MENU

Herre S3 - Efterår 2021, Pulje 3 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
702895
fr
20-08 2021
Kl. 18:45
Assens FC Båring GF REMA 1000 Stadion - Assens
3 - 1
702896
fr
20-08 2021
Kl. 18:45
Hospitalets FK Næsby BK Strib fritids- & aktivitetscenter
1 - 2
702897
21-08 2021
Kl. 11:00
B1913 (2) Brylle/Tommerup Campus Road
3 - 0
702898
21-08 2021
Kl. 15:30
BBB Gelsted Bellinge Stadion
1 - 1
702900
to
26-08 2021
Kl. 18:45
Brylle/Tommerup BBB Brylle Fritidscenter (ude)
1 - 0
702904
fr
27-08 2021
Kl. 18:30
Ubberud IF (1) Gelsted Løvtop Road (Ubberud)
0 - 1
702901
fr
27-08 2021
Kl. 18:45
Næsby BK B1913 (2) ALPI Arena Næsby
2 - 1
702902
fr
27-08 2021
Kl. 18:45
Båring GF Hospitalets FK Båring GF.s anlæg
2 - 4
702903 fr
27-08 2021
Kl. 18:45
Dalum IF Assens FC Dalum Stadion
UHT

Udehold taberdømt

702905
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Allesø Ubberud IF (1) Allesø / Spurvelundsskolen
4 - 0
702906 ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Assens FC Aarup BK REMA 1000 Stadion - Assens
3 - 4
702907
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Hospitalets FK Dalum IF Hospitalets anlæg
8 - 1
730868
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
BBB Næsby BK Bellinge Stadion
4 - 1
730869
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
Gelsted Brylle/Tommerup Rishøj Stadion Gelsted
2 - 0
736736
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Dalum IF B1913 (2) Dalum Stadion
5 - 3
737078
05-09 2021
Kl. 11:00
Ubberud IF (1) Brylle/Tommerup Løvtop Road (Ubberud)
5 - 0
732791
05-09 2021
Kl. 11:00
Aarup BK Hospitalets FK Scankab Arena i Aarup
0 - 5
734221
05-09 2021
Kl. 11:00
Allesø Assens FC Allesø / Spurvelundsskolen
9 - 0
736362
05-09 2021
Kl. 11:00
Næsby BK Gelsted ALPI Arena Næsby
0 - 1
736729
05-09 2021
Kl. 11:00
Båring GF BBB Båring GF.s anlæg
1 - 4
702894
ti
07-09 2021
Kl. 18:15
Allesø Dalum IF Allesø / Spurvelundsskolen
2 - 1
730867
to
09-09 2021
Kl. 18:15
B1913 (2) Båring GF Campus Road
5 - 2
702893 to
09-09 2021
Kl. 18:15
Aarup BK Ubberud IF (1) Scankab Arena i Aarup
0 - 4
743331
fr
10-09 2021
Kl. 18:15
Brylle/Tommerup Næsby BK Brylle Fritidscenter (ude)
1 - 8
743330
12-09 2021
Kl. 11:00
Gelsted Båring GF Rishøj Stadion Gelsted
4 - 0
743322
12-09 2021
Kl. 11:00
Hospitalets FK Allesø Hospitalets anlæg
4 - 1
743328
12-09 2021
Kl. 11:00
B1913 (2) Aarup BK Campus Road
8 - 2
702899
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Aarup BK Allesø Scankab Arena i Aarup
1 - 3
743329
ti
14-09 2021
Kl. 18:30
BBB Dalum IF Bellinge Stadion
3 - 3
743510
to
16-09 2021
Kl. 18:30
Allesø B1913 (2) Allesø / Spurvelundsskolen
2 - 3
743514
18-09 2021
Kl. 13:00
Assens FC Hospitalets FK REMA 1000 Stadion - Assens
0 - 6
743545
18-09 2021
Kl. 13:00
Dalum IF Gelsted Dalum Stadion
2 - 0
743784
18-09 2021
Kl. 15:00
Ubberud IF (1) Næsby BK Løvtop Road (Ubberud)
1 - 1
743515
18-09 2021
Kl. 15:00
Båring GF Brylle/Tommerup Båring GF.s anlæg
UHT

Udehold taberdømt

743332
18-09 2021
Kl. 15:00
Aarup BK BBB Scankab Arena i Aarup
UHT

Udehold taberdømt

744035
fr
24-09 2021
Kl. 18:45
Assens FC B1913 (2) Glamsbjerg Kunstgræsbane
0 - 9
744036
fr
24-09 2021
Kl. 18:45
BBB Allesø Bellinge Stadion - kunstgræs
1 - 2
744039
25-09 2021
Kl. 15:00
Gelsted Aarup BK Rishøj Stadion Gelsted
UHT

Udehold taberdømt

744062
25-09 2021
Kl. 15:00
Brylle/Tommerup Dalum IF Brylle Fritidscenter (ude)
2 - 4
744175
25-09 2021
Kl. 15:00
Næsby BK Båring GF ALPI Arena Næsby
7 - 0
743785
25-09 2021
Kl. 15:00
Hospitalets FK Ubberud IF (1) Hospitalets anlæg
6 - 0
744225
to
30-09 2021
Kl. 18:30
Assens FC BBB Glamsbjerg Kunstgræsbane
0 - 9
744963
02-10 2021
Kl. 13:00
Ubberud IF (1) Båring GF Løvtop Road (Ubberud)
2 - 2
744961
03-10 2021
Kl. 11:00
Hospitalets FK B1913 (2) Hospitalets anlæg
2 - 2
744962
03-10 2021
Kl. 11:00
Dalum IF Næsby BK Dalum Stadion
3 - 2
744183
03-10 2021
Kl. 11:00
Aarup BK Brylle/Tommerup Scankab Arena i Aarup
1 - 4
744217
03-10 2021
Kl. 11:00
Allesø Gelsted Allesø / Spurvelundsskolen
0 - 3
744965 fr
08-10 2021
Kl. 18:30
BBB Hospitalets FK Bellinge Stadion - kunstgræs
3 - 0
744966
10-10 2021
Kl. 11:00
Gelsted Assens FC Rishøj Stadion Gelsted
UHT

Udehold taberdømt

745007
10-10 2021
Kl. 11:00
Brylle/Tommerup Allesø Brylle Fritidscenter (ude)
2 - 1
744964
10-10 2021
Kl. 11:00
B1913 (2) Ubberud IF (1) Campus Road
3 - 0
745866
10-10 2021
Kl. 11:00
Båring GF Dalum IF Båring GF.s anlæg
3 - 2
745008
10-10 2021
Kl. 12:00
Næsby BK Aarup BK ALPI Arena Næsby
4 - 0
745922
16-10 2021
Kl. 13:00
Assens FC Brylle/Tommerup REMA 1000 Stadion - Assens
2 - 3
745923
16-10 2021
Kl. 15:00
Hospitalets FK Gelsted Hospitalets anlæg
0 - 7
745931
16-10 2021
Kl. 15:00
B1913 (2) BBB Campus Road
5 - 3
745936
16-10 2021
Kl. 15:00
Ubberud IF (1) Dalum IF Løvtop Road (Ubberud)
2 - 2
745867
16-10 2021
Kl. 15:00
Aarup BK Båring GF Scankab Arena i Aarup
1 - 6
745921
16-10 2021
Kl. 15:00
Allesø Næsby BK Allesø / Spurvelundsskolen
0 - 3
745964
24-10 2021
Kl. 13:00
Båring GF Allesø Båring GF.s anlæg
5 - 3
745950
24-10 2021
Kl. 13:00
BBB Ubberud IF (1) Bellinge Stadion
3 - 1
745951
24-10 2021
Kl. 13:00
Gelsted B1913 (2) Rishøj Stadion Gelsted
0 - 1
745953
24-10 2021
Kl. 13:00
Brylle/Tommerup Hospitalets FK Tommerup Stadion
0 - 11
746394
24-10 2021
Kl. 14:00
Dalum IF Aarup BK Dalum - Kunstgræsbane
UHT

Udehold taberdømt

745957
fr
29-10 2021
Kl. 19:30
Næsby BK Assens FC ALPI Arena Næsby
7 - 1
741363
31-10 2021
Kl. 13:00
Assens FC Ubberud IF (1) REMA 1000 Stadion - Assens
1 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind