MENU

Herre S3 - Forår 2021, HS3.2 - Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
193539
fr
09-04 2021
Kl. 18:30
Marslev G & IF Brylle/Tommerup Marslev Idrætsplads
0 - 2
193538
10-04 2021
Kl. 15:00
Fraugde G & IF (2) B67 Fraugde Stadion
0 - 3
193540
10-04 2021
Kl. 15:00
KR 70 Chang (3) Nymarkshallen
0 - 5
193542
10-04 2021
Kl. 15:00
Aunslev IF Røde Stjerne (2) Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
1 - 4
193543
18-04 2021
Kl. 11:00
Fraugde G & IF (2) Marslev G & IF Fraugde Stadion
0 - 2
193544
18-04 2021
Kl. 11:00
OB Aunslev IF OB-Ådalen
7 - 1
193555
18-04 2021
Kl. 11:00
Chang (3) Drigstrup BK Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
0 - 1
193556
18-04 2021
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup KR 70 Brylle Fritidscenter (ude)
4 - 0
193557
18-04 2021
Kl. 11:00
B67 Røde Stjerne (2) B 67-Parken
2 - 1
193541
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
Drigstrup BK OB Drigstrup Sognegård
2 - 1
193559
fr
23-04 2021
Kl. 18:45
KR 70 Fraugde G & IF (2) Nymarkshallen
4 - 4
193560
fr
23-04 2021
Kl. 18:45
Drigstrup BK Brylle/Tommerup Drigstrup Sognegård
0 - 1
193558
25-04 2021
Kl. 11:00
Marslev G & IF B67 Marslev Idrætsplads
1 - 1
193561
25-04 2021
Kl. 11:00
Aunslev IF Chang (3) Aunslev Stadion
3 - 2
193562
25-04 2021
Kl. 11:00
Røde Stjerne (2) OB Røde Stjerne - Falen
2 - 0
193563
08-05 2021
Kl. 15:00
Fraugde G & IF (2) Drigstrup BK Fraugde Stadion
3 - 1
193564
08-05 2021
Kl. 15:00
Marslev G & IF KR 70 Marslev Idrætsplads
7 - 1
193566
08-05 2021
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup Aunslev IF Brylle Fritidscenter (ude)
5 - 0
193565
ti
11-05 2021
Kl. 18:30
Chang (3) Røde Stjerne (2) Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
3 - 5
193567
ti
11-05 2021
Kl. 19:00
B67 OB B 67-Parken
1 - 2
193570 fr
14-05 2021
Kl. 18:45
Aunslev IF Fraugde G & IF (2) Aunslev Stadion
1 - 3
193568
16-05 2021
Kl. 11:00
KR 70 B67 Nymarkshallen
0 - 3
193569
16-05 2021
Kl. 11:00
Drigstrup BK Marslev G & IF Drigstrup Sognegård
4 - 2
193571
16-05 2021
Kl. 11:00
Røde Stjerne (2) Brylle/Tommerup Røde Stjerne - Falen
5 - 1
193572 ti
18-05 2021
Kl. 18:30
OB Chang (3) OB-Ådalen
6 - 0
193574
fr
28-05 2021
Kl. 18:45
Marslev G & IF Aunslev IF Marslev Idrætsplads
4 - 3
193575
fr
28-05 2021
Kl. 18:45
KR 70 Drigstrup BK Nymarkshallen
1 - 4
193576
fr
28-05 2021
Kl. 18:45
Brylle/Tommerup OB Brylle Fritidscenter (ude)
2 - 3
193577
fr
28-05 2021
Kl. 18:45
B67 Chang (3) B 67-Parken
2 - 1
193573
30-05 2021
Kl. 11:00
Fraugde G & IF (2) Røde Stjerne (2) Fraugde Stadion
1 - 2
193581
05-06 2021
Kl. 11:00
Drigstrup BK B67 Drigstrup Sognegård
3 - 1
193582
05-06 2021
Kl. 15:00
Aunslev IF KR 70 Aunslev Stadion
UHT

Udehold taberdømt

193583
05-06 2021
Kl. 15:00
Røde Stjerne (2) Marslev G & IF Røde Stjerne - Falen
3 - 1
193584
05-06 2021
Kl. 15:00
OB Fraugde G & IF (2) OB-Ådalen
4 - 3
193585
05-06 2021
Kl. 15:00
Chang (3) Brylle/Tommerup Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

193590
to
10-06 2021
Kl. 19:00
B67 Brylle/Tommerup B 67-Parken
5 - 1
193586 fr
11-06 2021
Kl. 18:45
Fraugde G & IF (2) Chang (3) Fraugde Stadion
4 - 2
193589
12-06 2021
Kl. 11:00
Drigstrup BK Aunslev IF Drigstrup Sognegård
2 - 2
193588
12-06 2021
Kl. 12:00
KR 70 Røde Stjerne (2) Nymarkshallen
1 - 8
193587
12-06 2021
Kl. 15:00
Marslev G & IF OB Marslev Idrætsplads
0 - 2
193595
fr
18-06 2021
Kl. 18:45
Brylle/Tommerup Fraugde G & IF (2) Brylle Fritidscenter (ude)
2 - 5
193593 fr
18-06 2021
Kl. 19:00
OB KR 70 OB-Ådalen
4 - 0
193592
19-06 2021
Kl. 11:30
Røde Stjerne (2) Drigstrup BK Røde Stjerne - Falen
4 - 2
193591
20-06 2021
Kl. 11:00
Aunslev IF B67 Aunslev Stadion
1 - 4
193594
20-06 2021
Kl. 11:00
Chang (3) Marslev G & IF Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Nr. 7-10 rykker ned i Serie 4.

27.01.21: Kullerup/Refsvindinge IF trukket.

08.03.21: Nyt kampprogram.

 

Log ind