MENU

Serie 3 , Pulje 5 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
660928 fr
12-08 2022
Kl. 19:00
Køge BK (2) Oversidder Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
660925
13-08 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK Torslunde-Ishøj IF Gungehusskolen
2
-
1
660926
13-08 2022
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Hundige BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
4
660929
14-08 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Jersie United Langbjergskolen
4
-
0
660933
20-08 2022
Kl. 10:30
Oversidder FC Ishøj
660930
20-08 2022
Kl. 11:00
Jersie United Køge BK (2) Jersie-Hallen
1
-
3
660931
20-08 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Vallensbæk IF Ishøj Idrætsplads
Udehold taberdømt
660934
20-08 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Brøndby Strand IK Mosede-skolen
0
-
1
660935
21-08 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Karlslunde IF Hundige Boldfælled Kunst
4
-
3
660932
ti
23-08 2022
Kl. 18:30
Solrød FC (2) Lejerbo BK Solrød Idrætscenter
1
-
2
660972
fr
26-08 2022
Kl. 19:00
Køge BK (2) Mosede BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
3
660970
27-08 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Solrød FC (2) Ishøj Idrætsplads
2
-
1
660971
27-08 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj Jersie United Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
2
-
1
660968
27-08 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK Oversidder Gungehusskolen
660969
27-08 2022
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Karlslunde IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
4
660973
28-08 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Hundige BK Langbjergskolen
2
-
2
660978
to
01-09 2022
Kl. 18:30
Mosede BK FC Ishøj Mosede-skolen
3
-
2
660977
03-09 2022
Kl. 10:30
Oversidder Torslunde-Ishøj IF
660974
03-09 2022
Kl. 14:00
Jersie United Lejerbo BK Jersie-Hallen
5
-
1
660975
03-09 2022
Kl. 15:30
Karlslunde IF Brøndby Strand IK Karlslunde Stadion
4
-
4
660976
03-09 2022
Kl. 15:30
Solrød FC (2) Vallensbæk IF Solrød Idrætscenter
4
-
2
660979
04-09 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Køge BK (2) Hundige Boldfælled Kunst
3
-
1
661014
on
07-09 2022
Kl. 18:30
Torslunde-Ishøj IF Jersie United Ishøj Idrætsplads
1
-
3
661012
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Lejerbo BK Mosede BK Gungehusskolen
1
-
3
661017
to
08-09 2022
Kl. 19:45
Karlslunde IF Køge BK (2) Karlslunde Stadion
2
-
1
661015
10-09 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj Hundige BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0
-
4
661013
10-09 2022
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Brøndby Strand IK Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
8
661016
11-09 2022
Kl. 13:00
Solrød FC (2) Oversidder Solrød Idrætscenter
661020
17-09 2022
Kl. 10:30
Oversidder Vallensbæk IF
661022
17-09 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Torslunde-Ishøj IF Mosede-skolen
4
-
1
661018
17-09 2022
Kl. 14:00
Jersie United Solrød FC (2) Jersie-Hallen
3
-
1
661019
17-09 2022
Kl. 15:30
Karlslunde IF FC Ishøj Karlslunde Stadion
1
-
0
661021
18-09 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Køge BK (2) Langbjergskolen
5
-
2
661023
18-09 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Lejerbo BK Hundige Boldfælled Kunst
6
-
3
661029
24-09 2022
Kl. 10:30
Oversidder Jersie United
661026
24-09 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Hundige BK Ishøj Idrætsplads
1
-
2
661027
24-09 2022
Kl. 11:45
FC Ishøj Brøndby Strand IK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
0
-
6
661024
24-09 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK Karlslunde IF Gungehusskolen
3
-
1
661025
24-09 2022
Kl. 14:45
Vallensbæk IF Køge BK (2) Vallensbæk Idrætscenter kunst
2
-
3
661028 ti
27-09 2022
Kl. 19:00
Solrød FC (2) Mosede BK Solrød Idrætscenter
2
-
0
661032
fr
30-09 2022
Kl. 19:00
Køge BK (2) FC Ishøj Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
4
-
0
661034
01-10 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Oversidder Mosede-skolen
661030
01-10 2022
Kl. 14:00
Jersie United Vallensbæk IF Jersie-Hallen
4
-
0
661033
02-10 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Lejerbo BK Langbjergskolen
12
-
1
661035
02-10 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Solrød FC (2) Hundige Boldfælled Kunst
Udehold taberdømt
661031
02-10 2022
Kl. 14:00
Karlslunde IF Torslunde-Ishøj IF Karlslunde Stadion
0
-
1
661041
08-10 2022
Kl. 10:30
Oversidder Hundige BK
661036
08-10 2022
Kl. 11:00
Jersie United Mosede BK Jersie-Hallen
3
-
2
661039
08-10 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Brøndby Strand IK Ishøj Idrætsplads
1
-
4
661038
08-10 2022
Kl. 14:45
Vallensbæk IF FC Ishøj Vallensbæk Idrætscenter kunst
0
-
4
661183
fr
14-10 2022
Kl. 19:00
Køge BK (2) Torslunde-Ishøj IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
2
-
1
661182
15-10 2022
Kl. 12:00
FC Ishøj Lejerbo BK Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
3
-
0
661087
15-10 2022
Kl. 15:30
Karlslunde IF Oversidder Karlslunde Stadion
661184
16-10 2022
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Solrød FC (2) Langbjergskolen
Udehold taberdømt
661186
16-10 2022
Kl. 13:00
Hundige BK Jersie United Hundige Boldfælled Kunst
3
-
3
661181
ti
18-10 2022
Kl. 18:30
Vallensbæk IF Mosede BK Vallensbæk Idrætscenter kunst
Hjemmehold taberdømt
661191
22-10 2022
Kl. 10:30
Oversidder Brøndby Strand IK
661189
22-10 2022
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF FC Ishøj Ishøj Idrætsplads
1
-
1
661187
22-10 2022
Kl. 12:00
Jersie United Karlslunde IF Jersie-Hallen
Udehold taberdømt
661192
22-10 2022
Kl. 13:00
Mosede BK Hundige BK Mosede-skolen
1
-
4
661188
22-10 2022
Kl. 13:30
Lejerbo BK Vallensbæk IF Gungehusskolen
3
-
0
661190
22-10 2022
Kl. 14:00
Solrød FC (2) Køge BK (2) Solrød Idrætscenter
3
-
3
661037
29-10 2022
Kl. 12:00
Lejerbo BK Køge BK (2) Avedøre Stadion
3
-
4
660924
29-10 2022
Kl. 15:30
Karlslunde IF Mosede BK Karlslunde Stadion
1
-
5
660927
30-10 2022
Kl. 13:00
FC Ishøj Solrød FC (2) Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
4
-
0
661040 to
03-11 2022
Kl. 18:45
Solrød FC (2) Karlslunde IF Solrød Idrætscenter
1
-
5
661196
01-04 2023
Kl. 10:30
Oversidder Køge BK (2)
661194
01-04 2023
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Lejerbo BK Ishøj Idrætsplads
661193
01-04 2023
Kl. 14:00
Jersie United Brøndby Strand IK Jersie-Hallen
661195
01-04 2023
Kl. 15:30
Solrød FC (2) FC Ishøj Solrød Idrætscenter
661197
01-04 2023
Kl. 15:30
Mosede BK Karlslunde IF Mosede-skolen
661198
02-04 2023
Kl. 13:00
Hundige BK Vallensbæk IF Hundige Boldfælled Kunst
661200
08-04 2023
Kl. 13:30
Lejerbo BK Solrød FC (2) Gungehusskolen
661201
08-04 2023
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Torslunde-Ishøj IF Vallensbæk Idrætscenter
661202
08-04 2023
Kl. 15:30
FC Ishøj Oversidder Ishøj Idrætscenter
661199
08-04 2023
Kl. 15:30
Karlslunde IF Hundige BK Karlslunde Stadion
661203
09-04 2023
Kl. 11:00
Køge BK (2) Jersie United Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
661204
09-04 2023
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Mosede BK Langbjergskolen
661208
15-04 2023
Kl. 10:30
Oversidder Lejerbo BK
661209
15-04 2023
Kl. 13:00
Mosede BK Køge BK (2) Mosede-skolen
661205
15-04 2023
Kl. 14:00
Jersie United FC Ishøj Jersie-Hallen
661206
15-04 2023
Kl. 15:30
Karlslunde IF Vallensbæk IF Karlslunde Stadion
661207
15-04 2023
Kl. 15:30
Solrød FC (2) Torslunde-Ishøj IF Solrød Idrætscenter
661210
16-04 2023
Kl. 13:00
Hundige BK Brøndby Strand IK Hundige Boldfælled Kunst
661213
22-04 2023
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Oversidder Ishøj Idrætsplads
661211
22-04 2023
