Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10. apr 2023
14:00
FA 2000 2
7
Valby 2
0
|
|||||||||||||||||||
11. apr 2023
20:45
KP Zebras
Hellas
UHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. apr 2023
18:00
Østerbro IF 5
AB Tårnby 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2023
22:00
Fremad Forsing
FA 2000 2
HHT
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2023
19:15
Hellas
0
Viktoria
10
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
18:45
AB Tårnby 2
1
KP Zebras
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
19. apr 2023
19:00
Valby 2
0
Østerbro IF 5
4
|
|||||||||||||||||||
20. apr 2023
18:00
Viktoria
6
Brønshøj BK
0
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2023
18:00
Brønshøj BK
0
B 1960
4
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:00
Østerbro IF 5
4
KP Zebras
1
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
18:30
B 1960
Hellas
UMH
|
|||||||||||||||||||
26. apr 2023
19:00
Valby 2
3
Fremad Forsing
5
|
|||||||||||||||||||
27. apr 2023
18:00
Viktoria
9
AB Tårnby 2
1
|
|||||||||||||||||||
01. maj 2023
18:30
Fremad Forsing
1
Østerbro IF 5
7
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
19:30
Hellas
2
FA 2000 2
0
|
|||||||||||||||||||
02. maj 2023
20:45
KP Zebras
0
Viktoria
3
|
|||||||||||||||||||
03. maj 2023
19:45
AB Tårnby 2
1
B 1960
7
|
|||||||||||||||||||
06. maj 2023
13:00
Brønshøj BK
4
Valby 2
1
|
|||||||||||||||||||
07. maj 2023
14:00
FA 2000 2
AB Tårnby 2
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2023
18:30
Fremad Forsing
2
Brønshøj BK
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:00
Østerbro IF 5
0
Viktoria
3
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
18:30
B 1960
1
KP Zebras
1
|
|||||||||||||||||||
10. maj 2023
19:00
Valby 2
Hellas
UHT
|
|||||||||||||||||||
14. maj 2023
14:00
FA 2000 2
Brønshøj BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
18:00
Viktoria
1
B 1960
2
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
19:30
Hellas
10
Fremad Forsing
0
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2023
20:45
KP Zebras
0
FA 2000 2
8
|
|||||||||||||||||||
17. maj 2023
19:45
AB Tårnby 2
5
Valby 2
0
|
|||||||||||||||||||
20. maj 2023
13:00
Brønshøj BK
1
Østerbro IF 5
1
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2023
18:30
Fremad Forsing
0
AB Tårnby 2
6
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
18:00
Østerbro IF 5
0
B 1960
10
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2023
19:00
Valby 2
0
KP Zebras
1
|
|||||||||||||||||||
25. maj 2023
18:00
Viktoria
2
Valby 2
0
|
|||||||||||||||||||
27. maj 2023
10:00
FA 2000 2
0
Viktoria
5
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2023
18:00
AB Tårnby 2
8
Brønshøj BK
1
|
|||||||||||||||||||
30. maj 2023
20:45
KP Zebras
3
Fremad Forsing
0
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:00
Østerbro IF 5
4
Hellas
1
|
|||||||||||||||||||
31. maj 2023
18:30
B 1960
2
FA 2000 2
0
|
|||||||||||||||||||
03. jun 2023
13:00
Brønshøj BK
Hellas
UHT
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2023
19:00
B 1960
Fremad Forsing
UHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Valby 2
0
B 1960
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Fremad Forsing
Viktoria
HHT
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Brønshøj BK
1
KP Zebras
2
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
FA 2000 2
0
Østerbro IF 5
4
|
|||||||||||||||||||
10. jun 2023
10:00
Hellas
AB Tårnby 2
HHT
|
Oprykning:
De 3 bedste oprykningsberettigede hold rykker op
Bedste oprykningsberettigede hold findes efter følgende i prioriteret rækkefølge:
a) ingen udeblivelser
b) bedste placering i puljen
c) bedste pointgennemsnit (antal point divideret med antal kampe)
d) bedste målscoregennemsnit (målscore divideret med antal kampe)
e) bedste snit for scorede mål (antal scorede mål divideret med antal kampe)
f) lodtrækning.
Nedrykning:
Ingen