MENU

Serie 2, P2/3 Efterår, Pulje 2 (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
475049 ti
16-08 2022
Kl. 18:00
Viktoria 2 HB 3 Fælledparken
4
-
1
475048 to
18-08 2022
Kl. 20:00
Vigerslev 2 B 1903 3 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
475051
fr
19-08 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 FB 4 Valby IP, Stadion, kunst
2
-
2
475053
20-08 2022
Kl. 16:00
FA 2000 3 B1908 3 Jens Jessens Vej
6
-
4
475050
21-08 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 CBS Sport 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
1
-
4
475052
21-08 2022
Kl. 14:00
Skjold 3 B93 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
475056 fr
26-08 2022
Kl. 19:00
FB 4 Viktoria 2 Jens Jessens Vej
4
-
3
475055
fr
26-08 2022
Kl. 20:00
HB 3 Sønderbro Fight 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
1
475057
27-08 2022
Kl. 16:00
B93 2 Fremad Valby 2 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
475054
28-08 2022
Kl. 12:00
B1908 3 Skjold 3 Sundby Idrætspark
3
-
1
475059
28-08 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 3 Vigerslev 2 Jens Jessens Vej
0
-
0
475058
28-08 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 FA 2000 3 B1903
0
-
3
475060
ti
30-08 2022
Kl. 21:00
Viktoria 2 B93 2 Ryparken Idrætsanlæg
0
-
2
475062
ti
30-08 2022
Kl. 21:00
HB 3 FB 4 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
475063
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 B1908 3 Valby IP, Stadion, kunst
3
-
3
475065
03-09 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 CBS Sport 3 Jens Jessens Vej
2
-
2
475061
04-09 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 Vigerslev 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
475064
04-09 2022
Kl. 14:00
Skjold 3 B 1903 3 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
3
475066
fr
09-09 2022
Kl. 19:00
B1908 3 Viktoria 2 Sundby Idrætspark
1
-
1
475067
10-09 2022
Kl. 12:00
Vigerslev 2 FA 2000 3 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
475069
10-09 2022
Kl. 16:00
B93 2 HB 3 B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
0
475070
10-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 Fremad Valby 2 B1903
Hjemmehold taberdømt
475068
11-09 2022
Kl. 14:00
FB 4 Sønderbro Fight 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
475072
11-09 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 3 Skjold 3 Jens Jessens Vej
6
-
2
475074 ti
13-09 2022
Kl. 17:45
Viktoria 2 B 1903 3 Fælledparken
0
-
2
475076
fr
16-09 2022
Kl. 17:45
HB 3 B1908 3 Fælledparken
2
-
1
475077
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 CBS Sport 3 Valby IP, Stadion, kunst
1
-
2
475075
18-09 2022
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 2 FA 2000 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
2
-
3
475078
18-09 2022
Kl. 14:00
FB 4 B93 2 Jens Jessens Vej
2
-
3
475091
18-09 2022
Kl. 14:00
Skjold 3 Vigerslev 2 Ryparken Idrætsanlæg
1
-
2
475093
to
22-09 2022
Kl. 20:30
Vigerslev 2 Fremad Valby 2 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
3
475092 fr
23-09 2022
Kl. 19:00
B1908 3 FB 4 Sundby Idrætspark
2
-
4
475095
24-09 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Skjold 3 Jens Jessens Vej
7
-
0
475096
24-09 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 HB 3 B1903
3
-
0
475094
24-09 2022
Kl. 16:00
B93 2 Sønderbro Fight 2 B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
475097
25-09 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 3 Viktoria 2 Jens Jessens Vej
5
-
4
475099 ti
27-09 2022
Kl. 20:15
Sønderbro Fight 2 Skjold 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
1
475098
ti
27-09 2022
Kl. 21:00
Viktoria 2 Vigerslev 2 Ryparken Idrætsanlæg
6
-
3
475101
fr
30-09 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 FA 2000 3 Valby IP, Stadion, kunst
2
-
1
475103
01-10 2022
Kl. 16:00
B93 2 B1908 3 B 93 Svanemølleanlæg.
7
-
1
475100
02-10 2022
Kl. 10:00
HB 3 CBS Sport 3 Kunst, Fælledparken
2
-
1
475102
02-10 2022
Kl. 14:00
FB 4 B 1903 3 Jens Jessens Vej
0
-
2
475105
to
06-10 2022
Kl. 20:30
Vigerslev 2 HB 3 Kunst, Valby IP, tribunen
2
-
1
475104 fr
07-10 2022
Kl. 19:00
B1908 3 Sønderbro Fight 2 Sundby Idrætspark
3
-
3
475107
08-10 2022
Kl. 12:00
FA 2000 3 Viktoria 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
475108
08-10 2022
Kl. 16:00
B 1903 3 B93 2 B1903
0
-
5
475106
09-10 2022
Kl. 10:00
Skjold 3 Fremad Valby 2 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
4
475109
09-10 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 3 FB 4 Jens Jessens Vej
2
-
2
475111 ti
11-10 2022
Kl. 21:00
Viktoria 2 Skjold 3 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
1
475110 fr
14-10 2022
Kl. 19:00
B1908 3 B 1903 3 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
475113
fr
14-10 2022
Kl. 20:00
HB 3 FA 2000 3 Kunst, Fælledparken
0
-
4
475115
15-10 2022
Kl. 16:00
B93 2 CBS Sport 3 B 93 Svanemølleanlæg.
Udehold taberdømt
475112
16-10 2022
Kl. 12:00
Sønderbro Fight 2 Fremad Valby 2 Kløvermarkens Idrætsanlæg
5
-
1
475114
16-10 2022
Kl. 14:00
FB 4 Vigerslev 2 Jens Jessens Vej
4
-
1
475116
to
20-10 2022
Kl. 20:00
Vigerslev 2 B93 2 Kunst, Valby IP, tribunen
0
-
4
475209
fr
21-10 2022
Kl. 18:30
Fremad Valby 2 Viktoria 2 Valby IP, Stadion, kunst
4
-
2
475211
22-10 2022
Kl. 10:00
FA 2000 3 FB 4 Jens Jessens Vej
2
-
4
475117
23-10 2022
Kl. 14:00
Sønderbro Fight 2 B 1903 3 Kløvermarkens Idrætsanlæg
3
-
4
475210
23-10 2022
Kl. 14:00
Skjold 3 HB 3 Ryparken Idrætsanlæg
2
-
0
475212
23-10 2022
Kl. 14:00
CBS Sport 3 B1908 3 Jens Jessens Vej
2
-
4
475214
ti
25-10 2022
Kl. 21:00
Viktoria 2 Sønderbro Fight 2 Ryparken Idrætsanlæg
4
-
7
475218
on
26-10 2022
Kl. 20:30
B93 2 FA 2000 3 B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
3
475215 fr
28-10 2022
Kl. 18:00
HB 3 Fremad Valby 2 Kunst, Fælledparken
4
-
4
475213 fr
28-10 2022
Kl. 19:00
B1908 3 Vigerslev 2 Sundby Idrætspark
Udehold taberdømt
475219
29-10 2022
Kl. 12:00
B 1903 3 CBS Sport 3 B1903
Udehold taberdømt
475217
29-10 2022
Kl. 14:00
FB 4 Skjold 3 Jens Jessens Vej
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Oprykning:
Ingen

Nedrykning:
Nr. 10,11 og 12 i begge puljer rykker ned 

Log ind