MENU

8-M+40 1 - Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
715376
ma
08-08 2022
Kl. 20:00
Greve Fodbold Hareskov IF Greve Idræts Center Kunstgræs
5
-
3
715378 ti
09-08 2022
Kl. 20:30
Bagsværd BK Oversidder Bagsværd Stadion Kunstgræs
715379
on
10-08 2022
Kl. 19:00
LSF IF Bytoften Smørum Idrætscenter
0
-
5
715377 to
11-08 2022
Kl. 19:00
Avedøre IF Bosna IF Avedøre Stadion
3
-
6
715380 ma
15-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder LSF
715384 ti
16-08 2022
Kl. 20:20
IF Bytoften Avedøre IF Gladsaxe skole
3
-
4
715381 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Grønne Stjerne Bagsværd BK Langbjergskolen
4
-
2
715383 on
17-08 2022
Kl. 19:00
Bosna IF Greve Fodbold Langbjergskolen
4
-
6
715382 to
18-08 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF BK Friheden Birkevang
1
-
1
715385 ma
22-08 2022
Kl. 19:00
Oversidder Grønne Stjerne
715387 ma
22-08 2022
Kl. 20:00
Greve Fodbold IF Bytoften Greve Idræts Center Kunstgræs
8
-
1
715388 ti
23-08 2022
Kl. 20:45
Bagsværd BK Hareskov IF Bagsværd Stadion Kunstgræs
2
-
0
715386 to
25-08 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Bosna IF Avedøre Stadion Kunstgræs
6
-
3
715393 ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Bosna IF Bagsværd BK Langbjergskolen
3
-
1
715390 on
31-08 2022
Kl. 19:00
Grønne Stjerne LSF Langbjergskolen
5
-
1
715392 to
01-09 2022
Kl. 19:00
Avedøre IF Greve Fodbold Avedøre Stadion
4
-
7
715391 to
01-09 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Oversidder Birkevang
715394 fr
02-09 2022
Kl. 18:00
IF Bytoften BK Friheden Gladsaxe skole
7
-
1
715395 ma
05-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Bosna IF
715398 ti
06-09 2022
Kl. 20:45
Bagsværd BK IF Bytoften Bagsværd Stadion Kunstgræs
3
-
4
715397 on
07-09 2022
Kl. 19:00
Grønne Stjerne Hareskov IF Langbjergskolen
6
-
6
715399 on
07-09 2022
Kl. 19:00
LSF Greve Fodbold Smørum Idrætscenter
0
-
1
715396 to
08-09 2022
Kl. 18:30
BK Friheden Avedøre IF Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
3
715400 ma
12-09 2022
Kl. 20:00
Greve Fodbold BK Friheden Greve Idræts Center Kunstgræs
2
-
2
715404 ti
13-09 2022
Kl. 20:20
IF Bytoften Oversidder Gladsaxe skole
715375 to
15-09 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Grønne Stjerne Avedøre Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
715402 to
15-09 2022
Kl. 19:00
Avedøre IF Bagsværd BK Avedøre Stadion
5
-
5
715401 to
15-09 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF LSF Birkevang
2
-
2
715405 ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Oversidder Avedøre IF
715408 ti
20-09 2022
Kl. 20:45
Bagsværd BK Greve Fodbold Bagsværd Stadion Kunstgræs
1
-
0
715409 on
21-09 2022
Kl. 19:00
LSF BK Friheden Smørum Idrætscenter
0
-
2
715411 ma
26-09 2022
Kl. 20:00
Greve Fodbold Oversidder Greve Idræts Center Kunstgræs
715410 ti
27-09 2022
Kl. 19:00
BK Friheden Bagsværd BK Avedøre Stadion Kunstgræs
1
-
1
715413 ti
27-09 2022
Kl. 19:30
LSF Bosna IF Smørum Idrætscenter
3
-
4
715414 ti
27-09 2022
Kl. 20:20
IF Bytoften Hareskov IF Gladsaxe skole
3
-
1
715412 to
29-09 2022
Kl. 19:00
Avedøre IF Grønne Stjerne Avedøre Stadion
3
-
2
715415 ma
03-10 2022
Kl. 19:00
Oversidder BK Friheden
715419 ti
04-10 2022
Kl. 19:00
Bosna IF IF Bytoften Langbjergskolen
2
-
3
715416 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Grønne Stjerne Greve Fodbold Langbjergskolen
4
-
3
715417 to
06-10 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Avedøre IF Birkevang
1
-
4
715418 to
06-10 2022
Kl. 20:45
Bagsværd BK LSF Bagsværd Stadion Kunstgræs
5
-
1
715406 ma
10-10 2022
Kl. 19:00
Grønne Stjerne IF Bytoften Langbjergskolen
1
-
1
715389 ti
11-10 2022
Kl. 19:00
LSF Avedøre IF Smørum Idrætscenter
3
-
3
715407 on
12-10 2022
Kl. 19:35
Hareskov IF Bosna IF Birkevang
3
-
3
715403 ma
17-10 2022
Kl. 18:30
Bosna IF Grønne Stjerne Langbjergskolen
4
-
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Log ind