Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. aug 2021
12:30
FC Midtjylland
3
AaB
4
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
12:00
FC København
2
Brøndby IF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
12:30
AC Horsens
1
Esbjerg fB
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2021
13:30
AGF
2
Silkeborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
15. aug 2021
13:00
Randers Freja FC
3
FC Midtjylland
2
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
12:00
FC København
6
SønderjyskE
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:00
Farum Boldklub
4
AC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
13:30
AGF
4
Vejle B
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:00
OB
5
Silkeborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2021
15:15
Brøndby IF
1
Lyngby
2
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2021
13:00
AaB
6
Randers Freja FC
0
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
12:00
Vejle B
0
OB
6
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:00
Lyngby
2
FC København
3
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
13:15
Farum Boldklub
5
Randers Freja FC
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2021
14:00
Esbjerg fB
2
AGF
2
|
|||||||||||||||||||
08. sep 2021
18:00
SønderjyskE
1
OB
6
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
11:30
AC Horsens
2
FC København
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
12:30
SønderjyskE
3
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
12:30
Vejle B
2
FC Midtjylland
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
13:00
Lyngby
6
AGF
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
13:00
Silkeborg IF
0
Farum Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2021
14:00
Esbjerg fB
0
Brøndby IF
6
|
|||||||||||||||||||
12. sep 2021
10:30
Randers Freja FC
3
OB
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:30
FC Midtjylland
7
SønderjyskE
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:30
OB
4
AC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
12:30
Vejle B
2
Silkeborg IF
6
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
13:00
Lyngby
6
Esbjerg fB
2
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2021
15:15
Brøndby IF
3
AGF
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:00
AC Horsens
2
Lyngby
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
12:30
SønderjyskE
7
Brøndby IF
5
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
FC København
0
OB
2
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
Randers Freja FC
1
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:00
Silkeborg IF
1
FC Midtjylland
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
13:30
AGF
2
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2021
14:00
Esbjerg fB
0
Farum Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Farum Boldklub
2
OB
1
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
Lyngby
1
SønderjyskE
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:00
AaB
3
Silkeborg IF
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
13:30
AGF
0
FC København
0
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
14:00
Esbjerg fB
1
Randers Freja FC
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
15:15
Brøndby IF
1
Vejle B
4
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2021
17:00
FC Midtjylland
5
AC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:30
SønderjyskE
0
Farum Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
12:30
FC Midtjylland
4
Esbjerg fB
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2021
13:00
AaB
2
Lyngby
5
|
|||||||||||||||||||
15. okt 2021
18:30
Esbjerg fB
2
Silkeborg IF
6
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
12:30
SønderjyskE
4
AGF
2
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
FC København
0
Farum Boldklub
3
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2021
13:00
Randers Freja FC
1
Brøndby IF
4
|
|||||||||||||||||||
19. okt 2021
19:00
AaB
3
Vejle B
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
12:30
SønderjyskE
1
AC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
13:30
AGF
0
Randers Freja FC
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
14:00
Esbjerg fB
3
FC København
1
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2021
15:15
Brøndby IF
1
OB
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2021
15:15
FC Midtjylland
0
Farum Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
12:30
OB
4
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
12:30
Vejle B
1
Esbjerg fB
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:00
Silkeborg IF
2
SønderjyskE
2
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
13:00
FC Midtjylland
1
Brøndby IF
0
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2021
15:00
AC Horsens
0
AGF
2
|
|||||||||||||||||||
02. nov 2021
18:30
AC Horsens
0
AaB
5
