MENU

U14 drenge Liga 5 (2008) 11M - efterår 2021, Pulje 1 (2021) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
462792
21-08 2021
Kl. 11:15
Ringe BK ERI Ringe Stadion
1
-
4
462793
22-08 2021
Kl. 14:00
Stenstrup IF Glamsbjerg IF Stenstrup Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
464431
ti
24-08 2021
Kl. 17:45
SSV Højfyn Årslev BK Albani Arena Skalbjerg
3
-
0
462795
ti
24-08 2021
Kl. 18:00
FEH Fodbold SFF 2015 Haarby Stadion
4
-
0
462796
on
25-08 2021
Kl. 18:30
Rudkøbing BK Sanderum/BBB Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1
-
6
465642
28-08 2021
Kl. 09:45
Glamsbjerg IF FEH Fodbold Glamsbjerg Stadion
4
-
4
465639
28-08 2021
Kl. 10:00
Ringe BK Stenstrup IF Ringe Stadion
Udehold taberdømt
465643
29-08 2021
Kl. 14:30
ERI Årslev BK Rantzausminde Hallen (ude)
5
-
4
466231
04-09 2021
Kl. 10:30
SSV Højfyn SFF 2015 Albani Arena Skalbjerg
0
-
2
468186
05-09 2021
Kl. 10:30
Årslev BK Sanderum/BBB Netplan Arena
0
-
6
465641
ti
07-09 2021
Kl. 18:15
SFF 2015 Rudkøbing BK Boe Byg Arena - Svanninge
12
-
1
466050 on
08-09 2021
Kl. 17:00
Stenstrup IF ERI Stenstrup Sportsplads
4
-
7
468193
to
09-09 2021
Kl. 18:00
Glamsbjerg IF SSV Højfyn Glamsbjerg Stadion
2
-
3
468191
12-09 2021
Kl. 10:00
SFF 2015 Årslev BK Boe Byg Arena - Svanninge
5
-
1
468190
12-09 2021
Kl. 13:00
Stenstrup IF FEH Fodbold Stenstrup Sportsplads
0
-
8
468203
12-09 2021
Kl. 14:30
ERI Sanderum/BBB Rantzausminde Hallen (ude)
6
-
7
465640
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Sanderum/BBB SSV Højfyn Bellinge Stadion
3
-
3
466230
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Rudkøbing BK Glamsbjerg IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
0
-
4
466051
on
15-09 2021
Kl. 18:00
FEH Fodbold Ringe BK Haarby Stadion
6
-
0
471314 to
16-09 2021
Kl. 17:30
SSV Højfyn Ringe BK Albani Arena Skalbjerg
5
-
0
471321
19-09 2021
Kl. 13:00
Årslev BK Glamsbjerg IF Netplan Arena
1
-
3
471322
ti
21-09 2021
Kl. 17:45
Sanderum/BBB SFF 2015 Bellinge Stadion
1
-
1
468189 on
22-09 2021
Kl. 18:15
Ringe BK Rudkøbing BK Ringe Stadion
1
-
1
471323
25-09 2021
Kl. 14:00
Ringe BK Årslev BK Ringe Stadion
0
-
3
471324
25-09 2021
Kl. 14:00
Stenstrup IF SSV Højfyn Stenstrup Sportsplads
0
-
4
471338
26-09 2021
Kl. 13:30
ERI SFF 2015 Rantzausminde Hallen (ude)
3
-
3
471329
on
29-09 2021
Kl. 17:30
Glamsbjerg IF Sanderum/BBB Glamsbjerg Stadion
5
-
3
471313 on
29-09 2021
Kl. 18:00
Rudkøbing BK Stenstrup IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
7
-
6
471674
02-10 2021
Kl. 12:00
SSV Højfyn FEH Fodbold Albani Arena Skalbjerg
0
-
5
471704
03-10 2021
Kl. 10:00
Sanderum/BBB Ringe BK Vestfalen Stadion
Udehold taberdømt
471709
03-10 2021
Kl. 10:00
SFF 2015 Glamsbjerg IF Boe Byg Arena - Svanninge
2
-
5
471687
03-10 2021
Kl. 11:30
Årslev BK Stenstrup IF Netplan Arena
3
-
0
471340 ma
04-10 2021
Kl. 17:15
Rudkøbing BK ERI Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
4
-
6
471325
to
07-10 2021
Kl. 18:30
FEH Fodbold Rudkøbing BK Glamsbjerg Kunstgræsbane
3
-
1
480010
09-10 2021
Kl. 11:15
Ringe BK SFF 2015 Ringe Stadion
1
-
9
480012
09-10 2021
Kl. 13:00
Stenstrup IF Sanderum/BBB Stenstrup Sportsplads
4
-
12
541950
10-10 2021
Kl. 09:30
FEH Fodbold Årslev BK Haarby Stadion
3
-
0
542292
10-10 2021
Kl. 13:30
ERI Glamsbjerg IF Rantzausminde Hallen (ude)
5
-
2
542291
ti
12-10 2021
Kl. 18:00
Rudkøbing BK SSV Højfyn Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
2
-
3
542388
to
14-10 2021
Kl. 17:00
Glamsbjerg IF Ringe BK Glamsbjerg Stadion
6
-
1
542293
16-10 2021
Kl. 10:00
SSV Højfyn ERI Albani Arena Skalbjerg
Udehold taberdømt
542345 ma
18-10 2021
Kl. 17:00
SFF 2015 Stenstrup IF Boe Byg Arena - Svanninge
Udehold taberdømt
542294
ti
19-10 2021
Kl. 17:00
Årslev BK Rudkøbing BK Netplan Arena
1
-
4
471310
24-10 2021
Kl. 10:00
FEH Fodbold ERI Haarby Stadion
Hjemmehold taberdømt
542344
31-10 2021
Kl. 11:00
Sanderum/BBB FEH Fodbold Vestfalen Stadion
1
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind