MENU

Herre S3-kval - Forår 2022, Pulje 1 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
878118
03-04 2022
Kl. 11:00
Skamby/Hårslev Posten (2) Hårslev Stadion
0 - 1
878119
03-04 2022
Kl. 11:00
Allesø Lumby IF 88 Allesø / Spurvelundsskolen
5 - 2
878120
03-04 2022
Kl. 11:00
Ubberud IF (2) B1913 (2) Løvtop Road (Ubberud)
0 - 6
878121
03-04 2022
Kl. 11:00
Kildemosens BK KRFK Kildemosens anlæg
4 - 2
878123
03-04 2022
Kl. 11:00
Chang (2) Otterup Bold- og Idrætsklub Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
0 - 1
878124
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Skamby/Hårslev Allesø Skamby Stadion
0 - 4
878125 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Marienlyst (1) Chang (2) Marienlystcentret
2 - 0
878127
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
B1913 (2) Kildemosens BK Campus Road
4 - 6
878128
10-04 2022
Kl. 11:00
Lumby IF 88 Ubberud IF (2) Lumby 88.s anlæg
3 - 0
878129
10-04 2022
Kl. 11:00
Posten (2) Otterup Bold- og Idrætsklub BK Posten Park
2 - 2
878130
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Allesø Posten (2) Allesø / Spurvelundsskolen
4 - 2
878131 to
14-04 2022
Kl. 11:00
Ubberud IF (2) Skamby/Hårslev Løvtop Road (Ubberud)
Udehold taberdømt
878135
to
14-04 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Marienlyst (1) Intersport Arena
1 - 3
878134
16-04 2022
Kl. 15:00
Chang (2) KRFK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1 - 1
878132
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
Kildemosens BK Lumby IF 88 Kildemosens anlæg
5 - 1
881880
fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Allesø Ubberud IF (2) Allesø / Spurvelundsskolen
10 - 2
881882 fr
22-04 2022
Kl. 18:45
B1913 (2) Chang (2) Campus Road
4 - 2
881883 fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Lumby IF 88 Søndersø BK Lumby 88.s anlæg
Udehold taberdømt
881884 fr
22-04 2022
Kl. 18:45
Posten (2) Marienlyst (1) BK Posten Park
1 - 2
881881
23-04 2022
Kl. 13:00
KRFK Otterup Bold- og Idrætsklub Krogsbølle Stadion
3 - 1
879993
23-04 2022
Kl. 15:00
Skamby/Hårslev Kildemosens BK Hårslev Stadion
Hjemmehold taberdømt
881887 fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Søndersø BK Skamby/Hårslev Søndersø Stadion
Hjemmehold taberdømt
881985 fr
29-04 2022
Kl. 18:45
Otterup Bold- og Idrætsklub B1913 (2) Intersport Arena
Udehold taberdømt
881885
01-05 2022
Kl. 11:00
Ubberud IF (2) Posten (2) Løvtop Road (Ubberud)
1 - 2
881886
01-05 2022
Kl. 11:00
Kildemosens BK Allesø Kildemosens anlæg
2 - 2
881888
01-05 2022
Kl. 11:00
Chang (2) Lumby IF 88 Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1 - 1
881986
01-05 2022
Kl. 11:00
Marienlyst (1) KRFK Marienlystcentret
1 - 0
881990 fr
06-05 2022
Kl. 18:45
B1913 (2) Marienlyst (1) Campus Road
7 - 3
881987
08-05 2022
Kl. 11:00
Skamby/Hårslev Chang (2) Skamby Stadion
Hjemmehold taberdømt
882297
08-05 2022
Kl. 11:00
Lumby IF 88 Otterup Bold- og Idrætsklub Lumby 88.s anlæg
2 - 0
882298
08-05 2022
Kl. 11:00
Posten (2) KRFK BK Posten Park
1 - 1
881988
ti
10-05 2022
Kl. 18:30
Allesø Søndersø BK Allesø / Spurvelundsskolen
1 - 1
882889 fr
13-05 2022
Kl. 11:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Skamby/Hårslev Intersport Arena