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
12:30
AC Horsens
1
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
12:30
Lyngby
4
FC Midtjylland
5
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
13:00
AaB
4
Esbjerg fB
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
13:30
AGF
0
OB
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
15:15
Brøndby IF
1
Farum Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
06. nov 2021
17:00
SønderjyskE
2
Randers Freja FC
3
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
12:00
FC København
2
Silkeborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
13. nov 2021
13:00
Lyngby
3
Vejle B
1
|
|||||||||||||||||||
14. nov 2021
12:00
OB
4
FC Midtjylland
1
|
|||||||||||||||||||
17. nov 2021
18:00
Vejle B
2
FC København
2
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
12:30
FC Midtjylland
7
AGF
2
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
13:00
Silkeborg IF
1
Brøndby IF
3
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
13:00
Farum Boldklub
2
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
13:00
Randers Freja FC
3
AC Horsens
2
|
|||||||||||||||||||
20. nov 2021
15:00
OB
2
Lyngby
1
|
|||||||||||||||||||
24. nov 2021
18:30
Farum Boldklub
3
Lyngby
0
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
12:30
AC Horsens
2
Silkeborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
12:30
OB
3
Esbjerg fB
2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
13:00
AaB
0
Brøndby IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
13:00
Randers Freja FC
4
Lyngby
3
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
13:30
AGF
1
Farum Boldklub
4
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
14:30
FC København
5
FC Midtjylland
4
|
|||||||||||||||||||
27. nov 2021
17:00
SønderjyskE
2
Vejle B
3
|
|||||||||||||||||||
03. dec 2021
17:30
Esbjerg fB
1
SønderjyskE
3
|
|||||||||||||||||||
04. dec 2021
13:00
Farum Boldklub
2
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
19. feb 2022
15:30
AaB
1
FC København
5
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:00
FC København
3
Lyngby
2
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:30
AC Horsens
1
Farum Boldklub
6
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:30
OB
1
Randers Freja FC
1
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
12:30
Vejle B
2
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:00
Brøndby IF
4
Esbjerg fB
1
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
13:00
Silkeborg IF
2
AGF
2
|
|||||||||||||||||||
26. feb 2022
17:00
SønderjyskE
1
FC Midtjylland
4
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
12:30
FC Midtjylland
2
OB
6
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
Randers Freja FC
1
Silkeborg IF
1
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:00
AaB
3
SønderjyskE
2
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
13:30
AGF
3
AC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
14:00
Esbjerg fB
1
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
05. mar 2022
15:00
Lyngby
2
Brøndby IF
3
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
12:30
AC Horsens
1
OB
10
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:00
Farum Boldklub
2
FC Midtjylland
1
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:00
FC København
4
Randers Freja FC
1
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:30
Lyngby
6
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
13:30
AGF
2
Esbjerg fB
3
|
|||||||||||||||||||
12. mar 2022
14:30
Silkeborg IF
5
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
16. mar 2022
16:00
FC Midtjylland
2
FC København
1
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:00
Brøndby IF
6
AC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
12:30
OB
0
Farum Boldklub
1
|
|||||||||||||||||||
19. mar 2022
13:00
Lyngby
3
Silkeborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
25. mar 2022
18:00
Farum Boldklub
6
FC København
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
12:00
AaB
1
AGF
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
12:30
Silkeborg IF
1
Randers Freja FC
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
13:00
Vejle B
2
Brøndby IF
1
|
|||||||||||||||||||
26. mar 2022
14:15
SønderjyskE
1
Lyngby
3
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
17:00
OB
0
Brøndby IF
1
|
|||||||||||||||||||
01. apr 2022
19:00
Randers Freja FC
1
AGF
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
12:30
SønderjyskE
2
FC København
3
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
12:30
FC Midtjylland
1
Silkeborg IF
3
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
12:30
Vejle B
0
AC Horsens
1
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
13:00
AaB
2
Farum Boldklub
2
|
|||||||||||||||||||
02. apr 2022
14:00
Esbjerg fB
1
Lyngby
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:00
FC København
3
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
