|
193539
|
fr09-04 2021
|
18:30
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
193538
|
lø10-04 2021
|
15:00
|
|
|
Fraugde Stadion
|
|
|
|
|
193540
|
lø10-04 2021
|
15:00
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
|
193542
|
lø10-04 2021
|
15:00
|
|
|
Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
|
|
|
|
193543
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Fraugde Stadion
|
|
|
|
193544
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
|
193555
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
193556
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
Brylle Fritidscenter (ude)
|
|
|
|
193557
|
sø18-04 2021
|
11:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
193541
|
ti20-04 2021
|
18:30
|
|
|
Drigstrup Sognegård
|
|
|
|
|
193559
|
fr23-04 2021
|
18:45
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
193560
|
fr23-04 2021
|
18:45
|
|
|
Drigstrup Sognegård
|
|
|
|
193558
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
193561
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Aunslev Stadion
|
|
|
|
193562
|
sø25-04 2021
|
11:00
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
193563
|
lø08-05 2021
|
15:00
|
|
|
Fraugde Stadion
|
|
|
|
193564
|
lø08-05 2021
|
15:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
193566
|
lø08-05 2021
|
15:00
|
|
|
Brylle Fritidscenter (ude)
|
|
|
|
193565
|
ti11-05 2021
|
18:30
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
|
193567
|
ti11-05 2021
|
19:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
193570
|
fr14-05 2021
|
18:45
|
|
|
Aunslev Stadion
|
|
|
|
193568
|
sø16-05 2021
|
11:00
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
193569
|
sø16-05 2021
|
11:00
|
|
|
Drigstrup Sognegård
|
|
|
|
193571
|
sø16-05 2021
|
11:00
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
193572
|
ti18-05 2021
|
18:30
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
193574
|
fr28-05 2021
|
18:45
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
193575
|
fr28-05 2021
|
18:45
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
193576
|
fr28-05 2021
|
18:45
|
|
|
Brylle Fritidscenter (ude)
|
|
|
|
193577
|
fr28-05 2021
|
18:45
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
193573
|
sø30-05 2021
|
11:00
|
|
|
Fraugde Stadion
|
|
|
|
193581
|
lø05-06 2021
|
11:00
|
|
|
Drigstrup Sognegård
|
|
|
|
193582
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Aunslev Stadion
|
UHT
|
|
|
193583
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
193584
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
193585
|
lø05-06 2021
|
15:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
HHT
|
|
|
193590
|
to10-06 2021
|
19:00
|
|
|
B 67-Parken
|
|
|
|
193586
|
fr11-06 2021
|
18:45
|
|
|
Fraugde Stadion
|
|
|
|
193589
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Drigstrup Sognegård
|
|
|
|
193588
|
lø12-06 2021
|
12:00
|
|
|
Nymarkshallen
|
|
|
|
193587
|
lø12-06 2021
|
15:00
|
|
|
Marslev Idrætsplads
|
|
|
|
193595
|
fr18-06 2021
|
18:45
|
|
|
Brylle Fritidscenter (ude)
|
|
|
|
193593
|
fr18-06 2021
|
19:00
|
|
|
OB-Ådalen
|
|
|
|
193592
|
lø19-06 2021
|
11:30
|
|
|
Røde Stjerne - Falen
|
|
|
|
193591
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Aunslev Stadion
|
|
|
|
193594
|
sø20-06 2021
|
11:00
|
|
|
Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
|
|
|
Nr. 7-10 rykker ned i Serie 4.
27.01.21: Kullerup/Refsvindinge IF trukket.
08.03.21: Nyt kampprogram.