MENU

U12 Drenge (11) 8v8 4 Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested
318788
27-08 2022
Kl. 10:00
GVI 3 B 93 3 GVI. Nymosen
318789
27-08 2022
Kl. 10:30
HIK 4 BK Skjold 2 HIK
318791
28-08 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 5 B 1903 3 Ryparken Idrætsanlæg
318790
28-08 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF 2 Nørrebro United 3 Skovshoved I P
318792
03-09 2022
Kl. 11:30
B 93 3 Østerbro IF 5 B 93 Svanemølleanlæg.
318795
03-09 2022
Kl. 11:30
B 1903 3 GVI 3 B1903
318793
03-09 2022
Kl. 12:30
BK Skjold 2 Skovshoved IF 2 Fælledparken
318794
04-09 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 3 HIK 4 Kunst, Mimersparken
318815
10-09 2022
Kl. 10:00
GVI 3 BK Skjold 2 GVI. Nymosen
318816
10-09 2022
Kl. 10:30
HIK 4 B 1903 3 HIK
318818
11-09 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 5 Nørrebro United 3 Ryparken Idrætsanlæg
318817
11-09 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF 2 B 93 3 Skovshoved I P
318820
17-09 2022
Kl. 10:00
BK Skjold 2 Østerbro IF 5 Fælledparken
318829
17-09 2022
Kl. 14:00
B 1903 3 Skovshoved IF 2 B1903
318819
18-09 2022
Kl. 10:00
B 93 3 HIK 4 B 93 Svanemølleanlæg.
318828
18-09 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 3 GVI 3 Kunst, Mimersparken
318833
24-09 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 3 B 1903 3 Kunst, Mimersparken
318832
24-09 2022
Kl. 12:00
Skovshoved IF 2 Østerbro IF 5 Skovshoved I P
318831
24-09 2022
Kl. 13:30
B 93 3 BK Skjold 2 B 93 Svanemølleanlæg.
318830
25-09 2022
Kl. 12:00
GVI 3 HIK 4 GVI. Nymosen
318838
01-10 2022
Kl. 10:00
BK Skjold 2 Nørrebro United 3 Fælledparken
318837
02-10 2022
Kl. 10:00
HIK 4 Skovshoved IF 2 HIK
318840
02-10 2022
Kl. 10:00
B 1903 3 B 93 3 B1903
318839
02-10 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 5 GVI 3 Ryparken Idrætsanlæg
318841
08-10 2022
Kl. 10:00
BK Skjold 2 B 1903 3 Fælledparken
318843
08-10 2022
Kl. 10:00
Nørrebro United 3 B 93 3 Kunst, Mimersparken
318844
09-10 2022
Kl. 10:15
Østerbro IF 5 HIK 4 Ryparken Idrætsanlæg
318842
09-10 2022
Kl. 13:00
Skovshoved IF 2 GVI 3 Skovshoved I P
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind