MENU

U15 drenge B (født 2006) - Efterår 2020, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
192839
ti
18-08 2020
Kl. 18:00
Kværndrup/Gislev/Ringe NØFF Kværndrup Stadion
1 - 8
192615
22-08 2020
Kl. 11:00
OKS Langeskov IF OKSON-Park
2 - 3
192612
23-08 2020
Kl. 11:00
Oversidder Tarup/Paarup IF
192616 ma
24-08 2020
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Thurø BK af 1920 Ullerslev Stadion
2 - 4
192837
on
26-08 2020
Kl. 18:00
Oversidder Aarslev BK
192853
29-08 2020
Kl. 15:00
Søhus Stige Oversidder Rema 1000 Arena Søhus
192838
30-08 2020
Kl. 10:30
Aarslev BK SUB Ullerslev Netplan Arena
12 - 0
192852
30-08 2020
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Oversidder Home Tarup Park
192840
ma
31-08 2020
Kl. 18:30
Langeskov IF Krarup Espe Fodbold Langeskov Stadion
0 - 6
192841
ti
01-09 2020
Kl. 18:30
Thurø BK af 1920 OKS Thurø Stadion
7 - 3
192855 on
02-09 2020
Kl. 18:00
NØFF Oversidder Munkebo Idrætscenter
192871 to
03-09 2020
Kl. 18:30
Oversidder Søhus Stige
192854
05-09 2020
Kl. 15:30
Krarup Espe Fodbold Thurø BK af 1920 Espe Hallen (ude)
0 - 1
192869
06-09 2020
Kl. 14:00
OKS Aarslev BK OKSON-Park
0 - 1
192874 to
10-09 2020
Kl. 18:30
Langeskov IF NØFF Langeskov Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

