & aktivitetscenter
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
3/8 Morud indsat

Log ind