MENU

Herre S4 - Efterår 2021, Pulje 8 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521263
fr
20-08 2021
Kl. 18:30
S.K.F.I.F. BK Vestfyn Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
6 - 3
521267
21-08 2021
Kl. 15:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Allested U & IF Carl Nielsen Hallen
UHT

Udehold taberdømt

521262
22-08 2021
Glamsbjerg IF Oversidder Glamsbjerg Stadion
521266
22-08 2021
Kl. 13:30
FC Odense FC Broby Svanereden
UHT

Udehold taberdømt

521265
22-08 2021
Kl. 14:00
Flemløse Haarby Ringe BK Haarby Stadion
1 - 4
521264 ti
24-08 2021
Kl. 18:30
Aarslev BK Højby S & G Netplan Arena
7 - 0
521308 fr
27-08 2021
Kl. 18:30
FC Broby Nr. Lyndelse / Søby F.C. FC Broby Arena
1 - 8
521505
29-08 2021
Oversidder Allested U & IF
521268
29-08 2021
Kl. 13:00
Glamsbjerg IF S.K.F.I.F. Glamsbjerg Stadion
2 - 5
521457
29-08 2021
Kl. 14:00
Højby S & G Flemløse Haarby Højby Skole
UHT

Udehold taberdømt

521314
ma
30-08 2021
Kl. 18:30
Ringe BK FC Odense Ringe Stadion
1 - 0
521504
ti
31-08 2021
Kl. 18:30
BK Vestfyn Aarslev BK Strøjer Arena
4 - 3
521573 to
02-09 2021
Kl. 18:30
Allested U & IF FC Broby Allested Stadion
3 - 6
521572
fr
03-09 2021
Kl. 18:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Ringe BK Carl Nielsen Hallen
5 - 1
521511
05-09 2021
S.K.F.I.F. Oversidder Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
521571
05-09 2021
Kl. 14:00
FC Odense Højby S & G Svanereden
UHT

Udehold taberdømt

521568
ti
07-09 2021
Kl. 18:00
Aarslev BK Glamsbjerg IF Netplan Arena
1 - 1
521581
fr
10-09 2021
Kl. 18:15
Glamsbjerg IF Flemløse Haarby Glamsbjerg Stadion
2 - 2
521598
11-09 2021
Kl. 13:00
Højby S & G Nr. Lyndelse / Søby F.C. Højby Skole
4 - 1
521599
11-09 2021
Kl. 13:30
BK Vestfyn FC Odense Strøjer Arena
2 - 5
521582
11-09 2021
Kl. 14:00
S.K.F.I.F. Aarslev BK Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
6 - 1
521601
12-09 2021
Oversidder FC Broby
521584
12-09 2021
Kl. 14:00
Ringe BK Allested U & IF Ringe Stadion
13 - 0
521570
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Flemløse Haarby BK Vestfyn Flemløse Stadion
1 - 4
521623 to
16-09 2021
Kl. 18:00
Allested U & IF Højby S & G Allested Stadion
0 - 5
521612
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
Nr. Lyndelse / Søby F.C. BK Vestfyn Carl Nielsen Hallen
3 - 3
521631
18-09 2021
Kl. 12:00
FC Broby Ringe BK FC Broby Arena
1 - 7
521608
19-09 2021
Aarslev BK Oversidder Netplan Arena
521611
19-09 2021
Kl. 11:00
FC Odense Glamsbjerg IF Svanereden
2 - 2
521609
19-09 2021
Kl. 14:00
Flemløse Haarby S.K.F.I.F. Haarby Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

547938 fr
24-09 2021
Kl. 18:30
BK Vestfyn Allested U & IF Strøjer Arena
UHT

Udehold taberdømt

546098
25-09 2021
Kl. 14:00
S.K.F.I.F. FC Odense Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
UHT

Udehold taberdømt

547945
26-09 2021
Oversidder Ringe BK
547924
26-09 2021
Kl. 10:30
Aarslev BK Flemløse Haarby Netplan Arena
UHT

