MENU

Inde - U14 drenge (2008), Pulje 1 (2021) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
537830 1
14-11 2021
Kl. 13:16
Årslev BK (2) Årslev BK (3) Forum Faaborg
2 - 0
FC Faaborg
537831 1
14-11 2021
Kl. 13:22
Fjordager IF (2) Gislev IF Forum Faaborg
0 - 5
FC Faaborg
537832 1
14-11 2021
Kl. 13:28
SFF 2015 Rudkøbing BK (1) Forum Faaborg
4 - 0
FC Faaborg
537833 1
14-11 2021
Kl. 13:34
Kværndrup/Ringe Årslev BK (2) Forum Faaborg
3 - 0
FC Faaborg
537834 1
14-11 2021
Kl. 13:40
Gislev IF Årslev BK (3) Forum Faaborg
2 - 3
FC Faaborg
537835 1
14-11 2021
Kl. 13:46
Fjordager IF (2) SFF 2015 Forum Faaborg
1 - 5
FC Faaborg
543064 1
14-11 2021
Kl. 13:52
Rudkøbing BK (1) Kværndrup/Ringe Forum Faaborg
0 - 1
FC Faaborg
543065 1
14-11 2021
Kl. 13:58
Årslev BK (2) Gislev IF Forum Faaborg
2 - 2
FC Faaborg
543066 1
14-11 2021
Kl. 14:04
Årslev BK (3) SFF 2015 Forum Faaborg
1 - 1
FC Faaborg
543067 1
14-11 2021
Kl. 14:10
Rudkøbing BK (1) Fjordager IF (2) Forum Faaborg
3 - 2
FC Faaborg
543068 1
14-11 2021
Kl. 14:16
Kværndrup/Ringe Gislev IF Forum Faaborg
2 - 0
FC Faaborg
545384 1
14-11 2021
Kl. 14:22
SFF 2015 Årslev BK (2) Forum Faaborg
2 - 1
FC Faaborg
545385 1
14-11 2021
Kl. 14:28
Årslev BK (3) Rudkøbing BK (1) Forum Faaborg
3 - 0
FC Faaborg
545386 1
14-11 2021
Kl. 14:34
Kværndrup/Ringe Fjordager IF (2) Forum Faaborg
1 - 0
FC Faaborg
545392 1
14-11 2021
Kl. 14:40
Gislev IF SFF 2015 Forum Faaborg
1 - 3
FC Faaborg
545393 1
14-11 2021
Kl. 14:46
Rudkøbing BK (1) Årslev BK (2) Forum Faaborg
1 - 0
FC Faaborg
545394 1
14-11 2021
Kl. 14:52
Fjordager IF (2) Årslev BK (3) Forum Faaborg
0 - 5
FC Faaborg
545395 1
14-11 2021
Kl. 14:58
SFF 2015 Kværndrup/Ringe Forum Faaborg
3 - 2
FC Faaborg
545396 1
14-11 2021
Kl. 15:04
Rudkøbing BK (1) Gislev IF Forum Faaborg
3 - 2
FC Faaborg
545397 1
14-11 2021
Kl. 15:10
Årslev BK (2) Fjordager IF (2) Forum Faaborg
4 - 1
FC Faaborg
545398 1
14-11 2021
Kl. 15:16
Kværndrup/Ringe Årslev BK (3) Forum Faaborg
0 - 1
FC Faaborg
515689 2
05-12 2021
Kl. 15:22
Årslev BK (3) Årslev BK (2) Rantzausminde Hallen (inde)
1 - 2
ERI
515690 2
05-12 2021
Kl. 15:28
Gislev IF Fjordager IF (2) Rantzausminde Hallen (inde)
2 - 4
ERI
515691 2
05-12 2021
Kl. 15:34
Rudkøbing BK (1) SFF 2015 Rantzausminde Hallen (inde)
1 - 5
ERI
515692 2
05-12 2021
Kl. 15:40
Årslev BK (2) Kværndrup/Ringe Rantzausminde Hallen (inde)
1 - 2
ERI
515693 2
05-12 2021
Kl. 15:46
Årslev BK (3) Gislev IF Rantzausminde Hallen (inde)
0 - 0
ERI
515694 2
05-12 2021
Kl. 15:52
SFF 2015 Fjordager IF (2) Rantzausminde Hallen (inde)
0 - 1
ERI
515695 2
05-12 2021
Kl. 15:58
Kværndrup/Ringe Rudkøbing BK (1) Rantzausminde Hallen (inde)
2 - 0
ERI
515696 2
05-12 2021
Kl. 16:04
Gislev IF Årslev BK (2) Rantzausminde Hallen (inde)
0 - 3
ERI
515698 2
05-12 2021
Kl. 16:10
SFF 2015 Årslev BK (3) Rantzausminde Hallen (inde)
1 - 2
ERI
515699 2
05-12 2021
Kl. 16:16
Fjordager IF (2) Rudkøbing BK (1) Rantzausminde Hallen (inde)
2 - 1
ERI
515700 2
05-12 2021
Kl. 16:22
Gislev IF Kværndrup/Ringe Rantzausminde Hallen (inde)
1 - 1
ERI
515701 2
05-12 2021
Kl. 16:28
Årslev BK (2) SFF 2015 Rantzausminde Hallen (inde)
4 - 2
ERI
518091 2
05-12 2021
Kl. 16:34
Rudkøbing BK (1) Årslev BK (3) Rantzausminde Hallen (inde)
0 - 2
ERI
518092 2
05-12 2021
Kl. 16:40
Fjordager IF (2) Kværndrup/Ringe Rantzausminde Hallen (inde)
0 - 3
ERI
518093 2
05-12 2021
Kl. 16:46
SFF 2015 Gislev IF Rantzausminde Hallen (inde)
2 - 0
ERI
518094 2
05-12 2021
Kl. 16:52
Årslev BK (2) Rudkøbing BK (1) Rantzausminde Hallen (inde)
3 - 1
ERI
518095 2
05-12 2021
Kl. 16:58
Årslev BK (3) Fjordager IF (2) Rantzausminde Hallen (inde)
3 - 2
ERI
518096 2
05-12 2021
Kl. 17:04
Kværndrup/Ringe SFF 2015 Rantzausminde Hallen (inde)
1 - 4
ERI
518097 2
05-12 2021
Kl. 17:10
Gislev IF Rudkøbing BK (1) Rantzausminde Hallen (inde)
4 - 0
ERI
518098 2
05-12 2021
Kl. 17:16
Fjordager IF (2) Årslev BK (2) Rantzausminde Hallen (inde)
3 - 2
ERI
537829 2
05-12 2021
Kl. 17:22
Årslev BK (3) Kværndrup/Ringe Rantzausminde Hallen (inde)
1 - 0
ERI
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
Nr. 1 til 3 spiller i 2. turneringshalvdel i A-rækken. 
Resten spiller i 2. turneringshalvdel i B-rækken. 

Log ind