Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12. aug 2022
18:00
Bagsværd BK
2
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
4
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
13:30
Virum-Sorgenfri BK
4
LSF
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. aug 2022
14:00
IF Skjold Birkerød
2
Fredensborg BI
5
|
|||||||||||||||||||
14. aug 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
2
Hillerød Fodbold
10
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
10:30
B. 1973, Herlev
6
Hørsholm-Usserød IK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
20. aug 2022
11:00
Fredensborg BI
2
Lyngby Boldklub 1921
4
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
11:00
LSF
1
IF Skjold Birkerød
1
|
|||||||||||||||||||
21. aug 2022
11:00
Snekkersten IF
3
Virum-Sorgenfri BK
3
|
|||||||||||||||||||
24. aug 2022
18:00
Hillerød Fodbold
2
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
10:00
Hillerød Fodbold
7
Fredensborg BI
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
12:00
Bagsværd BK
2
Hørsholm-Usserød IK
2
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
13:30
Virum-Sorgenfri BK
1
B. 1973, Herlev
3
|
|||||||||||||||||||
27. aug 2022
14:00
IF Skjold Birkerød
0
Snekkersten IF
5
|
|||||||||||||||||||
28. aug 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
3
LSF
2
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
10:30
B. 1973, Herlev
4
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
03. sep 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
0
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
11:00
Fredensborg BI
Bagsværd BK
HHT
|
|||||||||||||||||||
04. sep 2022
11:00
LSF
1
Hillerød Fodbold
8
|
|||||||||||||||||||
07. sep 2022
18:00
Snekkersten IF
1
Lyngby Boldklub 1921
6
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
11:00
Fredensborg BI
1
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
10. sep 2022
12:00
Bagsværd BK
3
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
1
B. 1973, Herlev
2
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
12:00
Hillerød Fodbold
5
Snekkersten IF
0
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2022
13:30
IF Skjold Birkerød
2
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
10:00
Snekkersten IF
3
Fredensborg BI
1
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
0
Lyngby Boldklub 1921
5
|
|||||||||||||||||||
17. sep 2022
13:30
Virum-Sorgenfri BK
5
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
11:00
LSF
1
Bagsværd BK
4
|
|||||||||||||||||||
18. sep 2022
12:30
B. 1973, Herlev
3
Hillerød Fodbold
1
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
11:00
Fredensborg BI
3
B. 1973, Herlev
4
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
13:30
Hillerød Fodbold
7
Hørsholm-Usserød IK
0
|
|||||||||||||||||||
24. sep 2022
14:00
Bagsværd BK
2
IF Skjold Birkerød
0
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
1
Virum-Sorgenfri BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. sep 2022
11:00
LSF
4
Snekkersten IF
2
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2022
18:00
IF Skjold Birkerød
3
Lyngby Boldklub 1921
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
10:30
B. 1973, Herlev
5
LSF
1
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
12:00
Hørsholm-Usserød IK
0
Fredensborg BI
0
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
13:30
Virum-Sorgenfri BK
3
Hillerød Fodbold
3
|
|||||||||||||||||||
01. okt 2022
14:00
Bagsværd BK
2
Snekkersten IF
1
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
10:00
Hillerød Fodbold
3
IF Skjold Birkerød
4
|
|||||||||||||||||||
08. okt 2022
11:00
Fredensborg BI
4
Virum-Sorgenfri BK
2
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
10:00
Lyngby Boldklub 1921
1
Bagsværd BK
1
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:00
Snekkersten IF
0
B. 1973, Herlev
5
|
|||||||||||||||||||
09. okt 2022
11:00
LSF
0
Hørsholm-Usserød IK
1
|
Husk hvis I ønsker at spile Futsal í vinter så der frist 3. oktober via kluboffice:
https://www.dbusjaelland.dk/nyheder/2022/september/dbu-sjaellands-vintertilbud-2022-2023/#A