Kl. 13:30
Lejerbo BK Jersie United Gungehusskolen
661212
22-04 2023
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Solrød FC (2) Vallensbæk Idrætscenter
661214
22-04 2023
Kl. 15:30
FC Ishøj Mosede BK Ishøj Idrætscenter
661215
23-04 2023
Kl. 11:00
Køge BK (2) Hundige BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
661216
23-04 2023
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Karlslunde IF Langbjergskolen
662504
29-04 2023
Kl. 10:30
Oversidder Solrød FC (2)
662506
29-04 2023
Kl. 13:00
Mosede BK Lejerbo BK Mosede-skolen
661217
29-04 2023
Kl. 14:00
Jersie United Torslunde-Ishøj IF Jersie-Hallen
662425
29-04 2023
Kl. 15:30
Køge BK (2) Karlslunde IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
662505
30-04 2023
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Vallensbæk IF Langbjergskolen
662507
30-04 2023
Kl. 13:00
Hundige BK FC Ishøj Hundige Boldfælled Kunst
662510
06-05 2023
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Mosede BK Ishøj Idrætsplads
662508
06-05 2023
Kl. 13:30
Lejerbo BK Hundige BK Gungehusskolen
662509
06-05 2023
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Oversidder Vallensbæk Idrætscenter
662511
06-05 2023
Kl. 15:30
FC Ishøj Karlslunde IF Ishøj Idrætscenter
662512
06-05 2023
Kl. 15:30
Solrød FC (2) Jersie United Solrød Idrætscenter
662513
07-05 2023
Kl. 11:00
Køge BK (2) Brøndby Strand IK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
662518
13-05 2023
Kl. 13:00
Mosede BK Solrød FC (2) Mosede-skolen
662514
13-05 2023
Kl. 14:00
Jersie United Oversidder Jersie-Hallen
662515
13-05 2023
Kl. 15:30
Karlslunde IF Lejerbo BK Karlslunde Stadion
662516
14-05 2023
Kl. 11:00
Køge BK (2) Vallensbæk IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
662517
14-05 2023
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK FC Ishøj Langbjergskolen
662519
14-05 2023
Kl. 13:00
Hundige BK Torslunde-Ishøj IF Hundige Boldfælled Kunst
662525
20-05 2023
Kl. 10:30
Oversidder Mosede BK
662522
20-05 2023
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Karlslunde IF Ishøj Idrætsplads
662520
20-05 2023
Kl. 13:30
Lejerbo BK Brøndby Strand IK Gungehusskolen
662521
20-05 2023
Kl. 15:30
Vallensbæk IF Jersie United Vallensbæk Idrætscenter
662523
20-05 2023
Kl. 15:30
FC Ishøj Køge BK (2) Ishøj Idrætscenter
662524
20-05 2023
Kl. 15:30
Solrød FC (2) Hundige BK Solrød Idrætscenter
662530
27-05 2023
Kl. 13:00
Mosede BK Jersie United Mosede-skolen
662526
27-05 2023
Kl. 15:30
Karlslunde IF Solrød FC (2) Karlslunde Stadion
662527
27-05 2023
Kl. 15:30
FC Ishøj Vallensbæk IF Ishøj Idrætscenter
662528
28-05 2023
Kl. 11:00
Køge BK (2) Lejerbo BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
662529
28-05 2023
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Torslunde-Ishøj IF Langbjergskolen
662531
28-05 2023
Kl. 13:00
Hundige BK Oversidder Hundige Boldfælled Kunst
662536
03-06 2023
Kl. 10:30
Oversidder Karlslunde IF
662534
03-06 2023
Kl. 11:00
Torslunde-Ishøj IF Køge BK (2) Ishøj Idrætsplads
662537
03-06 2023
Kl. 13:00
Mosede BK Vallensbæk IF Mosede-skolen
662533
03-06 2023
Kl. 13:30
Lejerbo BK FC Ishøj Gungehusskolen
662532
03-06 2023
Kl. 14:00
Jersie United Hundige BK Jersie-Hallen
662535
03-06 2023
Kl. 15:30
Solrød FC (2) Brøndby Strand IK Solrød Idrætscenter
662538
10-06 2023
Kl. 13:00
Karlslunde IF Jersie United Karlslunde Stadion
662539
10-06 2023
Kl. 13:00
Vallensbæk IF Lejerbo BK Vallensbæk Idrætscenter
662540
10-06 2023
Kl. 13:00
FC Ishøj Torslunde-Ishøj IF Ishøj Idrætscenter
662541
11-06 2023
Kl. 11:00
Køge BK (2) Solrød FC (2) Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
662542
11-06 2023
Kl. 12:00
Brøndby Strand IK Oversidder Langbjergskolen
662543
11-06 2023
Kl. 13:00
Hundige BK Mosede BK Hundige Boldfælled Kunst
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:

https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A

Log ind