MENU

U12 drenge B (født 2009), forår 2021 , Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
432800
10-04 2021
Kl. 10:30
Skårup IF Vindinge BK Skårup Stadion
13 - 0
432797
10-04 2021
Kl. 13:00
OKS OB OKSON-Park
6 - 4
432796
11-04 2021
Kl. 09:30
ERI Aarslev BK Rantzausminde Hallen (ude)
5 - 1
432799
11-04 2021
Kl. 10:00
S.f.B. Sanderum BK S.f.B. Hellegårdsvej
2 - 1
432798
11-04 2021
Kl. 11:00
Nyborg G & IF B 67 Idrætscenter Nyborg
2 - 2
432801
17-04 2021
Kl. 10:00
Sanderum BK Skårup IF Vestfalen Stadion
2 - 4
432805
17-04 2021
Kl. 10:00
Vindinge BK Nyborg G & IF Vindinge Sportsplads
3 - 2
432802
17-04 2021
Kl. 13:00
Aarslev BK S.f.B. Netplan Arena
1 - 9
432804
18-04 2021
Kl. 10:00
B 67 OKS B 67-Parken
1 - 4
432803
18-04 2021
Kl. 13:00
OB ERI OB-Ådalen
4 - 2
432810
24-04 2021
Kl. 10:00
Skårup IF Nyborg G & IF Skårup Stadion
5 - 2
432807
25-04 2021
Kl. 09:30
ERI B 67 Rantzausminde Hallen (ude)
2 - 0
432809
25-04 2021
Kl. 10:00
S.f.B. OB S.f.B. Hellegårdsvej
6 - 1
432806
25-04 2021
Kl. 11:00
Sanderum BK Aarslev BK Vestfalen Stadion
9 - 0
432808 on
28-04 2021
Kl. 17:00
OKS Vindinge BK OKSON-Park
6 - 4
435818
01-05 2021
Kl. 10:00
Vindinge BK ERI Vindinge Sportsplads
3 - 5
432811
01-05 2021
Kl. 14:00
Aarslev BK Skårup IF Netplan Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

432813
02-05 2021
Kl. 10:00
Nyborg G & IF OKS Idrætscenter Nyborg
7 - 6
432814
02-05 2021
Kl. 11:00
B 67 S.f.B. B 67-Parken
1 - 2
432812
02-05 2021
Kl. 12:30
OB Sanderum BK OB-Ådalen
0 - 7
435823 on
05-05 2021
Kl. 18:30
Skårup IF OKS Skårup Stadion
8 - 6
435819
08-05 2021
Kl. 11:30
Sanderum BK B 67 Vestfalen Stadion
3 - 0
435820
09-05 2021
Kl. 09:30
ERI Nyborg G & IF Rantzausminde Hallen (ude)
3 - 2
435821
09-05 2021
Kl. 10:00
Aarslev BK OB Netplan Arena
1 - 4
435822
09-05 2021
Kl. 10:00
S.f.B. Vindinge BK S.f.B. Hellegårdsvej
8 - 3
435829
15-05 2021
Kl. 14:00
B 67 Aarslev BK B 67-Parken
3 - 1
435828
16-05 2021
Kl. 10:00
Nyborg G & IF S.f.B. Idrætscenter Nyborg
2 - 4
435827
16-05 2021
Kl. 12:30
OB Skårup IF OB-Ådalen
0 - 4
435824
22-05 2021
Kl. 12:00
OKS ERI OKSON-Park
10 - 2
435830
23-05 2021
Kl. 10:00
Vindinge BK Sanderum BK Vindinge Sportsplads
1 - 8
435835
29-05 2021
Kl. 10:00
Skårup IF ERI Skårup Stadion
3 - 0
435834
30-05 2021
Kl. 10:00
S.f.B. OKS S.f.B. Hellegårdsvej
4 - 5
435832
30-05 2021
Kl. 11:00
Aarslev BK Vindinge BK Netplan Arena
2 - 5
435831
30-05 2021
Kl. 11:30
Sanderum BK Nyborg G & IF Vestfalen Stadion
6 - 1
435833
30-05 2021
Kl. 13:30
OB B 67 OB-Ådalen
1 - 3
435892
05-06 2021
Kl. 11:00
Skårup IF B 67 Skårup Stadion
2 - 2
435889
06-06 2021
Kl. 09:30
ERI S.f.B. Rantzausminde Hallen (ude)
HHT

Hjemmehold taberdømt

435891
06-06 2021
Kl. 10:00
Nyborg G & IF Aarslev BK Idrætscenter Nyborg
3 - 4
435893
06-06 2021
Kl. 12:00
Vindinge BK OB Vindinge Sportsplads
3 - 1
435898
13-06 2021
Kl. 10:00
B 67 Vindinge BK B 67-Parken
3 - 2
435897
13-06 2021
Kl. 12:00
S.f.B. Skårup IF S.f.B. Hellegårdsvej
4 - 4
435896
13-06 2021
Kl. 12:30
OB Nyborg G & IF OB-Ådalen
0 - 3
435894
13-06 2021
Kl. 13:00
Sanderum BK ERI Vestfalen Stadion
5 - 3
435890 on
16-06 2021
Kl. 17:00
OKS Sanderum BK OKSON-Park
8 - 1
435895 on
23-06 2021
Kl. 17:00
Aarslev BK OKS Netplan Arena
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind

c