MENU

U9 Drenge (14) 5v5 2 Efterår, Pulje 3 (2022) //

Kampnr Tid Hjemme Ude Bane
Arrangør:
lørdag den. 27-08 2022
Spillested:
Husumparken Bane 7 (5-mands) - græs Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
309033 Kl. 10:00 Oversidder KB 8 Bane 7 (5-mands) - græs
309034 Kl. 10:00 GVI 3 Husum BK 1 Bane 6 (5-mands) - græs
309035 Kl. 10:25 Oversidder KB 7 Bane 7 (5-mands) - græs
309036 Kl. 10:25 Husum BK 1 BK Hellas 2 Bane 6 (5-mands) - græs
309037 Kl. 10:50 KB 7 GVI 3 Bane 6 (5-mands) - græs
309038 Kl. 10:50 BK Hellas 2 KB 8 Bane 7 (5-mands) - græs
309039 Kl. 11:15 GVI 3 Oversidder Bane 6 (5-mands) - græs
309040 Kl. 11:15 KB 8 Husum BK 1 Bane 7 (5-mands) - græs
309041 Kl. 11:40 KB 7 BK Hellas 2 Bane 6 (5-mands) - græs
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
B 93 Svanemølleanlæg. Ved Sporsløjfen 10 2100 København Ø
309051 Kl. 10:00 FA 2000 2 Nørrebro United 1
309052 Kl. 10:00 B 93 3 Oversidder
309053 Kl. 10:25 FA 2000 2 Oversidder
309054 Kl. 10:25 Oversidder Oversidder
309055 Kl. 10:50 Oversidder B 93 3
309056 Kl. 10:50 Oversidder Nørrebro United 1
309057 Kl. 11:15 B 93 3 FA 2000 2
309058 Kl. 11:15 Nørrebro United 1 Oversidder
309059 Kl. 11:40 Oversidder Oversidder
Arrangør:
søndag den. 28-08 2022
Spillested:
Tingbjerg Idrætspark Ruten 2 2700 Brønshøj
309042 Kl. 10:00 FB 2 BK Frem 2
309043 Kl. 10:00 Fremad Valby 2 Vanløse IF 2
309044 Kl. 10:25 FB 2 Fremad Valby 1
309045 Kl. 10:25 Vanløse IF 2 Brønshøj BK 1
309046 Kl. 10:50 Fremad Valby 1 Fremad Valby 2
309047 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 BK Frem 2
309048 Kl. 11:15 Fremad Valby 2 FB 2
309049 Kl. 11:15 BK Frem 2 Vanløse IF 2
309050 Kl. 11:40 Fremad Valby 1 Brønshøj BK 1
Arrangør:
lørdag den. 03-09 2022
Spillested:
Engdraget Engdraget 2 2500 Valby
309078 Kl. 11:15 GVI 3 B 93 3
309079 Kl. 11:15 Fremad Valby 2 Brønshøj BK 1
309080 Kl. 11:40 GVI 3 BK Hellas 2
309081 Kl. 11:40 Brønshøj BK 1 Oversidder
309082 Kl. 12:05 BK Hellas 2 Fremad Valby 2
309083 Kl. 12:05 Oversidder B 93 3
309084 Kl. 12:30 Fremad Valby 2 GVI 3
309085 Kl. 12:30 B 93 3 Brønshøj BK 1
309086 Kl. 12:55 BK Hellas 2 Oversidder
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej 1 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
309060 Kl. 12:00 Oversidder FA 2000 2 1
309061 Kl. 12:00 FB 2 Vanløse IF 2 1
309062 Kl. 12:25 Oversidder Husum BK 1 1
309063 Kl. 12:25 Vanløse IF 2 Oversidder 1
309064 Kl. 12:50 Husum BK 1 FB 2 1
309065 Kl. 12:50 Oversidder FA 2000 2 1
309066 Kl. 13:15 FB 2 Oversidder 1
309067 Kl. 13:15 FA 2000 2 Vanløse IF 2 1
309068 Kl. 13:40 Husum BK 1 Oversidder 1
Arrangør:
søndag den. 04-09 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
309069 Kl. 12:15 KB 7 Oversidder 1
309070 Kl. 12:15 Fremad Valby 1 BK Frem 2 1
309071 Kl. 12:40 KB 7 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
1
309072 Kl. 12:40 BK Frem 2 Nørrebro United 1 1
309073 Kl. 13:05 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Fremad Valby 1 1
309074 Kl. 13:05 Nørrebro United 1 Oversidder 1
309075 Kl. 13:30 Fremad Valby 1 KB 7 1
309076 Kl. 13:30 Oversidder BK Frem 2 1
309077 Kl. 13:55 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Nørrebro United 1 1
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Jens Jessens Vej Kunstbane 11 Jens Jessens Vej 20 2000 Frederiksberg
309096 Kl. 10:00 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
B 93 3 Kunstbane 11
309097 Kl. 10:00 Brønshøj BK 1 FB 2 Kunstbane 11
309098 Kl. 10:25 Brønshøj BK 1 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
Kunstbane 11
309099 Kl. 10:25 GVI 3 Nørrebro United 1 Kunstbane 11
309158 Kl. 10:50 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
GVI 3 Kunstbane 11
309159 Kl. 10:50 FB 2 Nørrebro United 1 Kunstbane 11
309160 Kl. 11:15 GVI 3 Brønshøj BK 1 Kunstbane 11
309161 Kl. 11:15 Nørrebro United 1 B 93 3 Kunstbane 11
309162 Kl. 11:40 B 93 3 FB 2 Kunstbane 11
