MENU

U19 Drenge Øst 2 E 2022 (04) (2022) //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
614648
on
10-08 2022
Kl. 19:00
Glostrup Raklev GI Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
3
614604
14-08 2022
Kl. 10:00
B93 2 Ringsted IF B 93 Svanemølleanlæg.
4
-
2
614603
14-08 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Brønshøj BK Vallensbæk Idrætscenter
2
-
7
614646
14-08 2022
Kl. 13:00
LSF Hillerød Fodbold Smørum Idrætscenter
0
-
0
614649
14-08 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF 2 KB 2 Brøndby Stadion
0
-
5
614647
14-08 2022
Kl. 15:00
Frederikssund FB Køge 2 Frederikssund Stadion
1
-
4
614650
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
KB 2 Glostrup Kunst, KB, P. Bangs Vej
0
-
4
614652
fr
19-08 2022
Kl. 19:00
Køge 2 B93 2 Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
1
614651
20-08 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF LSF Ringsted Stadion
4
-
0
614653
20-08 2022
Kl. 12:00
Raklev GI Frederikssund FB Røsnæshallen
3
-
2
614654
20-08 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK Brøndby IF 2 Tingbjerg Idrætspark
3
-
0
614655
20-08 2022
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Vallensbæk IF Hillerød Stadion
3
-
0
614701
28-08 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF 2 Hillerød Fodbold Brøndby Stadion
2
-
2
614657
28-08 2022
Kl. 13:00
LSF Vallensbæk IF Smørum Idrætscenter
1
-
2
614699
28-08 2022
Kl. 15:00
Frederikssund FB KB 2 Frederikssund Stadion
2
-
1
614656
28-08 2022
Kl. 17:30
B93 2 Raklev GI B 93 Svanemølleanlæg.
0
-
2
614658
ti
30-08 2022
Kl. 18:15
Ringsted IF Køge 2 Ringsted Stadion
0
-
1
614700
ti
30-08 2022
Kl. 19:00
Glostrup Brønshøj BK Glostrup Idrætspark Kunstgræs
3
-
1
614702
fr
02-09 2022
Kl. 19:00
KB 2 B93 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
1
-
7
614822
03-09 2022
Kl. 12:00
Raklev GI Ringsted IF Røsnæshallen
3
-
1
614823
03-09 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK Frederikssund FB Tingbjerg Idrætspark
3
-
1
614703
04-09 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Brøndby IF 2 Vallensbæk Idrætscenter
2
-
1
614821
ti
06-09 2022
Kl. 20:00
Køge 2 LSF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
0
614824
to
08-09 2022
Kl. 18:00
Hillerød Fodbold Glostrup Hillerød Stadion
1
-
1
614825
11-09 2022
Kl. 10:00
B93 2 Brønshøj BK B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
2
614827
11-09 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF KB 2 Ringsted Stadion
3
-
2
614826
11-09 2022
Kl. 13:00
LSF Brøndby IF 2 Smørum Idrætscenter
2
-
1
614829
11-09 2022
Kl. 13:00
Køge 2 Raklev GI Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
5
-
1
614828
11-09 2022
Kl. 15:00
Frederikssund FB Hillerød Fodbold Frederikssund Stadion
5
-
4
614830
ti
13-09 2022
Kl. 18:30
Glostrup Vallensbæk IF Glostrup Idrætspark Kunstgræs
7
-
4
614866
fr
16-09 2022
Kl. 19:00
KB 2 Køge 2 Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
5
614901
17-09 2022
Kl. 10:00
Hillerød Fodbold B93 2 Hillerød Stadion
1
-
0
614868
17-09 2022
Kl. 12:00
Raklev GI LSF Røsnæshallen
6
-
1
614900
17-09 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK Ringsted IF Tingbjerg Idrætspark
3
-
0
614867
18-09 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Frederikssund FB Vallensbæk Idrætscenter
0
-
3
614899
ti
20-09 2022
Kl. 18:15
Brøndby IF 2 Glostrup Brøndby Stadion
0
-
3
614904
24-09 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Hillerød Fodbold Ringsted Stadion
1
-
1
614907
24-09 2022
Kl. 12:00
Raklev GI KB 2 Røsnæshallen
4
-
3
614902
25-09 2022
Kl. 10:00
B93 2 Vallensbæk IF B 93 Svanemølleanlæg.