Udehold taberdømt
882888
14-05 2022
Kl. 15:00
Chang (2) Allesø Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2 - 0
882890
14-05 2022
Kl. 15:00
Marienlyst (1) Lumby IF 88 Marienlystcentret
3 - 0
882891
14-05 2022
Kl. 15:00
KRFK B1913 (2) Krogsbølle Stadion
3 - 0
878133 ti
17-05 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK B1913 (2) Søndersø Stadion
1 - 8
881989
on
18-05 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF (2) Kildemosens BK Løvtop Road (Ubberud)
0 - 2
100167
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Lumby IF 88 KRFK Lumby 88.s anlæg
1 - 5
100168
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Posten (2) B1913 (2) BK Posten Park
6 - 2
882892 fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Skamby/Hårslev Marienlyst (1) Hårslev Stadion
0 - 7
882896
fr
20-05 2022
Kl. 18:45
Allesø Otterup Bold- og Idrætsklub Allesø / Spurvelundsskolen
2 - 2
882299
21-05 2022
Kl. 13:00
Kildemosens BK Posten (2) Kildemosens anlæg
1 - 0
882897 on
25-05 2022
Kl. 18:30
Ubberud IF (2) Chang (2) Løvtop Road (Ubberud)
0 - 0
374106
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Marienlyst (1) Allesø Marienlystcentret
8 - 1
374108
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
KRFK Skamby/Hårslev Krogsbølle Stadion
0 - 1
100169 fr
27-05 2022
Kl. 18:45
Søndersø BK Posten (2) Søndersø Stadion
Hjemmehold taberdømt
373020
29-05 2022
Kl. 11:00
Chang (2) Kildemosens BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1 - 1
374116
29-05 2022
Kl. 11:00
B1913 (2) Lumby IF 88 Campus Road
3 - 0
374103
ti
31-05 2022
Kl. 18:30
Otterup Bold- og Idrætsklub Ubberud IF (2) Intersport Arena
6 - 2
878126
05-06 2022
Kl. 13:00
KRFK Søndersø BK Krogsbølle Stadion
3 - 0
882940
ti
07-06 2022
Kl. 18:30
Kildemosens BK Søndersø BK Kildemosens anlæg
5 - 0
374118
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Allesø KRFK Allesø / Spurvelundsskolen
1 - 1
374119 fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Ubberud IF (2) Marienlyst (1) Løvtop Road (Ubberud)
Hjemmehold taberdømt
374120
fr
10-06 2022
Kl. 18:45
Kildemosens BK Otterup Bold- og Idrætsklub Kildemosens anlæg
4 - 0
374117
12-06 2022
Kl. 11:00
Skamby/Hårslev B1913 (2) Skamby Stadion
0 - 4
374121
12-06 2022
Kl. 11:00
Søndersø BK Chang (2) Søndersø Stadion
Hjemmehold taberdømt
374122
12-06 2022
Kl. 11:00
Posten (2) Lumby IF 88 BK Posten Park
Udehold taberdømt
878122 ti
14-06 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK Marienlyst (1) Søndersø Stadion
Hjemmehold taberdømt
882300 to
16-06 2022
Kl. 18:30
Søndersø BK Ubberud IF (2) Søndersø Stadion
Hjemmehold taberdømt
375413 fr
17-06 2022
Kl. 18:45
Lumby IF 88 Skamby/Hårslev Lumby 88.s anlæg
4 - 2
375409
18-06 2022
Kl. 15:00
Otterup Bold- og Idrætsklub Søndersø BK Intersport Arena
Udehold taberdømt
375410
18-06 2022
Kl. 15:00
Marienlyst (1) Kildemosens BK Marienlystcentret
Udehold taberdømt
375411
18-06 2022
Kl. 15:00
KRFK Ubberud IF (2) Krogsbølle Stadion
8 - 2
375412
18-06 2022
Kl. 15:00
B1913 (2) Allesø Campus Road
3 - 2
374123
on
22-06 2022
Kl. 18:30
Chang (2) Posten (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

Log ind