MENU

Herre S4.2 - Forår 2022 (11M/9M), Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
500454 fr
01-04 2022
Kl. 17:45
Korup IF ØB (1) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 4
500457
02-04 2022
Kl. 12:00
Kildemosens BK PDIF Kildemosens anlæg
2 - 1
500458
02-04 2022
Kl. 14:00
Birkende BK (2) B1913 (1) Birkende Stadion
1 - 6
500456
03-04 2022
Kl. 11:00
B 67 (2) OKS B 67-Parken
1 - 2
500455
03-04 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne Chang (2) Røde Stjerne - Falen
1 - 1
500460
to
07-04 2022
Kl. 18:00
Korup IF Røde Stjerne Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 1
500466
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
ØB (1) KFUM.s BK Kunststofbanen B 1909
0 - 2
500462
09-04 2022
Kl. 15:00
PDIF Birkende BK (2) Risingskolen
4 - 2
500463
10-04 2022
Kl. 10:00
OKS Kildemosens BK OKSON-Park
8 - 3
500465
10-04 2022
Kl. 11:00
Chang (2) B 67 (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
4 - 6
500468
ma
11-04 2022
Kl. 18:30
Korup IF B 67 (2) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
0 - 4
500472
fr
15-04 2022
Kl. 13:00
KFUM.s BK B1913 (1) KFUM-parken
4 - 3
500467
16-04 2022
Kl. 14:00
Røde Stjerne ØB (1) Røde Stjerne - Falen
7 - 3
500471
16-04 2022
Kl. 14:00
FIUK, Odense PDIF Humlehaveskolen
Udehold taberdømt
500470
ma
18-04 2022
Kl. 12:00
Birkende BK (2) OKS Birkende Stadion
0 - 10
500475
on
20-04 2022
Kl. 18:00
KFUM.s BK PDIF KFUM-parken
5 - 1
500469
on
20-04 2022
Kl. 18:30
Kildemosens BK Chang (2) Kildemosens anlæg
0 - 4
500478 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
ØB (1) B1913 (1) ØB.s Anlæg
Udehold taberdømt
500473
23-04 2022
Kl. 11:00
Korup IF Kildemosens BK Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
4 - 0
500476
23-04 2022
Kl. 15:00
OKS FIUK, Odense OKSON-Park
2 - 1
500477
24-04 2022
Kl. 11:00
Chang (2) Birkende BK (2) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
3 - 0
500474
ma
25-04 2022
Kl. 18:45
Røde Stjerne B 67 (2) Røde Stjerne - Falen
0 - 4
500480
30-04 2022
Kl. 12:00
Kildemosens BK Røde Stjerne Kildemosens anlæg
1 - 2
500483
30-04 2022
Kl. 15:00
KFUM.s BK OKS KFUM-parken
4 - 5
500479
30-04 2022
Kl. 15:00
B 67 (2) ØB (1) B 67-Parken
2 - 0
500481
01-05 2022
Kl. 11:00
Birkende BK (2) Korup IF Birkende Stadion
2 - 8
500482
01-05 2022
Kl. 15:00
FIUK, Odense Chang (2) Humlehaveskolen
3 - 6
500484
ti
03-05 2022
Kl. 18:00
B1913 (1) PDIF Campus Road
11 - 1
500490
fr
06-05 2022
Kl. 18:30
ØB (1) PDIF ØB.s Anlæg
4 - 3
500487
07-05 2022
Kl. 12:00
B 67 (2) Kildemosens BK B 67-Parken
6 - 1
500485
07-05 2022
Kl. 13:00
Korup IF FIUK, Odense Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
1 - 1
500488
07-05 2022
Kl. 15:00
OKS B1913 (1) OKSON-Park
Udehold taberdømt
500486
08-05 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne Birkende BK (2) Røde Stjerne - Falen
0 - 0
500492
fr
13-05 2022
Kl. 13:00
Birkende BK (2) B 67 (2) Birkende Stadion
