MENU

U13 pige (født 2008) 8M - Forår 2021, Pulje 2 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
155749
10-04 2021
Kl. 10:00
Langeskov IF Munkebo BK Langeskov Stadion
0 - 5
155752
10-04 2021
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF (1) Tårup IF Glamsbjerg Stadion
0 - 10
155753
11-04 2021
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF (2) F16 (2) Glamsbjerg Stadion
0 - 8
155751 ma
12-04 2021
Kl. 18:00
Ringe BK Højby S & G Ringe Stadion
6 - 3
155750
to
15-04 2021
Kl. 17:30
Allesø GF Kerteminde BK Allesø / Spurvelundsskolen
1 - 5
577473
to
15-04 2021
Kl. 18:00
F16 (2) Ringe BK Stenstrup Sportsplads
1 - 0
155754
17-04 2021
Kl. 10:00
Tårup IF Glamsbjerg IF (2) Frørup Andelskasse Arena
UHT

Udehold taberdømt

155755
17-04 2021
Kl. 11:00
Munkebo BK Glamsbjerg IF (1) Munkebo Idrætscenter
2 - 1
155756
18-04 2021
Kl. 10:30
Kerteminde BK Langeskov IF ALBANI Kerteminde Stadion
2 - 1
155757
18-04 2021
Kl. 11:00
Højby S & G Allesø GF Højby Skole
10 - 0
577474
24-04 2021
Kl. 10:00
Tårup IF Munkebo BK Frørup Andelskasse Arena
3 - 1
577475
24-04 2021
Kl. 10:00
Langeskov IF Højby S & G Langeskov Stadion
0 - 6
577477
24-04 2021
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF (1) Kerteminde BK Glamsbjerg Stadion
0 - 0
577476
25-04 2021
Kl. 11:00
Allesø GF F16 (2) Allesø / Spurvelundsskolen
0 - 6
577478
25-04 2021
Kl. 11:00
Glamsbjerg IF (2) Ringe BK Glamsbjerg Stadion
0 - 5
577483
01-05 2021
Kl. 10:00
F16 (2) Langeskov IF Kirkeby skole
3 - 1
577479
01-05 2021
Kl. 11:00
Munkebo BK Glamsbjerg IF (2) Munkebo Idrætscenter
4 - 0
577482 ma
03-05 2021
Kl. 18:00
Højby S & G Glamsbjerg IF (1) Højby Skole
3 - 0
577481
on
05-05 2021
Kl. 18:15
Ringe BK Allesø GF Ringe Stadion
6 - 2
577484
08-05 2021
Kl. 10:00
Tårup IF Højby S & G Frørup Andelskasse Arena
4 - 3
577485
08-05 2021
Kl. 10:00
Langeskov IF Ringe BK Langeskov Stadion
2 - 6
577487
08-05 2021
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF (1) F16 (2) Glamsbjerg Stadion
1 - 3
577486
08-05 2021
Kl. 11:00
Munkebo BK Kerteminde BK Munkebo Idrætscenter
3 - 1
577488
ma
10-05 2021
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF (2) Allesø GF Glamsbjerg Stadion
1 - 5
577493
to
13-05 2021
Kl. 10:00
F16 (2) Tårup IF Stenstrup Sportsplads
1 - 3
577492
15-05 2021
Kl. 11:00
Højby S & G Munkebo BK Højby Skole
9 - 1
577490
16-05 2021
Kl. 10:30
Kerteminde BK Glamsbjerg IF (2) ALBANI Kerteminde Stadion
6 - 0
577489
16-05 2021
Kl. 11:00
Allesø GF Langeskov IF Allesø / Spurvelundsskolen
3 - 2
577480
on
19-05 2021
Kl. 17:30
Kerteminde BK Tårup IF ALBANI Kerteminde Stadion
1 - 3
577491 on
19-05 2021
Kl. 18:15
Ringe BK Glamsbjerg IF (1) Ringe Stadion
3 - 0
577497
29-05 2021
Kl. 09:30
Glamsbjerg IF (1) Allesø GF Glamsbjerg Stadion
3 - 0
577495
29-05 2021
Kl. 13:00
Munkebo BK F16 (2) Munkebo Idrætscenter
2 - 2
577496
30-05 2021
Kl. 10:00
Kerteminde BK Højby S & G ALBANI Kerteminde Stadion
0 - 3
577498
30-05 2021
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF (2) Langeskov IF Glamsbjerg Stadion
2 - 3
577494 on
02-06 2021
Kl. 18:00
Tårup IF Ringe BK Frørup Andelskasse Arena
3 - 2
577503
to
03-06 2021
Kl. 18:00
F16 (2) Kerteminde BK Kirkeby skole
3 - 0
577499
05-06 2021
Kl. 10:00
Langeskov IF Glamsbjerg IF (1) Langeskov Stadion
0 - 3
577500
06-06 2021
Kl. 14:00
Allesø GF Tårup IF Allesø / Spurvelundsskolen
2 - 4
577502 ma
07-06 2021
Kl. 18:30
Glamsbjerg IF (2) Højby S & G Glamsbjerg Stadion
0 - 7
577501
on
09-06 2021
Kl. 18:15
Ringe BK Munkebo BK Ringe Stadion
5 - 4
577504
12-06 2021
Kl. 10:00
Tårup IF Langeskov IF Frørup Andelskasse Arena
5 - 1
577507
12-06 2021
Kl. 10:00
Glamsbjerg IF (1) Glamsbjerg IF (2) Glamsbjerg Stadion
2 - 0
577506
13-06 2021
Kl. 10:00
Kerteminde BK Ringe BK ALBANI Kerteminde Stadion
0 - 8
577508
ma
14-06 2021
Kl. 17:30
Højby S & G F16 (2) Højby Skole
3 - 1
577505
ma
14-06 2021
Kl. 18:15
Munkebo BK Allesø GF Munkebo Idrætscenter
8 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind