MENU

M+32 1 - 2022, Pulje 1 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
822906 ma
11-04 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold IF Bytoften Helsinge Stadion
1
-
3
822908 ma
11-04 2022
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Oversidder Allerød Idrætspark
822909 on
13-04 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Annisse IF Frederikssund Stadion
3
-
0
822913
ti
19-04 2022
Kl. 18:45
Annisse IF Hillerød Fodbold Annisse Stadion
3
-
3
822915
ti
19-04 2022
Kl. 18:45
Espergærde IF Helsinge Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
3
-
0
822916 ti
19-04 2022
Kl. 18:45
Oversidder Farum BK
822917
ti
19-04 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Allerød Fodbold Klub Pedella Park
3
-
1
822914 on
20-04 2022
Kl. 19:45
IF Bytoften Frederikssund IK Gladsaxe skole
2
-
8
822919 ma
25-04 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Oversidder Helsinge Stadion
822921 ma
25-04 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Espergærde IF Frederikssund Stadion
3
-
2
823322
ma
25-04 2022
Kl. 20:00
Hillerød Fodbold Allerød Fodbold Klub Hillerød Stadion Kunstgræs
2
-
4
822920
ti
26-04 2022
Kl. 19:30
Farum BK Hornbæk IF Stavnsholt
2
-
1
823324
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Annisse IF Mørdrup Idrætsanlæg
5
-
0
823325
ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Farum BK Allerød Idrætspark
0
-
2
823512 ma
02-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder Frederikssund IK
823515
ma
09-05 2022
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Allerød Fodbold Klub Helsinge Stadion
8
-
1
823517 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Hornbæk IF Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
823514 ma
09-05 2022
Kl. 19:00
Annisse IF Oversidder Annisse Stadion
823518
ma
09-05 2022
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold Farum BK Hillerød Stadion
2
-
0
823516
on
11-05 2022
Kl. 19:45
IF Bytoften Espergærde IF Gladsaxe skole
2
-
4
823521
ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Frederikssund IK Allerød Idrætspark
1
-
2
823522 ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Oversidder IF Bytoften
823523
ma
16-05 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Annisse IF Pedella Park
6
-
1
823519
ti
17-05 2022
Kl. 19:30
Farum BK Helsinge Fodbold Stavnsholt
4
-
1
823524
ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Annisse IF Allerød Fodbold Klub Annisse Stadion
4
-
2
823526 ma
23-05 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Oversidder Mørdrup Idrætsanlæg
823528
ma
23-05 2022
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold Helsinge Fodbold Hillerød Stadion
5
-
1
823525 ma
23-05 2022
Kl. 20:00
IF Bytoften Hornbæk IF Gladsaxe skole
4
-
0
823527 on
25-05 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Farum BK Frederikssund Stadion
4
-
1
823529
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Frederikssund IK Helsinge Stadion
1
-
2
823531
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub IF Bytoften Allerød Idrætspark
1
-
3
823533
ma
30-05 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Espergærde IF Pedella Park
2
-
1
823530 ti
31-05 2022
Kl. 19:30
Farum BK Annisse IF Stavnsholt
2
-
1
823532 to
02-06 2022
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold Oversidder Hillerød Stadion
823576 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Hornbæk IF
822912
ti
07-06 2022
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold Hornbæk IF Hillerød Stadion Kunstgræs
4
-
4
823574
ti
07-06 2022
Kl. 19:30
Espergærde IF Allerød Fodbold Klub Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
2
823575 to
09-06 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Hillerød Fodbold Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
823579 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Farum BK Mørdrup Idrætsanlæg
0
-
0
823580 ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Oversidder Allerød Fodbold Klub
823608
ma
13-06 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Hillerød Fodbold Pedella Park
0
-
4
823577 ti
14-06 2022
Kl. 19:00
Annisse IF Frederikssund IK Annisse Stadion
0
-
3
823578 on
15-06 2022
Kl. 19:45
IF Bytoften Helsinge Fodbold Gladsaxe skole
2
-
1
823609
ma
20-06 2022
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Espergærde IF Helsinge Stadion
1
-
4
823611
ma
20-06 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Hornbæk IF Allerød Idrætspark
1
-
3
823610 ti
