Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13. aug 2022
13:30
Kr. Værløse IF
Stenløse BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
15:00
VB 1968
2
Helsingør IF Fodbold (1)
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
11:00
Holte Star Club
2
Brødeskov IF (2)
8
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
11:00
Allerød Fodbold Klub
4
Blovstrød IF
5
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
15:00
Snekkersten IF (2)
1
Farum BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
12:30
Blovstrød IF
4
Holte Star Club
2
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
15:00
Farum BK
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
11:00
Helsingør IF Fodbold (1)
3
Gladsaxe-Hero BK
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
11:00
Stenløse BK (1)
1
Snekkersten IF (2)
0
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
11:00
Oversidder
Kr. Værløse IF
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2022
18:30
Brødeskov IF (2)
8
VB 1968
0
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
15:00
VB 1968
3
Blovstrød IF
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
11:00
Helsingør IF Fodbold (1)
2
Brødeskov IF (2)
6
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
11:00
Holte Star Club
1
Farum BK
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
11:00
Allerød Fodbold Klub
5
Stenløse BK (1)
3
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Kr. Værløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
15:00
Snekkersten IF (2)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
13:30
Kr. Værløse IF
5
Snekkersten IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
11:00
Stenløse BK (1)
Holte Star Club
UHT
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
11:00
Oversidder
Allerød Fodbold Klub
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
14:00
Farum BK
5
VB 1968
4
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
15:00
Blovstrød IF
10
Helsingør IF Fodbold (1)
1
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
16:00
Brødeskov IF (2)
7
Gladsaxe-Hero BK
5
|
|||||||||||||||||||
09. sep 2022
19:00
Allerød Fodbold Klub
2
Kr. Værløse IF
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
15:00
VB 1968
6
Stenløse BK (1)
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
11:00
Helsingør IF Fodbold (1)
2
Farum BK
4
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
11:00
Holte Star Club
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
4
Snekkersten IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
14. sep 2022
20:30
Brødeskov IF (2)
1
Blovstrød IF
2
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
13:30
Kr. Værløse IF
2
Holte Star Club
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
11:00
Stenløse BK (1)
4
Helsingør IF Fodbold (1)
6
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
11:00
Oversidder
VB 1968
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
14:00
Farum BK
4
Brødeskov IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
15:00
Blovstrød IF
2
Gladsaxe-Hero BK
5
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
15:00
Snekkersten IF (2)
3
Allerød Fodbold Klub
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
13:00
Blovstrød IF
4
Farum BK
3
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
15:00
VB 1968
8
Kr. Værløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
11:00
Helsingør IF Fodbold (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
11:00
Holte Star Club
3
Snekkersten IF (2)
3
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
1
Allerød Fodbold Klub
4
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
13:00
Brødeskov IF (2)
Stenløse BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
11:00
Stenløse BK (1)
1
Blovstrød IF
10
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
13:30
Kr. Værløse IF
4
Helsingør IF Fodbold (1)
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
15:00
Farum BK
9
Gladsaxe-Hero BK
2
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
11:00
Allerød Fodbold Klub
Holte Star Club
UHT
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
11:00
Oversidder
Brødeskov IF (2)
|
|||||||||||||||||||
02. okt 2022
15:00
Snekkersten IF (2)
1
VB 1968
6
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
15:00
VB 1968
Allerød Fodbold Klub
UHT
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:00
Blovstrød IF
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
8
Holte Star Club
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
12:00
Brødeskov IF (2)
11
Kr. Værløse IF
4
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
Helsingør IF Fodbold (1)
1
Snekkersten IF (2)
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
14:00
Farum BK
Stenløse BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
13. okt 2022
18:30
Blovstrød IF
13
Kr. Værløse IF
0
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
11:00
Holte Star Club
VB 1968
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
11:00
Allerød Fodbold Klub
Helsingør IF Fodbold (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
11:00
Oversidder
Farum BK
|
|||||||||||||||||||
16. okt 2022
12:00
Gladsaxe-Hero BK
Stenløse BK (1)
UHT
|
|||||||||||||||||||
22. okt 2022
15:00
VB 1968
Gladsaxe-Hero BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
11:00
Helsingør IF Fodbold (1)
Holte Star Club
UHT
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
11:00
Stenløse BK (1)
Oversidder
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
14:00
Farum BK
5
Kr. Værløse IF
3
|
|||||||||||||||||||
23. okt 2022
16:00
Brødeskov IF (2)
4
Allerød Fodbold Klub
3
|
|||||||||||||||||||
27. okt 2022
18:30
Blovstrød IF
3
Snekkersten IF (2)
1
|
|||||||||||||||||||
30. okt 2022
15:00
Snekkersten IF (2)
4
Brødeskov IF (2)
1
|
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A