|
186913
|
lø27-02 2021
|
14:30
|
|
|
Brødeskov Stadion
|
|
Brødeskov IF
|
|
|
223667
|
lø27-03 2021
|
13:15
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
|
166860
|
lø27-03 2021
|
13:30
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
Raklev GI
|
|
|
|
231939
|
lø27-03 2021
|
15:30
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
583905
|
lø27-03 2021
|
15:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
Snekkersten IF
|
|
|
208170
|
lø27-03 2021
|
16:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
BK Friheden
|
|
|
|
583873
|
sø28-03 2021
|
16:00
|
|
|
Haslev Kunstbane
|
|
Haslev FC
|
|
|
223678
|
lø03-04 2021
|
11:15
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
225126
|
ma05-04 2021
|
11:00
|
|
|
Gadehaveskolen kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
343537
|
ma05-04 2021
|
15:30
|
|
|
Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
|
|
Køge BK
|
|
|
|
225157
|
fr09-04 2021
|
18:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark Kunstgræs
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
189680
|
fr09-04 2021
|
19:00
|
|
|
Ringsted Stadion Kunstgræs
|
|
Ringsted IF
|
|
|
223679
|
lø10-04 2021
|
11:15
|
|
|
NyBolig Park
|
ANN
|
Taastrup FC
|
|
|
651917
|
sø11-04 2021
|
12:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
Raklev GI
|
|
|
198457
|
sø11-04 2021
|
13:45
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
744752
|
sø11-04 2021
|
14:00
|
|
|
Karlslunde Stadion
|
|
Karlslunde IF
|
|
|
260805
|
sø18-04 2021
|
12:00
|
|
|
Sorø Stadion
|
|
Fodboldklubben Sorø Freja
|
|
|
534630
|
lø24-07 2021
|
11:00
|
|
|
Røsnæshallen
|
|
Raklev GI
|
|
|
897707
|
sø01-08 2021
|
13:00
|
|
|
NyBolig Park
|
|
Taastrup FC
|
|
|
241257
|
to05-08 2021
|
19:00
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
565292
|
lø07-08 2021
|
13:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
558723
|
lø04-12 2021
|
14:30
|
|
|
Birkerød Stadion
|
|
IF Skjold Birkerød
|
|
|
100196
|
lø22-01 2022
|
11:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
840160
|
lø29-01 2022
|
11:45
|
|
|
Albertslund Stadion Kunstgræs
|
|
Herstedøster IC
|
|
|
100198
|
lø05-02 2022
|
11:30
|
|
|
Hørsholm Idrætspark
|
|
Hørsholm-Usserød IK
|
|
|
386924
|
lø12-02 2022
|
11:00
|
|
|
Glostrup Idrætspark Kunstgræs
|
|
Glostrup FK - IF 32
|
|
|
970267
|
sø20-02 2022
|
13:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
229284
|
sø27-02 2022
|
14:30
|
|
|
Brødeskov Stadion
|
|
Brødeskov IF
|
|
|
363846
|
lø12-03 2022
|
15:00
|
|
|
Osted Stadion, kunst
|
|
Herstedøster IC
|
|
|
258592
|
lø12-03 2022
|
15:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
Ølstykke FC
|
|
|
567137
|
lø19-03 2022
|
16:00
|
|
|
Sorø Stadion, Kunstgræs
|
|
Fodboldklubben Sorø Freja
|
|
|
812523
|
lø26-03 2022
|
12:00
|
|
|
Stadion Vest
|
|
B. 73, Slagelse
|
|
|
586063
|
lø26-03 2022
|
13:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
ANN
|
Ølstykke FC
|
|
|
825475
|
sø31-07 2022
|
12:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
Vordingborg IF
|
|
|
825087
|
ti02-08 2022
|
18:00
|
|
|
THUN Arena
|
|
Vordingborg IF
|
|
|
830735
|
on03-08 2022
|
18:30
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter
|
|
Snekkersten IF
|
|
|
822058
|
sø07-08 2022
|
13:00
|
|
|
Lyngby Stadion
|
|
Lyngby Boldklub 1921
|
|
|
830740
|
ti09-08 2022
|
18:30
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
Rosenhøj BK
|
|
|
424882
|
on10-08 2022
|
18:30
|
|
|
HFC's Klubhus
|
|
Haslev FC
|
|
|
436200
|
on10-08 2022
|
19:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
BK Friheden
|
|
|
302007
|
sø27-11 2022
|
14:30
|
|
|
Vallensbæk Idrætscenter
|
|
Vallensbæk IF
|
|
|
212959
|
sø04-12 2022
|
14:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
215840
|
ma05-12 2022
|
19:00
|
|
|
Frederiksberg Skole, kunstgræs
|
|
Lynge-Broby IF
|
