|
747168
|
lø13-08 2022
|
11:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
747167
|
lø13-08 2022
|
14:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
|
747165
|
sø14-08 2022
|
12:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
|
747170
|
on17-08 2022
|
18:30
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
747171
|
on17-08 2022
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
747169
|
to18-08 2022
|
18:30
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
|
|
|
747176
|
lø20-08 2022
|
11:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
747173
|
lø20-08 2022
|
13:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
747174
|
sø21-08 2022
|
16:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
747175
|
on24-08 2022
|
19:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
|
747181
|
fr26-08 2022
|
18:45
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
747177
|
lø27-08 2022
|
12:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
|
|
747180
|
lø27-08 2022
|
13:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
747179
|
lø27-08 2022
|
14:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
747164
|
ti30-08 2022
|
18:30
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
747163
|
ti30-08 2022
|
19:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
747182
|
lø03-09 2022
|
12:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
|
|
747280
|
lø03-09 2022
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
747281
|
sø04-09 2022
|
12:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
747166
|
ti06-09 2022
|
18:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
747283
|
fr09-09 2022
|
18:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
747286
|
lø10-09 2022
|
14:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
747285
|
lø10-09 2022
|
15:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
747284
|
sø11-09 2022
|
16:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
747290
|
fr16-09 2022
|
17:45
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
747289
|
lø17-09 2022
|
11:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
747288
|
lø17-09 2022
|
13:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
747287
|
lø17-09 2022
|
14:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
747161
|
on21-09 2022
|
20:15
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
747291
|
lø24-09 2022
|
12:00
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
|
|
747299
|
lø24-09 2022
|
13:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
747300
|
lø24-09 2022
|
13:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
747282
|
on28-09 2022
|
19:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
747301
|
lø01-10 2022
|
11:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
747303
|
lø01-10 2022
|
12:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
747304
|
lø01-10 2022
|
14:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
747302
|
sø02-10 2022
|
16:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
747305
|
on05-10 2022
|
19:00
|
|
|
tst Kunstgræsbane
|
|
|
|
747306
|
fr07-10 2022
|
20:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
747308
|
lø08-10 2022
|
15:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
747307
|
sø09-10 2022
|
14:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
747172
|
on12-10 2022
|
19:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
747312
|
lø15-10 2022
|
11:00
|
|
|
Ellehøjskolen
|
|
|
|
747311
|
lø15-10 2022
|
13:00
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
747309
|
sø16-10 2022
|
13:00
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
747310
|
sø16-10 2022
|
15:00
|
|
|
Viby Idrætspark
|
|
|
|
747316
|
lø22-10 2022
|
10:00
|
|
|
Højlyngen
|
|
|
|
747313
|
lø22-10 2022
|
13:00
|
|
|
Grønløkke Stadion
|
|
|
|
747314
|
lø22-10 2022
|
13:00
|
|
|
MKS Byg & Entreprise Arena (Viby IF kunstgræs)
|
|
|
|
747315
|
lø22-10 2022
|
14:00
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
747292
|
ti25-10 2022
|
18:15
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
747162
|
on26-10 2022
|
19:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
|
747317
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Tilst Idrætsanlæg (tst)
|
|
|
|
747318
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Arena Vest Kunstgræsbane (Aarhus)
|
|
|
|
747349
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Aabyhøj Stadion
|
|
|
|
747350
|
lø29-10 2022
|
13:30
|
|
|
Skåde Brugsforening Arena (BMI Kunstgræs)
|
|
|
Se playoff kampene her og her
Bedste hold på 6. pladsen undgår play-off kamp: Hjerting IF (pulje 22).
Bedste hold på 7. pladsen undgår direkte nedrykning og skal i play-off: Nordens Paris (pulje 13).