MENU

U19 Drenge Liga 2 (2003 - 04) 11M - efterår 2021 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
609316
22-08 2021
Kl. 13:00
Nyborg G & IF Aarslev BK Idrætscenter Nyborg
3 - 2
609314
22-08 2021
Kl. 15:00
Kerteminde BK Oversidder ALBANI Kerteminde Stadion
609317
22-08 2021
Kl. 17:00
S.f.B. Oure Fodbold Akademi S.f.B. Hellegårdsvej
2 - 1
609315
ti
24-08 2021
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF OB Home Tarup Park
2 - 5
609375 fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Oversidder Tarup/Paarup IF
609323
28-08 2021
Kl. 12:00
Aarslev BK S.f.B. Netplan Arena
1 - 3
609322
29-08 2021
Kl. 15:00
ØB Kerteminde BK ØB.s Anlæg
7 - 2
609335
29-08 2021
Kl. 15:15
OB Nyborg G & IF OB-Ådalen
2 - 7
609376
ma
30-08 2021
Kl. 18:15
Næsby BK Oure Fodbold Akademi ALPI Arena Næsby
1 - 2
609455
to
02-09 2021
Kl. 19:00
Tarup/Paarup IF ØB Home Tarup Park
1 - 3
609469 fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Nyborg G & IF Oversidder Idrætscenter Nyborg
609470
05-09 2021
Kl. 13:00
S.f.B. OB S.f.B. Hellegårdsvej
5 - 0
609313
ti
07-09 2021
Kl. 18:00
ØB Næsby BK ØB.s Anlæg
7 - 2
609486 fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder S.f.B.
609491
12-09 2021
Kl. 10:00
Næsby BK Aarslev BK ALPI Arena Næsby
3 - 5
609483
12-09 2021
Kl. 15:00
Kerteminde BK Tarup/Paarup IF ALBANI Kerteminde Stadion
5 - 3
609482
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
ØB Nyborg G & IF ØB.s Anlæg
5 - 1
614722 ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Aarslev BK Tarup/Paarup IF Netplan Arena
6 - 1
609484
to
16-09 2021
Kl. 19:45
OB Oure Fodbold Akademi OB-Ådalen
2 - 3
609561
19-09 2021
Kl. 11:30
Aarslev BK OB Netplan Arena
UHT

Udehold taberdømt

609559 ma
20-09 2021
Kl. 18:30
Oure Fodbold Akademi Oversidder Oure Idrætsskole
609557
ma
20-09 2021
Kl. 19:00
S.f.B. ØB S.f.B. Hellegårdsvej
2 - 1
609493 ti
21-09 2021
Kl. 20:00
Tarup/Paarup IF Næsby BK Home Tarup Park
0 - 2
609605 fr
24-09 2021
Kl. 18:00
Oversidder Aarslev BK
609577
25-09 2021
Kl. 15:00
Tarup/Paarup IF Nyborg G & IF Home Tarup Park
1 - 1
609563
on
29-09 2021
Kl. 17:30
ØB Oure Fodbold Akademi ØB.s Anlæg
1 - 5
613395 to
30-09 2021
Kl. 19:00
Næsby BK OB ALPI Arena Næsby
4 - 0
613397
to
30-09 2021
Kl. 19:15
S.f.B. Tarup/Paarup IF S.f.B. Hellegårdsvej
3 - 0
613519
03-10 2021
Kl. 11:00
Aarslev BK ØB Netplan Arena
2 - 3
613520
03-10 2021
Kl. 15:00
OB Oversidder OB-Ådalen
613396 ma
04-10 2021
Kl. 18:30
Nyborg G & IF Næsby BK Idrætscenter Nyborg
UHT

Udehold taberdømt

613517
ti
05-10 2021
Kl. 19:00
Oure Fodbold Akademi Kerteminde BK Oure Idrætsskole
6 - 1
613873
09-10 2021
Kl. 16:00
Nyborg G & IF S.f.B. Idrætscenter Nyborg
2 - 2
614713
10-10 2021
Kl. 10:00
Næsby BK Oversidder ALPI Arena Næsby
613598
10-10 2021
Kl. 13:00
Tarup/Paarup IF Oure Fodbold Akademi Home Tarup Park
1 - 2
613597
10-10 2021
Kl. 15:00
Kerteminde BK Aarslev BK ALBANI Kerteminde Stadion
1 - 4
614721
on
13-10 2021
Kl. 18:30
Oure Fodbold Akademi Nyborg G & IF Oure Idrætsskole
1 - 0
614720 on
13-10 2021
Kl. 19:00
S.f.B. Næsby BK S.f.B. Hellegårdsvej
UHT

Udehold taberdømt

614723
to
14-10 2021
Kl. 19:45
OB Kerteminde BK OB-Ådalen
3 - 2
616074 fr
15-10 2021
Kl. 18:00
Oversidder ØB
609564
23-10 2021
Kl. 11:00
Kerteminde BK S.f.B. ALBANI Kerteminde Stadion
609555 ma
25-10 2021
Kl. 18:30
Nyborg G & IF Kerteminde BK Idrætscenter Nyborg
609471 ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Oure Fodbold Akademi Aarslev BK Oure Idrætsskole
613521 on
27-10 2021
Kl. 19:45
OB ØB OB-Ådalen
609377
30-10 2021
Kl. 11:00
Kerteminde BK Næsby BK ALBANI Kerteminde Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
030821: Næsby indtrådt. 
180821: OKS udtrådt. 

Log ind