MENU

M+60 M 7M Forår (2023) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
133680 ti
11-04 2023
Kl. 19:30
Brønshøj BK Oversidder Tingbjerg Idrætspark
133682 ti
11-04 2023
Kl. 20:45
Fr.holm Sydhavnen SSB Valby Idrætspark
5
-
6
133684 on
12-04 2023
Kl. 18:45
Hvidovre/Friheden AB Tårnby Strandmarkens Fritidscenter
0
-
1
133681 on
12-04 2023
Kl. 20:30
KB Fremad Valby Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
6
133683 to
13-04 2023
Kl. 18:15
Sundby Bk. B 1908 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
7
133686 ma
17-04 2023
Kl. 22:00
Oversidder Sundby Bk.
133689 ti
18-04 2023
Kl. 19:30
AB Tårnby Fr.holm Sydhavnen Tårnby Stadion
5
-
5
133687 on
19-04 2023
Kl. 18:00
Fremad Valby Brønshøj BK Valby Idrætspark
7
-
8
133685 on
19-04 2023
Kl. 19:45
B 1908 Hvidovre/Friheden Sundby Idrætspark
6
-
1
133688 to
20-04 2023
Kl. 20:15
SSB KB Bavnehøj Idrætsanlæg
4
-
4
133690 ma
24-04 2023
Kl. 22:00
B 1908 Oversidder Sundby Idrætspark
133691 ti
25-04 2023
Kl. 19:30
Brønshøj BK SSB Tingbjerg Idrætspark
10
-
0
133694 on
26-04 2023
Kl. 18:45
Hvidovre/Friheden Fr.holm Sydhavnen Strandmarkens Fritidscenter
4
-
5
133692 on
26-04 2023
Kl. 20:30
KB AB Tårnby Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
1
133693 to
27-04 2023
Kl. 18:15
Sundby Bk. Fremad Valby Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
5
133695 ma
01-05 2023
Kl. 22:00
Oversidder Hvidovre/Friheden
133697 ti
02-05 2023
Kl. 18:15
Fr.holm Sydhavnen KB Valby Idrætspark
4
-
5
133699 ti
02-05 2023
Kl. 20:00
AB Tårnby Brønshøj BK Tårnby Stadion
1
-
3
133696 on
03-05 2023
Kl. 18:00
Fremad Valby B 1908 Valby Idrætspark
2
-
2
133698 to
04-05 2023
Kl. 20:15
SSB Sundby Bk. Bavnehøj Idrætsanlæg
9
-
2
133702 ma
08-05 2023
Kl. 22:00
Oversidder Fremad Valby
133701 ti
09-05 2023
Kl. 19:30
Brønshøj BK Fr.holm Sydhavnen Tingbjerg Idrætspark
7
-
7
133705 on
10-05 2023
Kl. 18:45
Hvidovre/Friheden KB Strandmarkens Fritidscenter
1
-
1
133700 on
10-05 2023
Kl. 19:45
B 1908 SSB Sundby Idrætspark
10
-
5
133704 to
11-05 2023
Kl. 18:15
Sundby Bk. AB Tårnby Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
5
133706 ma
15-05 2023
Kl. 20:30
KB Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
4
133708 ti
16-05 2023
Kl. 19:00
Fr.holm Sydhavnen Sundby Bk. Valby Idrætspark
4
-
1
133710 ti
16-05 2023
Kl. 19:45
AB Tårnby B 1908 Tårnby Stadion
4
-
4
133707 on
17-05 2023
Kl. 18:00
Fremad Valby Hvidovre/Friheden Valby Idrætspark
6
-
2
133709 to
18-05 2023
Kl. 20:15
SSB Oversidder Bavnehøj Idrætsanlæg
133712 ma
22-05 2023
Kl. 22:00
Oversidder AB Tårnby
133713 on
24-05 2023
Kl. 18:00
Fremad Valby SSB Valby Idrætspark
7
-
4
133715 on
24-05 2023
Kl. 18:45
Hvidovre/Friheden Brønshøj BK Strandmarkens Fritidscenter
1
-
8
133711 on
24-05 2023
Kl. 19:45
B 1908 Fr.holm Sydhavnen Sundby Idrætspark
2
-
6
133714 to
25-05 2023
Kl. 18:15
Sundby Bk. KB Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
5
133716 ti
30-05 2023
Kl. 19:30
Brønshøj BK Sundby Bk. Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
133720 ti
30-05 2023
Kl. 20:00
AB Tårnby Fremad Valby Tårnby Stadion
2
-
6
133718 ti
30-05 2023
Kl. 20:45
Fr.holm Sydhavnen Oversidder Valby Idrætspark
133719 on
31-05 2023
Kl. 18:45
Hvidovre/Friheden SSB Strandmarkens Fritidscenter
3
-
5
133717 on
31-05 2023
Kl. 20:30
KB B 1908 Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
1
133722 ma
05-06 2023
Kl. 22:00
Oversidder KB
133723 on
07-06 2023
Kl. 18:00
Fremad Valby Fr.holm Sydhavnen Valby Idrætspark
2
-
14
133721 on
07-06 2023
Kl. 19:45
B 1908 Brønshøj BK Sundby Idrætspark
1
-
3
133724 to
08-06 2023
Kl. 18:15
Sundby Bk. Hvidovre/Friheden Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
3
133725 to
08-06 2023
Kl. 20:15
SSB AB Tårnby Bavnehøj Idrætsanlæg
2
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind