MENU

U14 Drenge Liga 2A (2008) 11M - efterår 2021 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
775813
to
12-08 2021
Kl. 17:30
Årslev BK MG & BK Netplan Arena
4
-
0
775810
14-08 2021
Kl. 12:00
FC Sønderborg S.f.B-Oure Sønderborg Stadion
1
-
3
775812
14-08 2021
Kl. 13:00
Næsby BK IF Lyseng ALPI Arena Næsby
3
-
2
775814
fr
20-08 2021
Kl. 18:00
Ammitsbøl/Egtved FC Sønderborg Ødsted Stadion
1
-
6
775817
21-08 2021
Kl. 11:30
IF Lyseng Dalum IF Lyseng Idrætspark
5
-
4
775815
22-08 2021
Kl. 13:00
MG & BK Næsby BK MG & BK.s anlæg
0
-
5
775819
fr
27-08 2021
Kl. 18:00
Årslev BK Ammitsbøl/Egtved Netplan Arena
3
-
1
775820
28-08 2021
Kl. 10:00
Næsby BK Dalum IF ALPI Arena Næsby
3
-
2
775821
28-08 2021
Kl. 10:30
MG & BK S.f.B-Oure MG & BK.s anlæg
1
-
1
775818
29-08 2021
Kl. 12:00
FC Sønderborg IF Lyseng Sønderborg Stadion
2
-
7
775823
04-09 2021
Kl. 10:00
Ammitsbøl/Egtved MG & BK Egtved Idræts- og Multicenter
2
-
10
775824
04-09 2021
Kl. 11:00
S.f.B-Oure Næsby BK S.f.B. Ryttervej
3
-
2
775822
04-09 2021
Kl. 13:00
Dalum IF FC Sønderborg Dalum Stadion
4
-
0
775816
to
09-09 2021
Kl. 18:30
S.f.B-Oure Årslev BK S.f.B. Ryttervej
2
-
0
775811
12-09 2021
Kl. 13:00
Dalum IF Ammitsbøl/Egtved Dalum Stadion
6
-
1
775828
fr
17-09 2021
Kl. 18:00
Årslev BK Dalum IF Netplan Arena
1
-
5
775827
18-09 2021
Kl. 11:00
S.f.B-Oure Ammitsbøl/Egtved S.f.B. Ryttervej
2
-
0
775829
18-09 2021
Kl. 11:00
MG & BK IF Lyseng MG & BK.s anlæg
2
-
3
775826
19-09 2021
Kl. 12:00
FC Sønderborg Næsby BK Sønderborg Stadion
2
-
5
776139
on
22-09 2021
Kl. 19:00
Årslev BK IF Lyseng Idrætscenter Nyborg - Kunstgræs
0
-
1
775832
25-09 2021
Kl. 10:30
IF Lyseng S.f.B-Oure Lyseng Idrætspark
4
-
4
775833
25-09 2021
Kl. 11:00
Dalum IF MG & BK Dalum Stadion
2
-
3
775831
25-09 2021
Kl. 12:00
Næsby BK Ammitsbøl/Egtved ALPI Arena Næsby
7
-
0
775830
26-09 2021
Kl. 10:00
FC Sønderborg Årslev BK Sønderborg Stadion
2
-
1
775834
to
30-09 2021
Kl. 19:00
MG & BK FC Sønderborg MG & BK.s anlæg
3
-
2
775836 fr
01-10 2021
Kl. 17:00
Årslev BK Næsby BK Netplan Arena
0
-
2
775837
02-10 2021
Kl. 11:00
S.f.B-Oure Dalum IF S.f.B. Ryttervej
2
-
4
775835
02-10 2021
Kl. 11:30
Ammitsbøl/Egtved IF Lyseng Ødsted Stadion
3
-
1
775838
09-10 2021
Kl. 11:00
S.f.B-Oure FC Sønderborg S.f.B. Ryttervej
2
-
2
775839
09-10 2021
Kl. 11:30
Ammitsbøl/Egtved Dalum IF Egtved Idræts- og Multicenter
1
-
7
775840
09-10 2021
Kl. 13:45
IF Lyseng Næsby BK Lyseng Idrætspark
3
-
1
776127 on
13-10 2021
Kl. 19:00
Næsby BK MG & BK ALPI Arena Næsby
1
-
1
776129
on
13-10 2021
Kl. 19:30
Dalum IF IF Lyseng Dalum - Kunstgræsbane
1
-
2
776128
to
14-10 2021
Kl. 17:00
Årslev BK S.f.B-Oure Netplan Arena
1
-
1
776132
30-10 2021
Kl. 10:00
Dalum IF Næsby BK Dalum Stadion
3
-
2
776134
30-10 2021
Kl. 11:00
S.f.B-Oure MG & BK S.f.B. Ryttervej
4
-
0
776131
30-10 2021
Kl. 11:30
Ammitsbøl/Egtved Årslev BK Egtved Kunstgræs
2
-
1
776130
31-10 2021
Kl. 10:30
IF Lyseng FC Sønderborg Lyseng Idrætspark
2
-
0
775825
06-11 2021
Kl. 10:00
IF Lyseng Årslev BK Lyseng Kunstgræs
4
-
1
776137
06-11 2021
Kl. 10:30
MG & BK Ammitsbøl/Egtved MG & BK.s anlæg
5
-
1
776138
06-11 2021
Kl. 11:00
Næsby BK S.f.B-Oure ALPI Arena Næsby
2
-
1
776135
07-11 2021
Kl. 12:00
FC Sønderborg Dalum IF Linak Arena Kunstgræsbane
2
-
4
776140
13-11 2021
Kl. 11:00
Næsby BK FC Sønderborg Vestfalen Stadion, kunstgræsbane
4
-
0
776143
13-11 2021
Kl. 12:00
IF Lyseng MG & BK Lyseng Kunstgræs
1
-
0
776141
14-11 2021
Kl. 11:30
Ammitsbøl/Egtved S.f.B-Oure Egtved Kunstgræs
1
-
3
776142
14-11 2021
Kl. 13:00
Dalum IF Årslev BK Dalum - Kunstgræsbane
2
-
1
776144
fr
26-11 2021
Kl. 18:00
Årslev BK FC Sønderborg Netplan Arena
1
-
3
776146
27-11 2021
Kl. 13:00
S.f.B-Oure IF Lyseng S.f.B. Ryttervej
0
-
1
776145
27-11 2021
Kl. 14:30
Ammitsbøl/Egtved Næsby BK Egtved Kunstgræs
1
-
4
776147
28-11 2021
Kl. 13:00
MG & BK Dalum IF MG & BK.s anlæg
1
-
5
776150
04-12 2021
Kl. 11:00
Næsby BK Årslev BK ALPI Arena Næsby
7
-
0
776151
04-12 2021
Kl. 11:00
Dalum IF S.f.B-Oure Dalum - Kunstgræsbane
4
-
3
776148
04-12 2021
Kl. 12:00
FC Sønderborg MG & BK Kunstgræsbane ved Sundsmarkcentret
5
-
1
776149
04-12 2021
Kl. 12:00
IF Lyseng Ammitsbøl/Egtved Lyseng Kunstgræs
6
-
1
776124
to
09-12 2021
Kl. 20:00
MG & BK Årslev BK MG & BK.s anlæg
1
-
5
776125 on
15-12 2021
Kl. 19:00
FC Sønderborg Ammitsbøl/Egtved SwipBox Arena - Sundsmarkcentret
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
Se hvordan turneringen ombrydes her

Har I interesse I at deltage i U14 Drenge Liga 1 i foråret 2022 - så ansøg om et wildcard her.

Log ind