MENU

Herre S4 - Efterår 2021, Pulje 9 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
555792
21-08 2021
Kl. 12:00
FC Campus DSIO Rosengårdsskolen
1 - 6
555791
22-08 2021
Kl. 13:00
OKS (1) ØB (2) OKSON-Park
1 - 2
555793
22-08 2021
Kl. 15:00
Kildemosens BK Odense Foxes Kildemosens anlæg
2 - 8
555724
ma
23-08 2021
Kl. 18:30
F.C. Lange Bolde Birkende BK (2) Sanderumskolen
10 - 1
555810
ti
24-08 2021
Kl. 18:30
UTOPIA ( F.K.) Chang (2) Munke Mose
6 - 0
559207
28-08 2021
Kl. 13:00
ØB (2) FC Campus ØB.s Anlæg
2 - 2
559199
28-08 2021
Kl. 15:00
Posten (3) UTOPIA ( F.K.) BK Posten Park
2 - 0
559202
29-08 2021
Kl. 11:00
DSIO Kildemosens BK Provstegårdsskolen
6 - 1
559208
29-08 2021
Kl. 15:00
Birkende BK (2) Chang (2) Birkende Stadion
0 - 21
556739
ma
30-08 2021
Kl. 19:00
F.C. Lange Bolde OKS (1) Kunststofbanen, Hjalleseskolen
0 - 3
559209
04-09 2021
Kl. 09:30
OKS (1) Birkende BK (2) OKSON-Park
7 - 0
559337
05-09 2021
Kl. 14:00
UTOPIA ( F.K.) Odense Foxes Munke Mose
2 - 5
559211 ti
07-09 2021
Kl. 18:30
FC Campus F.C. Lange Bolde Rosengårdsskolen
8 - 0
559212
on
08-09 2021
Kl. 18:15
Kildemosens BK ØB (2) Kildemosens anlæg
2 - 9
559340
on
08-09 2021
Kl. 18:30
Chang (2) Posten (3) Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
2 - 2
559362
11-09 2021
Kl. 13:00
DSIO UTOPIA ( F.K.) Provstegårdsskolen
2 - 1
559352
11-09 2021
Kl. 14:00
OKS (1) FC Campus OKSON-Park
1 - 2
559363
11-09 2021
Kl. 15:00
ØB (2) FIUK, Odense ØB.s Anlæg
2 - 4
559349
ma
13-09 2021
Kl. 19:00
F.C. Lange Bolde Kildemosens BK Kunststofbanen, Hjalleseskolen
1 - 2
559201
ti
14-09 2021
Kl. 18:00
Odense Foxes FIUK, Odense Firmaidrættens idrætsanlæg
0 - 1
555800
to
16-09 2021
Kl. 18:00
FIUK, Odense Posten (3) Humlehaveskolen
0 - 5
559381
18-09 2021
Kl. 11:00
Posten (3) Odense Foxes BK Posten Park
4 - 2
559374
18-09 2021
Kl. 13:00
Kildemosens BK OKS (1) Kildemosens anlæg
0 - 5
559377
19-09 2021
Kl. 11:00
Chang (2) DSIO Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
4 - 4
559368
19-09 2021
Kl. 11:00
FC Campus Birkende BK (2) Rosengårdsskolen
7 - 1
559376
19-09 2021
Kl. 14:00
UTOPIA ( F.K.) ØB (2) Munke Mose
3 - 3
559214 ti
21-09 2021
Kl. 17:30
FIUK, Odense DSIO Humlehaveskolen
4 - 3
559360
to
23-09 2021
Kl. 18:00
Chang (2) Odense Foxes Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
1 - 3
559517
fr
24-09 2021
Kl. 17:45
FC Campus Kildemosens BK Rosengårdsskolen
4 - 0
559519
fr
24-09 2021
Kl. 18:00
ØB (2) Chang (2) ØB.s Anlæg
3 - 2
559518
25-09 2021
Kl. 11:00
DSIO Posten (3) Provstegårdsskolen
0 - 4
559610
26-09 2021
Kl. 13:00
Birkende BK (2) Odense Foxes Birkende Stadion
0 - 1
559516
26-09 2021
Kl. 13:00
OKS (1) FIUK, Odense OKSON-Park
1 - 5
559478
ma
27-09 2021
Kl. 19:00
F.C. Lange Bolde UTOPIA ( F.K.) Kunststofbanen, Hjalleseskolen
0 - 5
560874
02-10 2021
Kl. 12:00
Odense Foxes DSIO Firmaidrættens idrætsanlæg
0 - 2
559815
02-10 2021
Kl. 13:00
Kildemosens BK Birkende BK (2) Kildemosens anlæg
9 - 2
560730
03-10 2021
Kl. 13:00
FIUK, Odense FC Campus Humlehaveskolen
0 - 4
560812
03-10 2021
Kl. 14:00
UTOPIA ( F.K.) OKS (1) Munke Mose
0 - 0
560859
03-10 2021
Kl. 15:00
Posten (3) ØB (2) BK Posten Park
3 - 1
559367 fr
08-10 2021
Kl. 18:00
Birkende BK (2) Posten (3) Birkende Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