Arrangør:
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Husumparken Bane 4A Nordrupvej 6 2700 Brønshøj
309087 Kl. 10:00 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
FA 2000 2 Bane 4A
309088 Kl. 10:00 BK Frem 2 Fremad Valby 2 Bane 4B
309089 Kl. 10:25 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Husum BK 1 Bane 4A
309090 Kl. 10:25 Fremad Valby 2 Oversidder Bane 4B
309091 Kl. 10:50 Husum BK 1 BK Frem 2 Bane 4A
309092 Kl. 10:50 Oversidder FA 2000 2 Bane 4B
309093 Kl. 11:15 BK Frem 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
Bane 4A
309094 Kl. 11:15 FA 2000 2 Fremad Valby 2 Bane 4B
309095 Kl. 11:40 Husum BK 1 Oversidder Bane 4A
søndag den. 18-09 2022
Spillested:
Vanløse Idrætspark Klitmøllervej 20 2720 Vanløse
309163 Kl. 10:00 Oversidder Oversidder
309164 Kl. 10:00 Vanløse IF 2 Fremad Valby 1
309165 Kl. 10:25 Oversidder BK Hellas 2
309166 Kl. 10:25 Fremad Valby 1 Oversidder
309167 Kl. 10:50 BK Hellas 2 Vanløse IF 2
309168 Kl. 10:50 Oversidder Oversidder
309169 Kl. 11:15 Vanløse IF 2 Oversidder
309170 Kl. 11:15 Oversidder Fremad Valby 1
309171 Kl. 11:40 BK Hellas 2 Oversidder
lørdag den. 24-09 2022
Spillested:
KB. Pile Alle Pile Alle 14B 2000 Frederiksberg
309364 Kl. 12:15 KB 8 Vanløse IF 2
309365 Kl. 12:15 Oversidder Husum BK 1
309366 Kl. 12:40 KB 8 Fremad Valby 2
309367 Kl. 12:40 Husum BK 1 B 93 3
309368 Kl. 13:05 Fremad Valby 2 Oversidder
309369 Kl. 13:05 B 93 3 Vanløse IF 2
309370 Kl. 13:30 Oversidder KB 8
309371 Kl. 13:30 Vanløse IF 2 Husum BK 1
309372 Kl. 13:55 Fremad Valby 2 B 93 3
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
GVI. Nymosen Mosebuen 28 B 2820 Gentofte
309172 Kl. 10:00 Oversidder BK Frem 2
309173 Kl. 10:00 Oversidder GVI 3
309174 Kl. 10:25 Oversidder Fremad Valby 1
309175 Kl. 10:25 GVI 3 FA 2000 2
309176 Kl. 10:50 Fremad Valby 1 Oversidder
309177 Kl. 10:50 FA 2000 2 BK Frem 2
309178 Kl. 11:15 Oversidder Oversidder
309179 Kl. 11:15 BK Frem 2 GVI 3
309180 Kl. 11:40 Fremad Valby 1 FA 2000 2
Arrangør:
søndag den. 25-09 2022
Spillested:
Nørrebroparken Nordbanegade 18 2200 København N
309181 Kl. 10:00 KB 7 FB 2
309182 Kl. 10:00 Nørrebro United 1 BK Hellas 2
309183 Kl. 10:25 KB 7 Brønshøj BK 1
309184 Kl. 10:25 BK Hellas 2 Oversidder
309185 Kl. 10:50 Brønshøj BK 1 Nørrebro United 1
309186 Kl. 10:50 Oversidder FB 2
309187 Kl. 11:15 Nørrebro United 1 KB 7
309188 Kl. 11:15 FB 2 BK Hellas 2
309363 Kl. 11:40 Brønshøj BK 1 Oversidder
Arrangør:
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
309373 Kl. 14:30 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
FB 2 1
309374 Kl. 14:30 Oversidder GVI 3 1
309375 Kl. 14:55 KB 8
!
NB: KB 8 er taberdømt
BK Frem 2 1
309376 Kl. 14:55 GVI 3 Oversidder 1
309377 Kl. 15:20 BK Frem 2 Oversidder 1
309378 Kl. 15:20 Oversidder FB 2 1
309379 Kl. 15:45 Oversidder KB 8 1
309380 Kl. 15:45 FB 2 GVI 3 1
309381 Kl. 16:10 BK Frem 2 Oversidder 1
søndag den. 09-10 2022
Spillested:
Valby Idrætspark 1 Julius Andersens Vej 8 2450 København SV
309382 Kl. 12:15 BK Hellas 2 Fremad Valby 1 1
309383 Kl. 12:15 FA 2000 2 Husum BK 1 1
309391 Kl. 12:15 Oversidder Fremad Valby 2 1
309392 Kl. 12:15 B 93 3 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
309393 Kl. 12:40 Oversidder Vanløse IF 2 1
309394 Kl. 12:40 KB 7 Oversidder 1
309384 Kl. 12:40 BK Hellas 2 Brønshøj BK 1 1
309385 Kl. 12:40 Husum BK 1 Nørrebro United 1 1
309386 Kl. 13:05 Brønshøj BK 1 FA 2000 2 1
309387 Kl. 13:05 Nørrebro United 1 Fremad Valby 1 1
309395 Kl. 13:05 Vanløse IF 2 B 93 3 1
309396 Kl. 13:05 Oversidder Fremad Valby 2 1
309397 Kl. 13:30 B 93 3 Oversidder 1
309398 Kl. 13:30 Fremad Valby 2 KB 7
!
NB: KB 7 er taberdømt
1
309388 Kl. 13:30 FA 2000 2 BK Hellas 2 1
309389 Kl. 13:30 Fremad Valby 1 Husum BK 1 1
309390 Kl. 13:55 Brønshøj BK 1 Nørrebro United 1 1
309399 Kl. 13:55 Vanløse IF 2 Oversidder 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind