MENU

U12 Drenge (11) 8v8 2 Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
334437 ma
22-08 2022
Kl. 22:00
Valby BK 1 Oversidder Valby Idrætspark
334435 to
25-08 2022
Kl. 16:45
BK Rødovre 1 BK Vestia 2 Rødovre Stadion Kunst
334434
27-08 2022
Kl. 10:00
GVI 2 HIK 3 GVI. Nymosen
334436
27-08 2022
Kl. 10:00
Jægersborg BK 1 BK Stefan 1 Gentofte Sportspark Øst
334440 ma
29-08 2022
Kl. 18:00
BK Stefan 1 BK Rødovre 1 Rådvadsvej
334441 ma
29-08 2022
Kl. 22:00
Oversidder GVI 2
334439
03-09 2022
Kl. 12:00
BK Vestia 2 Jægersborg BK 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
334438
03-09 2022
Kl. 13:30
HIK 3 Valby BK 1 HIK
334467 ma
05-09 2022
Kl. 22:00
BK Rødovre 1 Oversidder Rødovre Stadion
334468
10-09 2022
Kl. 12:00
Jægersborg BK 1 HIK 3 Gentofte Sportspark Øst
334466
10-09 2022
Kl. 14:00
GVI 2 BK Vestia 2 GVI. Nymosen
334469
11-09 2022
Kl. 11:30
Valby BK 1 BK Stefan 1 Valby Idrætspark
334472 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
BK Stefan 1 GVI 2 Rådvadsvej
334473 ma
12-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder Jægersborg BK 1
334470
17-09 2022
Kl. 09:00
HIK 3 BK Rødovre 1 HIK
334471
17-09 2022
Kl. 12:00
BK Vestia 2 Valby BK 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
334477 ma
19-09 2022
Kl. 22:00
BK Stefan 1 Oversidder Rådvadsvej
334475
24-09 2022
Kl. 10:00
HIK 3 BK Vestia 2 HIK
334476
24-09 2022
Kl. 12:00
Jægersborg BK 1 Valby BK 1 Gentofte Sportspark Øst
334474
24-09 2022
Kl. 12:00
GVI 2 BK Rødovre 1 GVI. Nymosen
334481 ma
26-09 2022
Kl. 22:00
Oversidder HIK 3
334478
01-10 2022
Kl. 11:00
Jægersborg BK 1 BK Rødovre 1 Gentofte Sportspark Øst
334479
01-10 2022
Kl. 12:00
BK Vestia 2 BK Stefan 1 Bavnehøj Idrætsanlæg
334480
02-10 2022
Kl. 10:00
Valby BK 1 GVI 2 Valby Idrætspark
334484 ma
03-10 2022
Kl. 17:00
BK Stefan 1 HIK 3 Rådvadsvej
334483
08-10 2022
Kl. 10:00
Jægersborg BK 1 GVI 2 Gentofte Sportspark Øst
334482
08-10 2022
Kl. 12:00
BK Vestia 2 Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
334485
09-10 2022
Kl. 11:30
Valby BK 1 BK Rødovre 1 Valby Idrætspark
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind