MENU

Herre S3 - Forår 2021, HS3.2 - Pulje 3 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
842665
fr
09-04 2021
Kl. 18:30
Korinth IF Aarslev BK Korinth Hallen (ude)
3 - 4
842668
11-04 2021
Oversidder S.f.B.
842643
11-04 2021
Kl. 11:00
ØB (2) Egebjerg Fodbold ØB.s Anlæg
3 - 0
842666
11-04 2021
Kl. 11:30
BBB Rudkøbing BK Bellinge Stadion
6 - 5
842642
11-04 2021
Kl. 15:00
Kværndrup BK Krarup Espe Fodbold Kværndrup Stadion
2 - 9
842692
fr
16-04 2021
Kl. 18:45
S.f.B. ØB (2) S.f.B. Hellegårdsvej
0 - 8
842669
17-04 2021
Krarup Espe Fodbold Oversidder Espe Hallen (ude)
842670
17-04 2021
Kl. 15:00
FC Sydfyn Kværndrup BK Nymarkskolen
UHT

Udehold taberdømt

842671
17-04 2021
Kl. 15:00
Rudkøbing BK Hesselager Fodbold Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
4 - 3
842672
17-04 2021
Kl. 15:00
Aarslev BK BBB Netplan Arena
4 - 3
842673
17-04 2021
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold Korinth IF Ulbølle Stadion
UHT

Udehold taberdømt

846426
fr
23-04 2021
Kl. 18:45
Hesselager Fodbold Aarslev BK Hesselager Stadion
2 - 0
846423
fr
23-04 2021
Kl. 18:45
Krarup Espe Fodbold FC Sydfyn Espe Hallen (ude)
2 - 0
846424
fr
23-04 2021
Kl. 19:00
Korinth IF S.f.B. Korinth Hallen (ude)
2 - 1
846427
24-04 2021
Oversidder ØB (2)
846422
24-04 2021
Kl. 15:00
Kværndrup BK Rudkøbing BK Kværndrup Stadion
2 - 2
846425
24-04 2021
Kl. 15:30
BBB Egebjerg Fodbold Bellinge Stadion
4 - 1
846565
fr
30-04 2021
Kl. 19:00
S.f.B. BBB S.f.B. Hellegårdsvej
0 - 7
846428
01-05 2021
FC Sydfyn Oversidder Nymarkskolen
846429
01-05 2021
Kl. 15:00
Rudkøbing BK Krarup Espe Fodbold Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
0 - 3
846430
01-05 2021
Kl. 15:00
Aarslev BK Kværndrup BK Netplan Arena
4 - 2
846431
01-05 2021
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold Hesselager Fodbold Ulbølle Stadion
1 - 3
846566
ti
04-05 2021
Kl. 18:45
ØB (2) Korinth IF ØB.s Anlæg
6 - 0
846568
fr
07-05 2021
Kl. 18:45
Krarup Espe Fodbold Aarslev BK Espe Hallen (ude)
2 - 4
846571
fr
07-05 2021
Kl. 19:00
Hesselager Fodbold S.f.B. Hesselager Stadion
3 - 1
962644
09-05 2021
Oversidder Korinth IF
846569
09-05 2021
Kl. 11:00
FC Sydfyn Rudkøbing BK Nymarkskolen
5 - 4
846570
09-05 2021
Kl. 13:00
BBB ØB (2) Bellinge Stadion
2 - 1
846567
09-05 2021
Kl. 15:00
Kværndrup BK Egebjerg Fodbold Kværndrup Stadion
2 - 1
962682
to
13-05 2021
Kl. 19:00
S.f.B. Kværndrup BK S.f.B. Hellegårdsvej
2 - 1
962679
15-05 2021
Rudkøbing BK Oversidder Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
962680
15-05 2021
Kl. 15:00
Aarslev BK FC Sydfyn Netplan Arena
3 - 4
962681
15-05 2021
Kl. 15:00
Egebjerg Fodbold Krarup Espe Fodbold Ulbølle Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