12:30
AC Horsens
3
Randers Freja FC
5
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
Silkeborg IF
4
AaB
2
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
Farum Boldklub
3
Esbjerg fB
0
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:00
Lyngby
1
OB
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
13:30
AGF
3
SønderjyskE
1
|
|||||||||||||||||||
09. apr 2022
15:15
Brøndby IF
2
FC Midtjylland
6
|
|||||||||||||||||||
13. apr 2022
15:30
Silkeborg IF
10
AC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
14:00
Randers Freja FC
0
Esbjerg fB
2
|
|||||||||||||||||||
14. apr 2022
15:30
Farum Boldklub
1
SønderjyskE
2
|
|||||||||||||||||||
22. apr 2022
18:00
AGF
3
FC Midtjylland
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:00
FC København
2
AC Horsens
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:30
Vejle B
3
Lyngby
3
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
12:30
OB
4
SønderjyskE
0
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
13:00
Farum Boldklub
1
Silkeborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
14:00
Esbjerg fB
1
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
23. apr 2022
15:15
Brøndby IF
6
Randers Freja FC
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
12:00
FC København
1
Esbjerg fB
0
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
12:30
AC Horsens
0
Brøndby IF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
12:30
OB
1
AGF
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:00
AaB
0
FC Midtjylland
3
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:00
Randers Freja FC
3
SønderjyskE
2
|
|||||||||||||||||||
30. apr 2022
13:00
Silkeborg IF
1
Lyngby
1
|
|||||||||||||||||||
04. maj 2022
18:00
Vejle B
6
SønderjyskE
0
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2022
19:00
Esbjerg fB
3
AC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:00
Randers Freja FC
1
AaB
0
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2022
18:00
Lyngby
0
Farum Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2022
12:30
SønderjyskE
2
Silkeborg IF
4
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2022
14:00
Esbjerg fB
2
OB
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
12:00
FC København
4
AGF
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
12:30
Vejle B
1
Randers Freja FC
3
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
15:15
Brøndby IF
2
AaB
1
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2022
15:30
Silkeborg IF
0
OB
3
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2022
18:30
OB
4
Vejle B
0
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
18:00
Esbjerg fB
1
FC Midtjylland
2
|
|||||||||||||||||||
18. maj 2022
19:00
Farum Boldklub
1
Brøndby IF
2
|
|||||||||||||||||||
19. maj 2022
17:00
Randers Freja FC
0
FC København
1
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
12:00
AC Horsens
4
SønderjyskE
2
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
13:00
AGF
5
Lyngby
4
|
|||||||||||||||||||
21. maj 2022
14:00
FC Midtjylland
1
Vejle B
2
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2022
18:00
Brøndby IF
2
FC København
2
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2022
12:00
Vejle B
2
Farum Boldklub
5
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
13:00
OB
3
FC København
2
|
|||||||||||||||||||
28. maj 2022
15:15
Brøndby IF
5
SønderjyskE
0
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2022
17:30
Lyngby
5
AC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:30
FC Midtjylland
4
Randers Freja FC
0
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
12:30
Vejle B
2
AGF
1
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
13:00
Silkeborg IF
1
Esbjerg fB
2
|
|||||||||||||||||||
04. jun 2022
13:00
AaB
2
OB
1
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2022
16:00
SønderjyskE
1
Esbjerg fB
6
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
12:30
FC Midtjylland
4
Lyngby
1
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
Randers Freja FC
1
Farum Boldklub
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:00
AaB
4
AC Horsens
0
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
13:30
AGF
0
Brøndby IF
4
|
|||||||||||||||||||
11. jun 2022
15:00
Silkeborg IF
0
FC København
5
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:00
Brøndby IF
1
Silkeborg IF
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:00
Farum Boldklub
4
AGF
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:00
Lyngby
0
Randers Freja FC
2
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:00
FC København
1
AaB
3
|
|||||||||||||||||||
18. jun 2022
13:00
AC Horsens
1
FC Midtjylland
1
|
Alle uafgjorte kampe i U15 liga i sæsonen 2021/2022 afgøres i straffesparkskonkurrence. Holdene er selv ansvarlige for at registrere deres egne spark.
Bemærk at vinderen af straffesparkskonkurrence ved uafgjort får et ekstra point jvf. paragraf 9.1 i propositionerne for Ungdoms-DM.