|
193297
|
fr09-04 2021
|
18:30
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
|
|
193300
|
fr09-04 2021
|
18:30
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
|
193296
|
fr09-04 2021
|
19:00
|
|
|
Axel Knudsen Park
|
UHT
|
|
|
|
193298
|
sø11-04 2021
|
11:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
193299
|
sø11-04 2021
|
11:00
|
|
|
Strib fritids- & aktivitetscenter
|
|
|
|
193301
|
fr16-04 2021
|
19:00
|
|
|
Axel Knudsen Park
|
|
|
|
|
193302
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
|
|
|
193303
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
193304
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
193305
|
lø17-04 2021
|
15:00
|
|
|
Provstegårdsskolen
|
|
|
|
|
193307
|
fr23-04 2021
|
18:45
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
193309
|
fr23-04 2021
|
18:45
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
193306
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
|
|
193308
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
Hospitalets anlæg
|
|
|
|
193310
|
lø24-04 2021
|
15:00
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
193313
|
fr07-05 2021
|
18:45
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
193314
|
fr07-05 2021
|
18:45
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
193315
|
fr07-05 2021
|
18:45
|
|
|
Provstegårdsskolen
|
|
|
|
193312
|
sø09-05 2021
|
11:00
|
|
|
Søndersø Stadion
|
UHT
|
|
|
193311
|
ma10-05 2021
|
18:45
|
|
|
Axel Knudsen Park
|
|
|
|
193319
|
fr14-05 2021
|
18:45
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
193330
|
fr14-05 2021
|
18:45
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
|
|
|
193317
|
fr14-05 2021
|
19:00
|
|
|
Hospitalets anlæg
|
|
|
|
193318
|
lø15-05 2021
|
15:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
193316
|
ti18-05 2021
|
18:30
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
|
|
|
193332
|
fr28-05 2021
|
18:45
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
|
|
193331
|
fr28-05 2021
|
19:00
|
|
|
Axel Knudsen Park
|
|
|
|
193333
|
lø29-05 2021
|
13:00
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
HHT
|
|
|
193334
|
lø29-05 2021
|
15:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
|
|
|
193335
|
lø29-05 2021
|
15:00
|
|
|
Provstegårdsskolen
|
|
|
|
193336
|
lø05-06 2021
|
18:45
|
|
|
Hospitalets anlæg
|
|
|
|
193337
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
UHT
|
|
|
193476
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
|
|
|
193477
|
sø06-06 2021
|
11:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
|
|
|
193339
|
ti08-06 2021
|
18:30
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
UHT
|
|
|
193482
|
to10-06 2021
|
18:45
|
|
|
Provstegårdsskolen
|
|
|
|
193478
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
Axel Knudsen Park
|
|
|
|
193480
|
fr11-06 2021
|
18:45
|
|
|
Bogense Stadion - JK Byg og Montage park
|
HHT
|
|
|
193479
|
sø13-06 2021
|
11:00
|
|
|
Søndersø Stadion
|
|
|
|
193481
|
sø13-06 2021
|
11:00
|
|
|
Hospitalets anlæg
|
|
|
|
193483
|
lø19-06 2021
|
11:30
|
|
|
Provstegårdsskolen
|
|
|
|
193535
|
lø19-06 2021
|
13:00
|
|
|
Home Tarup Park
|
UHT
|
|
|
193537
|
lø19-06 2021
|
15:00
|
|
|
ALPI Arena Næsby
|
UHT
|
|
|
193484
|
lø19-06 2021
|
15:00
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
193485
|
lø19-06 2021
|
15:00
|
|
|
Scankab Arena i Aarup
|
UHT
|
|
Nr. 7-10 rykker ned i Serie 4.
05.03.21: Stige Boldklub 2017 trukket.
08.03.21: Nyt kampprogram.
15.06.21: Bogense G&IF trukket efter 4 afbud.