192873
13-09 2020
Kl. 11:15
Oversidder Oversidder
192875 ti
15-09 2020
Kl. 18:00
Thurø BK af 1920 Kværndrup/Gislev/Ringe Thurø Stadion
4 - 0
192872
on
16-09 2020
Kl. 18:00
Aarslev BK Krarup Espe Fodbold Netplan Arena
1 - 1
192870 on
16-09 2020
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Tarup/Paarup IF Ullerslev Stadion
1 - 7
192881
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
OKS Søhus Stige OKSON-Park
2 - 10
192879
20-09 2020
Kl. 11:00
NØFF Oversidder Munkebo Idrætscenter
192878
20-09 2020
Kl. 12:00
Krarup Espe Fodbold Tarup/Paarup IF Espe Hallen (ude)
4 - 5
192880
20-09 2020
Kl. 15:00
Kværndrup/Gislev/Ringe Aarslev BK Kværndrup Stadion
0 - 8
192935 ma
21-09 2020
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Oversidder Ullerslev Stadion
192613
ti
22-09 2020
Kl. 17:30
Krarup Espe Fodbold Kværndrup/Gislev/Ringe Espe Hallen (ude)
10 - 0
192934 ti
22-09 2020
Kl. 18:00
Langeskov IF Thurø BK af 1920 Langeskov Stadion
1 - 1
192614
on
23-09 2020
Kl. 18:00
NØFF Søhus Stige Dalby Sportsplads
1 - 6
193149
fr
25-09 2020
Kl. 18:00
Krarup Espe Fodbold NØFF Espe Hallen (ude)
3 - 6
192939 fr
25-09 2020
Kl. 18:30
Oversidder SUB Ullerslev
192937
27-09 2020
Kl. 10:00
Oversidder OKS
192940
27-09 2020
Kl. 10:30
Tarup/Paarup IF Kværndrup/Gislev/Ringe Home Tarup Park
UDS
192936
27-09 2020
Kl. 10:30
Aarslev BK Langeskov IF Netplan Arena
4 - 5
192938
ti
29-09 2020
Kl. 17:45
Thurø BK af 1920 NØFF Thurø Stadion
3 - 5
192941
on
30-09 2020
Kl. 18:30
Søhus Stige Krarup Espe Fodbold Rema 1000 Arena Søhus
6 - 1
192944
to
01-10 2020
Kl. 17:30
Kværndrup/Gislev/Ringe Søhus Stige Kværndrup Stadion
192945
03-10 2020
Kl. 11:00
OKS Oversidder OKSON-Park
192942
03-10 2020
Kl. 15:00
Krarup Espe Fodbold Oversidder Espe Hallen (ude)
192943
04-10 2020
Kl. 13:00
NØFF SUB Ullerslev Munkebo Idrætscenter
192946
04-10 2020
Kl. 14:00
Langeskov IF Tarup/Paarup IF Langeskov Stadion
192947 ti
06-10 2020
Kl. 17:30
Thurø BK af 1920 Aarslev BK Thurø Stadion
192876 on
07-10 2020
Kl. 17:15
Tarup/Paarup IF OKS Home Tarup Park
192948 to
08-10 2020
Kl. 17:30
Aarslev BK NØFF Netplan Arena
192951 to
08-10 2020
Kl. 18:30
Oversidder Krarup Espe Fodbold
193011
11-10 2020
Kl. 10:00
Søhus Stige Langeskov IF Rema 1000 Arena Søhus
193010
11-10 2020
Kl. 12:00
Tarup/Paarup IF Thurø BK af 1920 Home Tarup Park
192949
11-10 2020
Kl. 13:00
Oversidder Kværndrup/Gislev/Ringe
193029
17-10 2020
Kl. 11:00
Thurø BK af 1920 Søhus Stige Thurø Stadion
193027
18-10 2020
Kl. 10:00
Langeskov IF Oversidder Langeskov Stadion
193022
18-10 2020
Kl. 10:30
Aarslev BK Tarup/Paarup IF Netplan Arena
193024
18-10 2020
Kl. 11:00
NØFF OKS Munkebo Idrætscenter
193023
18-10 2020
Kl. 13:00
Krarup Espe Fodbold SUB Ullerslev Espe Hallen (ude)
193025
18-10 2020
Kl. 14:00
Kværndrup/Gislev/Ringe Oversidder Kværndrup Stadion
192856 ti
20-10 2020
Kl. 18:00
Kværndrup/Gislev/Ringe Langeskov IF Kværndrup Stadion
192950 to
22-10 2020
Kl. 18:30
SUB Ullerslev OKS Ullerslev Stadion
193044 fr
23-10 2020
Kl. 18:30
Oversidder Langeskov IF
193147
24-10 2020
Kl. 13:00
Søhus Stige Aarslev BK Rema 1000 Arena Søhus
193030
24-10 2020
Kl. 13:45
Oversidder Thurø BK af 1920
193042
25-10 2020
Kl. 10:00
OKS Krarup Espe Fodbold OKSON-Park
193031
25-10 2020
Kl. 11:00
NØFF Tarup/Paarup IF Munkebo Idrætscenter
193043 ma
26-10 2020
Kl. 18:30
SUB Ullerslev Kværndrup/Gislev/Ringe Ullerslev Stadion
193151 on
28-10 2020
Kl. 18:00
Langeskov IF SUB Ullerslev Langeskov Stadion
193150
31-10 2020
Kl. 11:00
Kværndrup/Gislev/Ringe OKS Kværndrup Stadion
193152
31-10 2020
Kl. 15:30
Thurø BK af 1920 Oversidder Thurø Stadion
193183
01-11 2020
Kl. 11:00
Tarup/Paarup IF Søhus Stige Home Tarup Park
193148
01-11 2020
Kl. 12:00
Aarslev BK Oversidder Netplan Arena
192877
07-11 2020
Kl. 11:00
Søhus Stige SUB Ullerslev Rema 1000 Arena Søhus
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
29072020: Tårup udtrådt. 
29072020: Thurø indtrådt. 
31072020: Søhus Stige indtrådt.
02092020: Fraugde udtrådt.
02092020: Dalum udtrådt.   

Ombrydning til foråret 2021: 
Nr. 1 til A rækken. 
Øvrige hold til B rækken. 

Læs mere om ombrydning her.  

Log ind