560876
09-10 2021
Kl. 11:00
OKS (1) Chang (2) OKSON-Park
5 - 1
560877
09-10 2021
Kl. 12:00
FC Campus UTOPIA ( F.K.) Rosengårdsskolen
7 - 0
560904
09-10 2021
Kl. 13:00
Kildemosens BK FIUK, Odense Kildemosens anlæg
4 - 4
560930
09-10 2021
Kl. 15:00
ØB (2) Odense Foxes ØB.s Anlæg
0 - 2
560954
10-10 2021
Kl. 14:00
Birkende BK (2) DSIO Birkende Stadion
0 - 9
560875
ma
11-10 2021
Kl. 19:00
F.C. Lange Bolde Posten (3) Kunststofbanen, Hjalleseskolen
1 - 2
561011
fr
15-10 2021
Kl. 18:00
Posten (3) OKS (1) BK Posten Park
4 - 3
561174
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
Odense Foxes F.C. Lange Bolde Kunststofbanen, Hjalleseskolen
4 - 0
561175
16-10 2021
Kl. 11:00
DSIO ØB (2) Provstegårdsskolen
560959
17-10 2021
Kl. 11:00
FIUK, Odense Birkende BK (2) Humlehaveskolen
UHT

Udehold taberdømt

560965
17-10 2021
Kl. 11:00
Chang (2) FC Campus Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
2 - 4
560960
17-10 2021
Kl. 14:00
UTOPIA ( F.K.) Kildemosens BK Munke Mose
1 - 1
559375 on
20-10 2021
Kl. 20:00
FIUK, Odense F.C. Lange Bolde Kunststofbanen, Hjalleseskolen
563315
23-10 2021
Kl. 11:00
Kildemosens BK Chang (2) Kildemosens anlæg
563312
23-10 2021
Kl. 11:00
OKS (1) Odense Foxes OKSON-Park
563313
23-10 2021
Kl. 12:00
FC Campus Posten (3) Rosengårdsskolen
563318
24-10 2021
Kl. 13:00
FIUK, Odense UTOPIA ( F.K.) Humlehaveskolen
563327
24-10 2021
Kl. 13:00
Birkende BK (2) ØB (2) Birkende Stadion
561176 ma
25-10 2021
Kl. 19:00
F.C. Lange Bolde DSIO Kunststofbanen, Hjalleseskolen
560855 on
27-10 2021
Kl. 18:00
Chang (2) F.C. Lange Bolde Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
563662
30-10 2021
Kl. 11:00
Posten (3) Kildemosens BK BK Posten Park
564093
30-10 2021
Kl. 13:00
DSIO OKS (1) Provstegårdsskolen
563644
30-10 2021
Kl. 13:00
UTOPIA ( F.K.) Birkende BK (2) Munke Mose
564092
30-10 2021
Kl. 13:30
Odense Foxes FC Campus Firmaidrættens idrætsanlæg
564094
31-10 2021
Kl. 11:00
ØB (2) F.C. Lange Bolde ØB.s Anlæg
563650
31-10 2021
Kl. 11:00
Chang (2) FIUK, Odense Værktøjs Centret Fyn-Chang Arena
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

09.08.21: Birkende BK (2) tilmeldt.

19.08.21: Posten (1) trukket - overført til Serie 3.

27.08.21: FIUK, Odense tilmeldt.

 

 

Log ind