962683
15-05 2021
Kl. 15:00
ØB (2) Hesselager Fodbold ØB.s Anlæg
HHT

Hjemmehold taberdømt

962684
15-05 2021
Kl. 15:00
Korinth IF BBB Korinth Hallen (ude)
1 - 7
842667
ti
18-05 2021
Kl. 18:30
Hesselager Fodbold FC Sydfyn Hesselager Stadion
5 - 3
842636
23-05 2021
Kværndrup BK Oversidder Kværndrup Stadion
842637
23-05 2021
Kl. 11:00
Krarup Espe Fodbold Hesselager Fodbold Espe Hallen (ude)
0 - 3
842640
23-05 2021
Kl. 13:00
Aarslev BK ØB (2) Netplan Arena
2 - 9
842638
ti
25-05 2021
Kl. 18:30
FC Sydfyn BBB Nymarkskolen
1 - 0
842639 ti
25-05 2021
Kl. 18:30
Rudkøbing BK Korinth IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
4 - 1
842641
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Egebjerg Fodbold S.f.B. Ulbølle Stadion
1 - 1
962690
29-05 2021
Oversidder BBB
962688
29-05 2021
Kl. 15:00
Rudkøbing BK Aarslev BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
2 - 2
962689
29-05 2021
Kl. 15:00
Hesselager Fodbold Korinth IF Hesselager Stadion
10 - 0
962686
29-05 2021
Kl. 15:00
Krarup Espe Fodbold S.f.B. Espe Hallen (ude)
UHT

Udehold taberdømt

962687 ti
01-06 2021
Kl. 18:45
FC Sydfyn Egebjerg Fodbold Nymarkskolen
0 - 4
962692 fr
04-06 2021
Kl. 18:45
Egebjerg Fodbold Rudkøbing BK Ulbølle Stadion
1 - 1
962693
fr
04-06 2021
Kl. 18:45
S.f.B. FC Sydfyn S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 6
963784
fr
04-06 2021
Kl. 18:45
BBB Hesselager Fodbold Bellinge Stadion
6 - 0
962685
fr
04-06 2021
Kl. 19:00
Kværndrup BK ØB (2) Kværndrup Stadion
4 - 2
962691
06-06 2021
Aarslev BK Oversidder Netplan Arena
963723
06-06 2021
Kl. 11:00
ØB (2) Krarup Espe Fodbold ØB.s Anlæg
10 - 0
963739
06-06 2021
Kl. 14:00
Korinth IF Kværndrup BK Korinth Hallen (ude)
3 - 5
963788
on
09-06 2021
Kl. 19:00
Rudkøbing BK S.f.B. Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1 - 1
963786
to
10-06 2021
Kl. 19:00
Krarup Espe Fodbold Korinth IF Espe Hallen (ude)
2 - 2
963789
fr
11-06 2021
Kl. 18:45
Aarslev BK Egebjerg Fodbold Netplan Arena
4 - 2
963790
13-06 2021
Oversidder Hesselager Fodbold
963787
13-06 2021
Kl. 11:00
FC Sydfyn ØB (2) Nymarkskolen
4 - 6
963792
fr
18-06 2021
Kl. 19:00
S.f.B. Aarslev BK Fynske Bank Arena Høje Bøge
2 - 1
963791
19-06 2021
Egebjerg Fodbold Oversidder Ulbølle Stadion
963793
19-06 2021
Kl. 15:00
ØB (2) Rudkøbing BK ØB.s Anlæg
UHT

Udehold taberdømt

963794
19-06 2021
Kl. 15:00
Korinth IF FC Sydfyn Korinth Hallen (ude)
5 - 2
963796
19-06 2021
Kl. 15:00
Hesselager Fodbold Kværndrup BK Hesselager Stadion
8 - 1
963785
to
24-06 2021
Kl. 19:00
Kværndrup BK BBB Kværndrup Stadion
5 - 1
963795
26-06 2021
Kl. 13:00
BBB Krarup Espe Fodbold Bellinge Stadion
ANN
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Nr. 7-11 rykker ned i Serie 4.

 

Log ind