MENU

Inde - U13 drenge B (2009), Pulje 1 (2021) //

Kampnr Runde Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat Arrangør
100056 1
20-11 2021
Kl. 13:30
Vindinge BK (2) TTLF Skåruphallen Bane 1
HHT

Hjemmehold taberdømt

Skårup IF
100057 1
20-11 2021
Kl. 13:38
Årslev BK (3) Stjernen BK Skåruphallen Bane 1
UHT

Udehold taberdømt

Skårup IF
100058 1
20-11 2021
Kl. 13:46
Skårup IF (1) Årslev BK (1) Skåruphallen
3 - 2
Skårup IF
100062 1
20-11 2021
Kl. 13:54
TTLF Årslev BK (3) Skåruphallen
1 - 2
Skårup IF
100063 1
20-11 2021
Kl. 14:02
Skårup IF (1) Vindinge BK (2) Skåruphallen Bane 1
UHT

Udehold taberdømt

Skårup IF
100064 1
20-11 2021
Kl. 14:10
Årslev BK (1) Stjernen BK Skåruphallen Bane 1
UHT

Udehold taberdømt

Skårup IF
133134 1
20-11 2021
Kl. 14:18
Vindinge BK (2) Årslev BK (3) Skåruphallen Bane 1
HHT

Hjemmehold taberdømt

Skårup IF
133135 1
20-11 2021
Kl. 14:26
TTLF Årslev BK (1) Skåruphallen
2 - 2
Skårup IF
133136 1
20-11 2021
Kl. 14:34
Stjernen BK Skårup IF (1) Skåruphallen Bane 1
HHT

Hjemmehold taberdømt

Skårup IF
133137 1
20-11 2021
Kl. 14:42
Årslev BK (1) Vindinge BK (2) Skåruphallen Bane 1
UHT

Udehold taberdømt

Skårup IF
133138 1
20-11 2021
Kl. 14:50
Årslev BK (3) Skårup IF (1) Skåruphallen
2 - 2
Skårup IF
133139 1
20-11 2021
Kl. 14:58
Vindinge BK (2) Stjernen BK Skåruphallen Bane 1
ANN
Skårup IF
133140 1
20-11 2021
Kl. 15:06
Skårup IF (1) TTLF Skåruphallen
4 - 3
Skårup IF
133141 1
20-11 2021
Kl. 15:14
Årslev BK (1) Årslev BK (3) Skåruphallen
5 - 3
Skårup IF
134562 1
20-11 2021
Kl. 15:22
Stjernen BK TTLF Skåruphallen Bane 1
HHT

Hjemmehold taberdømt

Skårup IF
373249 2
04-12 2021
Kl. 13:30
TTLF Vindinge BK (2) Tullebølle-Hallen
0 - 6
Tranekær/Tullebølle IF
373250 2
04-12 2021
Kl. 13:38
Stjernen BK Årslev BK (3) Tullebølle-Hallen
2 - 3
Tranekær/Tullebølle IF
373251 2
04-12 2021
Kl. 13:46
Årslev BK (1) Skårup IF (1) Tullebølle-Hallen
0 - 1
Tranekær/Tullebølle IF
373257 2
04-12 2021
Kl. 13:54
Årslev BK (3) TTLF Tullebølle-Hallen
8 - 0
Tranekær/Tullebølle IF
373262 2
04-12 2021
Kl. 14:02
Vindinge BK (2) Skårup IF (1) Tullebølle-Hallen
1 - 5
Tranekær/Tullebølle IF
373263 2
04-12 2021
Kl. 14:10
Stjernen BK Årslev BK (1) Tullebølle-Hallen
2 - 1
Tranekær/Tullebølle IF
373264 2
04-12 2021
Kl. 14:18
Årslev BK (3) Vindinge BK (2) Tullebølle-Hallen
6 - 1
Tranekær/Tullebølle IF
373265 2
04-12 2021
Kl. 14:26
Årslev BK (1) TTLF Tullebølle-Hallen
7 - 1
Tranekær/Tullebølle IF
373266 2
04-12 2021
Kl. 14:34
Skårup IF (1) Stjernen BK Tullebølle-Hallen
4 - 3
Tranekær/Tullebølle IF
373267 2
04-12 2021
Kl. 14:42
Vindinge BK (2) Årslev BK (1) Tullebølle-Hallen
2 - 3
Tranekær/Tullebølle IF
373268 2
04-12 2021
Kl. 14:50
Skårup IF (1) Årslev BK (3) Tullebølle-Hallen
4 - 2
Tranekær/Tullebølle IF
373269 2
04-12 2021
Kl. 14:58
Stjernen BK Vindinge BK (2) Tullebølle-Hallen
4 - 2
Tranekær/Tullebølle IF
373270 2
04-12 2021
Kl. 15:06
TTLF Skårup IF (1) Tullebølle-Hallen
2 - 6
Tranekær/Tullebølle IF
373271 2
04-12 2021
Kl. 15:14
Årslev BK (3) Årslev BK (1) Tullebølle-Hallen
2 - 0
Tranekær/Tullebølle IF
373272 2
04-12 2021
Kl. 15:22
TTLF Stjernen BK Tullebølle-Hallen
0 - 5
Tranekær/Tullebølle IF
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Nr. 1 spiller i 2. turneringshalvdel i A-rækken. 
Nr. 2 spiller i 2. turneringshalvdel i B-rækken. 
Resten spiller i 2. turneringshalvdel i C-rækken. 

08.11.21: Vindinge (2) har meldt afbud til første stævne den 20.11.21. FEH Fodbold deltager i stedet.

08.11.21: Afbud Stjernen BK til stævnet den 20. november. Fjordager IF deltager i stedet.

Log ind