21-06 2022
Kl. 19:30
Farum BK Oversidder Stavnsholt
823612 on
22-06 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK IF Bytoften Frederikssund Stadion
Udehold taberdømt
823613
fr
24-06 2022
Kl. 19:00
Hillerød Fodbold Annisse IF Hillerød Stadion
3
-
2
822918 ma
27-06 2022
Kl. 19:00
Annisse IF IF Bytoften Annisse Stadion
0
-
2
823513
ma
08-08 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Helsinge Fodbold Pedella Park
1
-
3
822907 ma
08-08 2022
Kl. 19:30
Farum BK Espergærde IF Stavnsholt
0
-
1
823572
ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Annisse IF Helsinge Fodbold Annisse Stadion
1
-
4
823615 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Espergærde IF Frederikssund IK Mørdrup Idrætsanlæg
1
-
1
823616
ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Allerød Fodbold Klub Hillerød Fodbold Allerød Idrætspark
1
-
2
823617 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Helsinge Fodbold
823618 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Farum BK Pedella Park
1
-
3
823614 on
17-08 2022
Kl. 19:45
IF Bytoften Annisse IF Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
823619
ma
22-08 2022
Kl. 18:45
Annisse IF Espergærde IF Annisse Stadion
2
-
4
823620 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Hornbæk IF Helsinge Stadion
Udehold taberdømt
823623 ma
22-08 2022
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold IF Bytoften Hillerød Stadion
2
-
2
823621
ti
23-08 2022
Kl. 19:30
Farum BK Allerød Fodbold Klub Stavnsholt
2
-
3
823622 to
25-08 2022
Kl. 18:45
Frederikssund IK Oversidder Frederikssund Stadion
823625 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
Espergærde IF IF Bytoften Mørdrup Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
823626
ma
29-08 2022
Kl. 18:30
Allerød Fodbold Klub Helsinge Fodbold Allerød Idrætspark
1
-
0
823627 ma
29-08 2022
Kl. 18:30
Oversidder Annisse IF
823628 ma
29-08 2022
Kl. 18:45
Hornbæk IF Frederikssund IK Pedella Park
1
-
2
823624 ti
30-08 2022
Kl. 19:30
Farum BK Hillerød Fodbold Stavnsholt
2
-
2
823630
ma
05-09 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Farum BK Helsinge Stadion
3
-
3
823629
ma
05-09 2022
Kl. 18:15
Annisse IF Hornbæk IF Annisse Stadion
1
-
2
823632 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Frederikssund IK Allerød Fodbold Klub Frederikssund Stadion
4
-
0
823643 ma
05-09 2022
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold Espergærde IF Hillerød Stadion
1
-
1
823631 on
07-09 2022
Kl. 19:30
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
823644 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold Helsinge Stadion
Udehold taberdømt
823646
ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Allerød Fodbold Klub Annisse IF Allerød Idrætspark
5
-
0
823647 ma
12-09 2022
Kl. 18:00
Oversidder Espergærde IF
823648 ma
12-09 2022
Kl. 19:30
Hornbæk IF IF Bytoften Pedella Park
2
-
1
823645 ti
13-09 2022
Kl. 19:30
Farum BK Frederikssund IK Stavnsholt
1
-
1
823649
ma
19-09 2022
Kl. 17:45
Annisse IF Farum BK Annisse Stadion
2
-
7
823651 ma
19-09 2022
Kl. 17:45
Espergærde IF Hornbæk IF Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
0
823653 ma
19-09 2022
Kl. 17:45
Oversidder Hillerød Fodbold
823652
on
21-09 2022
Kl. 19:30
Frederikssund IK Helsinge Fodbold Frederikssund Stadion
6
-
1
823650 on
21-09 2022
Kl. 19:45
IF Bytoften Allerød Fodbold Klub Gladsaxe skole
4
-
1
823654
ma
26-09 2022
Kl. 18:00
Helsinge Fodbold Annisse IF Helsinge Stadion
3
-
0
823658 ma
26-09 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Oversidder Pedella Park Kunstgræs
823657 ma
26-09 2022
Kl. 19:30
Hillerød Fodbold Frederikssund IK Hillerød Stadion
2
-
5
823656 ma
26-09 2022
Kl. 20:15
Allerød Fodbold Klub Espergærde IF Lyngehallen Kunstgræs
2
-
5
823655 ti
27-09 2022
Kl. 19:30
Farum BK IF Bytoften Stavnsholt
1
-
2
823520
ma
03-10 2022
Kl. 20:15
Espergærde IF Hillerød Fodbold Mørdrup Idrætsanlæg
2
-
0
823323 to
06-10 2022
Kl. 20:00
IF Bytoften Hillerød Fodbold Gladsaxe skole
Udehold taberdømt
823573 on
12-10 2022
Kl. 19:45
IF Bytoften Farum BK Gladsaxe skole
3
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
De 2 puljevindere spiller finale søndag den 2. oktober 
Den puljevinder med flest point i gennemsnit pr. kamp, har hjemmebane i finalen

Vinderen af kampen er Sjællandsmester og rykker op i Øst rækken med DBU København

DBU Sjælland har en repræsentant tilstede ved kampen, der vil overrække pokal til vinderholdet samt medaljer til de 2 hold.

Log ind