1 - 9
500496
14-05 2022
Kl. 15:00
PDIF OKS Risingskolen
0 - 4
500493
15-05 2022
Kl. 15:00
FIUK, Odense Røde Stjerne Humlehaveskolen
1 - 1
500495
ti
17-05 2022
Kl. 18:15
B1913 (1) Chang (2) Campus Road
6 - 1
500459
on
18-05 2022
Kl. 18:30
FIUK, Odense KFUM.s BK Humlehaveskolen
1 - 3
500562
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
B 67 (2) FIUK, Odense B 67-Parken
7 - 2
500563
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
Kildemosens BK Birkende BK (2) Kildemosens anlæg
6 - 0
501116
fr
20-05 2022
Kl. 18:30
ØB (1) OKS ØB.s Anlæg
1 - 7
500560
21-05 2022
Kl. 11:00
Korup IF B1913 (1) Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
Udehold taberdømt
500561
22-05 2022
Kl. 11:00
Røde Stjerne KFUM.s BK Røde Stjerne - Falen
1 - 4
500564
22-05 2022
Kl. 11:00
Chang (2) PDIF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
8 - 1
500461
ti
24-05 2022
Kl. 18:00
B1913 (1) FIUK, Odense Campus Road
4 - 5
501117
fr
27-05 2022
Kl. 18:30
Birkende BK (2) ØB (1) Birkende Stadion
4 - 4
501119
fr
27-05 2022
Kl. 18:45
KFUM.s BK B 67 (2) KFUM-parken
1 - 4
501120
28-05 2022
Kl. 14:00
B1913 (1) Røde Stjerne Campus Road
Hjemmehold taberdømt
501121
28-05 2022
Kl. 15:00
PDIF Korup IF Risingskolen
Udehold taberdømt
501118
29-05 2022
Kl. 15:00
FIUK, Odense Kildemosens BK Humlehaveskolen
11 - 2
501122
29-05 2022
Kl. 15:00
OKS Chang (2) OKSON-Park
4 - 0
500489
to
02-06 2022
Kl. 18:30
Chang (2) KFUM.s BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
2 - 1
500491
ma
06-06 2022
Kl. 12:00
Kildemosens BK ØB (1) Kildemosens anlæg
1 - 8
501127
ma
06-06 2022
Kl. 18:30
Birkende BK (2) FIUK, Odense Birkende Stadion
1 - 3
501124 on
08-06 2022
Kl. 18:45
Røde Stjerne PDIF Røde Stjerne - Falen
Udehold taberdømt
501123
to
09-06 2022
Kl. 18:45
Korup IF OKS Korup Kultur- & Idrætscenter (ude)
2 - 4
501128
fr
10-06 2022
Kl. 18:30
ØB (1) Chang (2) ØB.s Anlæg
7 - 4
501125
11-06 2022
Kl. 15:00
B 67 (2) B1913 (1) B 67-Parken
Udehold taberdømt
501126
ma
13-06 2022
Kl. 18:30
Kildemosens BK KFUM.s BK Kildemosens anlæg
0 - 5
500494
ti
14-06 2022
Kl. 19:00
KFUM.s BK Korup IF KFUM-parken
3 - 0
501130
18-06 2022
Kl. 15:00
KFUM.s BK Birkende BK (2) KFUM-parken
Udehold taberdømt
501132
18-06 2022
Kl. 15:00
PDIF B 67 (2) Risingskolen
Hjemmehold taberdømt
501134
19-06 2022
Kl. 11:00
Chang (2) Korup IF Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
3 - 9
501133
19-06 2022
Kl. 13:00
OKS Røde Stjerne OKSON-Park
1 - 0
501131
19-06 2022
Kl. 14:00
B1913 (1) Kildemosens BK Campus Road
5 - 0
501129
19-06 2022
Kl. 15:00
FIUK, Odense ØB (1) Humlehaveskolen
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
26.05.2022: Nyborg G & IF trukket

01.03.22: Birkende (1) overført til pulje 1. Birkende (2) overført fra pulje 1.

08.03.22: Posten (2) trukket.

08.03.22: Nyborg G&IF tilmeldt.

10.03:22: Nyborg G&IF overført til pulje 1.

11.03.22: FIUK, Odense tilmeldt.

Log ind