Udehold taberdømt

521649
26-09 2021
Kl. 14:00
Glamsbjerg IF Nr. Lyndelse / Søby F.C. Glamsbjerg Stadion
UHT

Udehold taberdømt

547929
26-09 2021
Kl. 15:00
Højby S & G FC Broby Højby Skole
4 - 1
547999
to
30-09 2021
Kl. 17:30
Allested U & IF Glamsbjerg IF Allested Stadion
2 - 6
548000
02-10 2021
Kl. 11:00
FC Broby BK Vestfyn FC Broby Arena
HHT

Hjemmehold taberdømt

547983
02-10 2021
Kl. 14:00
FC Odense Aarslev BK Svanereden
0 - 5
547982
03-10 2021
Flemløse Haarby Oversidder Haarby Stadion
547998
03-10 2021
Kl. 10:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. S.K.F.I.F. Carl Nielsen Hallen
HHT

Hjemmehold taberdømt

548001
03-10 2021
Kl. 14:00
Ringe BK Højby S & G Ringe Stadion
UHT

Udehold taberdømt

548507
fr
08-10 2021
Kl. 18:30
BK Vestfyn Ringe BK Strøjer Arena
3 - 1
548002
09-10 2021
Kl. 12:30
Glamsbjerg IF FC Broby Glamsbjerg Stadion
3 - 1
548392
09-10 2021
Kl. 14:00
S.K.F.I.F. Allested U & IF Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
UHT

Udehold taberdømt

548796
10-10 2021
Oversidder Højby S & G
548393
10-10 2021
Kl. 14:00
Aarslev BK Nr. Lyndelse / Søby F.C. Netplan Arena
0 - 2
548397
10-10 2021
Kl. 14:00
Flemløse Haarby FC Odense Haarby Stadion
6 - 1
553029
16-10 2021
Kl. 12:00
FC Broby S.K.F.I.F. FC Broby Arena
0 - 10
553026
16-10 2021
Kl. 15:00
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Flemløse Haarby Carl Nielsen Hallen
UHT

Udehold taberdømt

553028
16-10 2021
Kl. 15:00
Allested U & IF Aarslev BK Allested Stadion
0 - 14
551506
17-10 2021
FC Odense Oversidder Svanereden
553031
17-10 2021
Kl. 15:00
Højby S & G BK Vestfyn Højby Skole
5 - 6
553030
ma
18-10 2021
Kl. 18:45
Ringe BK Glamsbjerg IF Ringe Stadion
3 - 0
553200 fr
22-10 2021
Kl. 18:30
FC Odense Nr. Lyndelse / Søby F.C. Kunststofbanen, Hjalleseskolen
553044
23-10 2021
Kl. 12:00
Aarslev BK FC Broby Netplan Arena
553032
23-10 2021
Kl. 12:30
Glamsbjerg IF Højby S & G Glamsbjerg Stadion
553035
23-10 2021
Kl. 14:00
S.K.F.I.F. Ringe BK Lærkedal Park (S.K.F.I.F)
553202
24-10 2021
Oversidder BK Vestfyn
553046
24-10 2021
Kl. 14:00
Flemløse Haarby Allested U & IF Haarby Stadion
553955 fr
29-10 2021
Kl. 18:30
FC Broby Flemløse Haarby FC Broby Arena
553969
30-10 2021
Kl. 13:30
BK Vestfyn Glamsbjerg IF Strøjer Arena
553953
30-10 2021
Kl. 15:00
Allested U & IF FC Odense Allested Stadion
553593
31-10 2021
Nr. Lyndelse / Søby F.C. Oversidder Carl Nielsen Hallen
553957
31-10 2021
Kl. 13:00
Højby S & G S.K.F.I.F. Højby Skole
553956
31-10 2021
Kl. 14:00
Ringe BK Aarslev BK Ringe Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind