Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
24. aug 2020
18:30
HERIF
3
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
2
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
18:30
Flemløse BK
2
Skårup IF
6
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
26. aug 2020
19:00
Oversidder
Aarslev BK
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2020
19:00
B1913
3
Chang
1
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
18:30
UCL FC
4
HERIF
2
|
|||||||||||||||||||
31. aug 2020
19:00
Skårup IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
18:00
Aarslev BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
01. sep 2020
18:45
B1913
Flemløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
11
Chang
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2020
18:00
Oversidder
Skårup IF
|
|||||||||||||||||||
06. sep 2020
Oversidder
B1913
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
18:30
HERIF
1
Aarslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2020
19:00
Chang
2
Flemløse BK
7
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
3
UCL FC
2
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2020
18:30
Flemløse BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2020
18:30
B1913
0
Aarslev BK
7
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
Aarslev BK
8
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2020
18:00
Skårup IF
0
HERIF
4
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
18:15
B1913
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
15. sep 2020
18:30
UCL FC
3
Chang
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2020
18:00
Oversidder
Flemløse BK
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
13:00
Chang
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
21. sep 2020
18:30
HERIF
4
B1913
1
|
|||||||||||||||||||
22. sep 2020
18:00
UCL FC
4
Aarslev BK
2
|
|||||||||||||||||||
23. sep 2020
18:15
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
3
Skårup IF
3
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2020
18:00
Oversidder
UCL FC
|
|||||||||||||||||||
28. sep 2020
17:45
Skårup IF
1
UCL FC
6
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
17:45
B1913
2
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
3
|
|||||||||||||||||||
29. sep 2020
18:00
Aarslev BK
5
Chang
2
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
18:15
Flemløse BK
6
HERIF
5
|
|||||||||||||||||||
30. sep 2020
19:00
Oversidder
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
13:00
UCL FC
11
B1913
0
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
13:00
Chang
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
05. okt 2020
18:30
HERIF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
17:30
Aarslev BK
3
Skårup IF
1
|
|||||||||||||||||||
07. okt 2020
18:15
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
1
Flemløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
17:30
Oversidder
HERIF
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2020
18:30
UCL FC
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
12. okt 2020
18:30
Flemløse BK
2
UCL FC
2
|
|||||||||||||||||||
14. okt 2020
18:30
Oversidder
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
19:00
Chang
1
Skårup IF
9
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:30
Skårup IF
B1913
ANN
|
|||||||||||||||||||
25. okt 2020
11:00
Aarslev BK
1
Flemløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
26. okt 2020
18:30
HERIF
Chang
ANN
|
|||||||||||||||||||
28. okt 2020
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Oversidder
|
03.08.20: B1913 (2) tilmeldt (overført fra A).
11.08.20: Tåsinge f.B. trukket.
31.08.20: Højby S&G trukket.