5
-
1
614903
25-09 2022
Kl. 13:00
LSF Glostrup Smørum Idrætscenter
2
-
3
614906
25-09 2022
Kl. 13:00
Køge 2 Brønshøj BK Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
3
-
4
614905
25-09 2022
Kl. 15:00
Frederikssund FB Brøndby IF 2 Frederikssund Stadion
2
-
1
614908
fr
30-09 2022
Kl. 19:00
KB 2 LSF Kunst, KB, P. Bangs Vej
3
-
2
614942
01-10 2022
Kl. 12:00
Brønshøj BK Raklev GI Tingbjerg Idrætspark
2
-
3
614943
01-10 2022
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold Køge 2 Hillerød Stadion
0
-
3
614939
02-10 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Ringsted IF Vallensbæk Idrætscenter
1
-
4
614940
02-10 2022
Kl. 13:00
Glostrup Frederikssund FB Glostrup Idrætspark Kunstgræs
2
-
1
614941
02-10 2022
Kl. 13:00
Brøndby IF 2 B93 2 Brøndby Stadion
1
-
2
614944
fr
07-10 2022
Kl. 19:00
KB 2 Brønshøj BK Kunst, KB, P. Bangs Vej
2
-
3
614947
08-10 2022
Kl. 11:00
Ringsted IF Brøndby IF 2 Ringsted Stadion
2
-
0
615009
08-10 2022
Kl. 12:00
Raklev GI Hillerød Fodbold Røsnæshallen
1
-
1
614945
09-10 2022
Kl. 10:00
B93 2 Glostrup B 93 Svanemølleanlæg.
1
-
5
614946
09-10 2022
Kl. 13:00
LSF Frederikssund FB Smørum Idrætscenter
3
-
2
614948
09-10 2022
Kl. 13:00
Køge 2 Vallensbæk IF Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
Udehold taberdømt
615013
to
13-10 2022
Kl. 19:00
Ringsted IF Glostrup Ringsted Stadion
3
-
0
615069
to
13-10 2022
Kl. 19:45
Brøndby IF 2 Køge 2 Brøndby Stadion
1
-
7
615070
15-10 2022
Kl. 13:00
Hillerød Fodbold KB 2 Hillerød Stadion
3
-
4
615010
16-10 2022
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Raklev GI Vallensbæk Idrætscenter
1
-
4
615011
16-10 2022
Kl. 13:00
LSF Brønshøj BK Smørum Idrætscenter
2
-
7
615012
16-10 2022
Kl. 15:00
Frederikssund FB B93 2 Frederikssund Stadion
2
-
0
615071
30-10 2022
Kl. 16:00
KB 2 Vallensbæk IF Kunst, KB, P. Bangs Vej
5
-
3
615072
30-10 2022
Kl. 16:00
B93 2 LSF B 93 Svanemølleanlæg.
2
-
4
615073
30-10 2022
Kl. 16:00
Ringsted IF Frederikssund FB Ringsted Stadion
2
-
1
615074
30-10 2022
Kl. 16:00
Køge 2 Glostrup Capelli Sport Stadion, Køge Idrætspark
1
-
3
615075
30-10 2022
Kl. 16:00
Raklev GI Brøndby IF 2 Røsnæshallen
5
-
1
615076
30-10 2022
Kl. 16:00
Brønshøj BK Hillerød Fodbold Tingbjerg Idrætspark
6
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU København på mail eller på tlf: 3927 7144

Log ind