Vestsjællands Idrætsefterskole
|
|
916421
|
ti10-01 2023
|
19:15
|
|
|
Karlslunde Stadion, Kunstgræs
|
|
Karlslunde IF
|
|
|
940589
|
lø28-01 2023
|
13:00
|
|
|
Stadion Vest Kunstgræs
|
|
B. 73, Slagelse
|
|
|
300863
|
sø05-02 2023
|
14:00
|
|
|
Herlufsholm Stadion
|
|
Herlufsholm GF
|
|
|
543506
|
ma20-02 2023
|
19:15
|
|
|
Frederiksberg Skole, kunstgræs
|
|
Lynge-Broby IF
|
Skælskør Boldklub og Idrætsforening
|
|
386350
|
sø26-02 2023
|
14:00
|
|
|
Humlebæk Stadion Kunstgræs
|
|
Humlebæk BK
|
|
|
159875
|
sø26-02 2023
|
17:00
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virum-Sorgenfri BK
|
|
|
397047
|
sø05-03 2023
|
12:00
|
|
|
Lillevang Idrætscenter kunst
|
|
Vindinge IF
|
|
|
278610
|
ma06-03 2023
|
19:15
|
|
|
Frederiksberg Skole, kunstgræs
|
|
Lynge-Broby IF
|
|
|
413554
|
lø11-03 2023
|
14:30
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
Humlebæk BK
|
|
|
680918
|
sø12-03 2023
|
13:00
|
|
|
Frederiksberg Skole, kunstgræs
|
|
Lynge-Broby IF
|
|
|
292441
|
sø12-03 2023
|
16:00
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virum-Sorgenfri BK
|
|
|
396301
|
on15-03 2023
|
19:00
|
|
|
Mørdrup Idrætsanlæg
|
|
Espergærde IF
|
|
|
297007
|
lø18-03 2023
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest Kunstgræs
|
|
B. 73, Slagelse
|
|
|
940590
|
sø19-03 2023
|
14:00
|
|
|
Stadion Vest Kunstgræs
|
ANN
|
B. 73, Slagelse
|
|
|
201881
|
sø19-03 2023
|
16:00
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virum-Sorgenfri BK
|
|
|
510910
|
sø26-03 2023
|
13:00
|
|
|
Frederiksberg Skole, kunstgræs
|
|
Lynge-Broby IF
|
|
|
705451
|
lø15-07 2023
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
Jyllinge FC
|
|
|
160261
|
lø29-07 2023
|
13:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
534496
|
sø06-08 2023
|
12:00
|
|
|
Espelundens Idrætsanlæg
|
|
BK Avarta
|
|
|
991884
|
to10-08 2023
|
19:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
Herlev IF
|
|
|
344454
|
lø12-08 2023
|
12:00
|
|
|
Herfølge Stadion
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
914250
|
sø13-08 2023
|
13:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
Frederikssund IK
|
|
|
856898
|
sø05-11 2023
|
15:00
|
|
|
Elverroad Kunstgræs
|
|
B. 1973, Herlev
|
|
|
893537
|
lø18-11 2023
|
14:00
|
|
|
Pedella Park
|
|
Hornbæk IF
|
|
|
951618
|
sø19-11 2023
|
13:00
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
Herlev IF
|
|
|
842255
|
sø26-11 2023
|
13:00
|
|
|
Humlebæk Stadion
|
|
Humlebæk BK
|
|
|
937972
|
sø26-11 2023
|
13:00
|
|
|
Karlslunde Stadion, Kunstgræs
|
|
Karlslunde IF
|
|
|
225165
|
sø14-01 2024
|
15:30
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
473261
|
lø20-01 2024
|
13:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
185906
|
lø20-01 2024
|
14:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
Hornbæk IF
|
|
|
451180
|
lø27-01 2024
|
16:15
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
781982
|
sø28-01 2024
|
16:00
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
ANN
|
Ølstykke FC
|
|
|
901197
|
fr02-02 2024
|
19:00
|
|
|
Herfølge Stadion Kunst
|
|
Herfølge Boldklub
|
|
|
445264
|
lø10-02 2024
|
12:00
|
|
|
Stadion Vest
|
ANN
|
B. 73, Slagelse
|
|
|
763054
|
lø10-02 2024
|
16:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
472563
|
sø10-03 2024
|
13:00
|
|
|
Humlebæk Stadion Kunstgræs
|
|
Humlebæk BK
|
|
|
947079
|
sø17-03 2024
|
13:00
|
|
|
Hundige Boldfælled
|
|
Hundige BK
|
|
|
485255
|
sø17-03 2024
|
14:00
|
|
|
NyBolig Park - Kunstgræs
|
|
Taastrup FC
|
|
|
489952
|
lø23-03 2024
|
16:00
|
|
|
Karlslunde Stadion, Kunstgræs
|
|
Karlslunde IF
|
|
|
472564
|
sø31-03 2024
|
13:00
|
|
|
Humlebæk Stadion Kunstgræs
|
|
Humlebæk BK
|
|
|
400192
|
fr05-04 2024
|
18:15
|
|
|
Virumgård kunstgræsbane
|
|
Virum-Sorgenfri BK
|
|
|
391239
|
lø06-04 2024
|
14:45
|
|
|
Snekkersten Idrætscenter Kunstgræs
|
|
Snekkersten IF
|
|