MENU

Kvindeserie Øst 22-23 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
284271
13-08 2022
Kl. 14:00
ØKF Skjold Kløvermarkens Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
284270
to
18-08 2022
Kl. 18:00
Østerbro IF Sundby Ryparken Idrætsanlæg
0
-
5
284273
20-08 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 ØKF Sportspladsen i Syd
0
-
5
284275
21-08 2022
Kl. 12:00
Sundby NFC/VIF Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
284277
21-08 2022
Kl. 13:00
Svogerslev BK BSF Svogerslev Idrætspark
3
-
2
284276
21-08 2022
Kl. 16:00
Skjold Østerbro IF Kunst, Fælledparken
2
-
0
284281
27-08 2022
Kl. 10:30
Allerød Fodbold Klub Sundby Allerød Idrætspark
3
-
3
284282
27-08 2022
Kl. 12:00
Østerbro IF Albertslund BS 72 Kunst, Fælledparken
7
-
0
284283
27-08 2022
Kl. 12:00
ØKF Svogerslev BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
1
284284
27-08 2022
Kl. 13:00
BSF Fremad Valby Ballerup Idrætspark
4
-
3
284279
27-08 2022
Kl. 13:00
NFC/VIF Skjold XDC Park
2
-
3
284272
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
BSF Albertslund BS 72 Ballerup Idrætspark, Kunstgræs
2
-
3
284274
on
31-08 2022
Kl. 18:45
Allerød Fodbold Klub Husum Bk Allerød Idrætspark
4
-
0
284286
03-09 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager BSF Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
284285
03-09 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 NFC/VIF Sportspladsen i Syd
1
-
5
284287
04-09 2022
Kl. 12:00
Sundby Husum Bk Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
284289
04-09 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Østerbro IF Svogerslev Idrætspark
2
-
2
284288
04-09 2022
Kl. 16:00
Skjold Allerød Fodbold Klub Kunst, Fælledparken
2
-
1
284290 ma
05-09 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby ØKF Kunst, Valby IP, tribunen
4
-
1
284267
ti
06-09 2022
Kl. 19:30
Fremad Amager Svogerslev BK Sundby I P. Opvisn.
0
-
0
285523
10-09 2022
Kl. 10:30
Allerød Fodbold Klub Albertslund BS 72 Allerød Idrætspark
5
-
0
285556
10-09 2022
Kl. 12:00
Østerbro IF Fremad Valby Kunst, Fælledparken
1
-
3
285558
10-09 2022
Kl. 12:00
ØKF Fremad Amager Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
0
284292
10-09 2022
Kl. 12:00
Husum Bk BSF Husumparken
1
-
0
284291
10-09 2022
Kl. 13:30
NFC/VIF Svogerslev BK NFC Anlæg Syd
4
-
1
285557
11-09 2022
Kl. 12:00
Sundby Skjold Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
0
284269
on
14-09 2022
Kl. 18:30
Husum Bk Fremad Valby Husumparken
3
-
0
285563
to
15-09 2022
Kl. 18:30
Svogerslev BK Allerød Fodbold Klub Svogerslev Idrætspark kunst
2
-
6
285560
17-09 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager Østerbro IF Sundby Idrætspark
1
-
3
285562
17-09 2022
Kl. 13:00
BSF ØKF Ballerup Idrætspark
2
-
0
285559
17-09 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Sundby Sportspladsen i Syd
2
-
6
285564
18-09 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby NFC/VIF Kunst, Valby IP, tribunen
1
-
2
285561
18-09 2022
Kl. 16:00
Skjold Husum Bk Kunst, Fælledparken
0
-
2
340008
24-09 2022
Kl. 10:30
Allerød Fodbold Klub Fremad Valby Allerød Idrætspark
7
-
1
340009
24-09 2022
Kl. 12:00
Østerbro IF BSF Kunst, Fælledparken
2
-
1
340007
24-09 2022
Kl. 12:00
Husum Bk ØKF Husumparken
1
-
1
285565
24-09 2022
Kl. 13:30
NFC/VIF Fremad Amager XDC Park
2
-
1
340022
24-09 2022
Kl. 16:00
Skjold Albertslund BS 72 Kunst, Fælledparken
5
-
0
340010
25-09 2022
Kl. 12:00
Sundby Svogerslev BK Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
285567
01-10 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager Allerød Fodbold Klub Sundby Idrætspark
0
-
4
285566
01-10 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Husum Bk Sportspladsen i Syd
1
-
3
285569
01-10 2022
Kl. 13:00
BSF NFC/VIF Ballerup Idrætspark
2
-
2
285568
01-10 2022
Kl. 14:00
ØKF Østerbro IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
4
285570
02-10 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Skjold Svogerslev Idrætspark
1
-
4
285571
02-10 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Sundby Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
1
284278 to
06-10 2022
Kl. 19:00
Fremad Valby Fremad Amager Kunst, Valby IP, tribunen
6
-
1
285575
08-10 2022
Kl. 10:30
Allerød Fodbold Klub BSF Allerød Idrætspark
0
-
0
285574
08-10 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Østerbro IF Husumparken
0
-
2
285572
08-10 2022
Kl. 13:00
Albertslund BS 72 Svogerslev BK Sportspladsen i Syd
3
-
2
285573
08-10 2022
Kl. 13:30
NFC/VIF ØKF XDC Park
0
-
1
285576
09-10 2022
Kl. 12:00
Sundby Fremad Amager Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
285577
09-10 2022
Kl. 16:00
Skjold Fremad Valby Kunst, Fælledparken
0
-
1
285578
15-10 2022
Kl. 12:00
Fremad Amager Skjold Sundby Idrætspark
0
-
5
285579
15-10 2022
Kl. 12:00
Husum Bk Svogerslev BK Husumparken
3
-
2
285580
15-10 2022
Kl. 12:00
Østerbro IF NFC/VIF Kunst, Fælledparken
2
-
1
285582
15-10 2022
Kl. 13:00
BSF Sundby Ballerup Idrætspark
1
-
2
285581
15-10 2022
Kl. 14:00
ØKF Allerød Fodbold Klub Kløvermarkens Idrætsanlæg
0
-
6
285583
16-10 2022
Kl. 12:00
Fremad Valby Albertslund BS 72 Kunst, Valby IP, tribunen
9
-
2
284268
22-10 2022
Kl. 13:30
NFC/VIF Allerød Fodbold Klub XDC Park
1
-
4
284280
on
26-10 2022
Kl. 18:15
Husum Bk Fremad Amager Husumparken
6
-
2
285584
29-10 2022
Kl. 14:00
Albertslund BS 72 Fremad Amager Sportspladsen i Syd
5
-
0
285585
29-10 2022
Kl. 14:00
NFC/VIF Husum Bk NFC Anlæg Syd
3
-
0
285586
29-10 2022
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Østerbro IF Allerød Idrætspark
1
-
2
285587
29-10 2022
Kl. 14:00
Sundby ØKF Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
285588
29-10 2022
Kl. 14:00
Skjold BSF Ryparken Idrætsanlæg
5
-
0
285589
29-10 2022
Kl. 14:00
Svogerslev BK Fremad Valby Svogerslev Idrætspark
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind