MENU

Old Boys-LP, Øst //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
424879 on
07-09 2022
Kl. 18:30
Helsinge Fodbold Hillerød Fodbold Helsinge Stadion
Udehold taberdømt
425082
ma
19-09 2022
Kl. 19:00
Herlufsholm GF Næstved I.F. Veteran SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
1
-
5
424880
to
22-09 2022
Kl. 17:45
CSC B.1903 Kløvermarkens Idrætsanlæg
4
-
2
424878 to
06-10 2022
Kl. 20:00
Brødeskov IF Frederikssund IK Brødeskov Stadion Kunst
0
-
4
425095 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Frederikssund IK Annisse IF Frederikssund Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
425099 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
AB IF Bytoften Akademisk Boldklub, Kunstgræs
2
-
0
425101 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Slangerup & Omegn IF Stenløse BK Slangerup Stadion Kunst
10
-
11
425102 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Vallensbæk IF Hvidovre IF Vallensbæk Idrætscenter kunst
1
-
7
425103
ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Kastrup Dragør Bk. Kastrup IA ved Diget
7
-
1
425105 ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Tårnby FF LSF Vestamager Idrætsanlæg
Hjemmehold taberdømt
425109
ma
24-10 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Hundested IK Pedella Park Kunstgræs
2
-
1
425106
ma
24-10 2022
Kl. 19:30
Farum BK AC Iben Farum Park Kunstgræs
8
-
6
425108
ma
24-10 2022
Kl. 20:15
GVI Herstedøster IC GVI. Nymosen
1
-
4
425104
ma
24-10 2022
Kl. 20:30
KB Rødovre KB. P. Bangsvej
4
-
0
425100 ma
24-10 2022
Kl. 20:30
RB 1906 Holbæk United Roskilde Idrætspark Kunstgræs
Udehold taberdømt
425098 on
26-10 2022
Kl. 19:00
Herlev IF Brøndbyernes IF Herlev IF Stadion (Kunst)
7
-
5
425097 ma
31-10 2022
Kl. 18:30
CSC B.93 Kløvermarkens Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
425107 ma
07-11 2022
Kl. 20:30
Copenhagen Celtic Østerbro IF Valby Idrætspark
0
-
1
425096
ma
14-11 2022
Kl. 19:00
Helsinge Fodbold Vapnagård FK 72 Helsinge Stadion
6
-
0
568408
ma
14-11 2022
Kl. 19:30
Farum BK LSF Farum Park
1
-
3
568410
ma
14-11 2022
Kl. 20:00
Kastrup CSC Kastrup IA ved Diget
0
-
3
568411 ma
14-11 2022
Kl. 20:00
Stenløse BK AB Stenløse Stadion Kunstgræs
4
-
1
568412
ma
14-11 2022
Kl. 20:30
KB Østerbro IF KB. P. Bangsvej
3
-
0
568409 on
16-11 2022
Kl. 19:00
Herlev IF Frederikssund IK Herlev IF Oasen
1
-
3
568413
ma
05-12 2022
Kl. 19:00
Hornbæk IF Helsinge Fodbold Pedella Park Kunstgræs
2
-
1
568406 to
08-12 2022
Kl. 20:30
RB 1906 Næstved I.F. Veteran Roskilde Idrætspark Kunstgræs
2
-
3
568407 on
14-12 2022
Kl. 20:00
Hvidovre IF Herstedøster IC Albertslund Stadion Kunstgræs
280282 ma
03-04 2023
Kl. 18:00
Vinder Roskilde/næstved Vinder Hvidovre-Herstedøster Ukendt
323448 ma
03-04 2023
Kl. 18:00
CSC Hornbæk IF Kløvermarkens Idrætsanlæg
333098 ma
03-04 2023
Kl. 18:00
Frederikssund IK KB Frederikssund Stadion
333097 to
06-04 2023
Kl. 18:15
Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Øst pulje 1 spiller:

Uge 36 3 kampe og 29 oversiddere.
Uge 43 16 kampe
Uge 46 8 kampe
Uge 14 4 kampe
Uge 17 2 kampe
Uge 20 1 kamp

Finale afvikles i Øst 11. Juni 2023.

M+32 og M+40 (Old boys og veteraner) (dbu.dk)

Log ind