MENU

Herre S3 - Efterår 2022, Pulje 4 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
804375
fr
19-08 2022
Kl. 18:45
B1913 (1) Langeskov IF Campus Road
2
-
4
804376 fr
19-08 2022
Kl. 18:45
Posten (4) Åsum IF BK Posten Park
Udehold taberdømt
804378
fr
19-08 2022
Kl. 18:45
Agedrup-Bullerup BK Nyborg G & IF Agedrup Skole
3
-
3
804374
20-08 2022
Kl. 15:00
Oversidder Ringe BK
804377
20-08 2022
Kl. 15:00
Langtved SG & IF Tårup IF Langtved Stadion
0
-
1
804373
ti
23-08 2022
Kl. 18:45
SUB Ullerslev OKS (2) Skellerup Sportsplads
0
-
13
804381
fr
26-08 2022
Kl. 18:45
Åsum IF Langtved SG & IF Åsum Sportsplads
1
-
3
804382
fr
26-08 2022
Kl. 18:45
Langeskov IF Posten (4) Langeskov Stadion
1
-
2
804383
fr
26-08 2022
Kl. 18:45
Ringe BK B1913 (1) OK Arena Ringe
1
-
4
804384
fr
26-08 2022
Kl. 18:45
OKS (2) Nyborg G & IF OKSON-Park
4
-
2
804379
27-08 2022
Kl. 15:00
SUB Ullerslev Oversidder Skellerup Sportsplads
804380
27-08 2022
Kl. 15:00
Tårup IF Agedrup-Bullerup BK Frørup Andelskasse Arena
1
-
4
804389
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Agedrup-Bullerup BK Åsum IF Agedrup Skole
11
-
0
804390
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Nyborg G & IF Tårup IF Idrætscenter Nyborg
3
-
3
804385
04-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder OKS (2)
804386
04-09 2022
Kl. 11:00
B1913 (1) SUB Ullerslev Campus Road
6
-
4
804387
04-09 2022
Kl. 11:00
Posten (4) Ringe BK BK Posten Park
0
-
1
804388
04-09 2022
Kl. 11:00
Langtved SG & IF Langeskov IF Langtved Stadion
0
-
4
804393 fr
09-09 2022
Kl. 18:15
Åsum IF Nyborg G & IF Åsum Sportsplads
4
-
3
804396
fr
09-09 2022
Kl. 18:30
Tårup IF OKS (2) Frørup Andelskasse Arena - Kunstgræs
8
-
2
804391
11-09 2022
Kl. 11:00
SUB Ullerslev Posten (4) Skellerup Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
804392
11-09 2022
Kl. 11:00
Oversidder B1913 (1)
804394
11-09 2022
Kl. 11:00
Langeskov IF Agedrup-Bullerup BK Langeskov Stadion
3
-
6
804395
11-09 2022
Kl. 11:00
Ringe BK Langtved SG & IF OK Arena Ringe
4
-
0
804492
fr
16-09 2022
Kl. 18:30
Tårup IF Åsum IF Frørup Andelskasse Arena
3
-
0
804398
17-09 2022
Kl. 15:00
Posten (4) Oversidder BK Posten Park
804399
17-09 2022
Kl. 15:00
Langtved SG & IF SUB Ullerslev Langtved Stadion
2
-
0
804400
17-09 2022
Kl. 15:00
Agedrup-Bullerup BK Ringe BK Agedrup Skole
9
-
0
804491
17-09 2022
Kl. 15:00
Nyborg G & IF Langeskov IF Idrætscenter Nyborg
2
-
0
804397
to
22-09 2022
Kl. 17:45
B1913 (1) OKS (2) Campus Road
4
-
2
804496
to
22-09 2022
Kl. 18:30
Langeskov IF Tårup IF Langeskov Stadion
1
-
3
804495
24-09 2022
Kl. 13:00
B1913 (1) Posten (4) Campus Road
1
-
1
804497
24-09 2022
Kl. 15:00
Ringe BK Nyborg G & IF OK Arena Ringe
4
-
4
804498
24-09 2022
Kl. 15:00
OKS (2) Åsum IF OKSON-Park
Hjemmehold taberdømt
804493
24-09 2022
Kl. 15:00
SUB Ullerslev Agedrup-Bullerup BK Skellerup Sportsplads
Hjemmehold taberdømt
804494
24-09 2022
Kl. 15:00
Oversidder Langtved SG & IF
804502
01-10 2022
Kl. 15:00
Nyborg G & IF SUB Ullerslev Idrætscenter Nyborg
12
-
1
804499
02-10 2022
Kl. 11:00
Posten (4) OKS (2) BK Posten Park
3
-
3
804500
02-10 2022
Kl. 11:00
Langtved SG & IF B1913 (1) Langtved Stadion
3
-
1
804501
02-10 2022
Kl. 11:00
Agedrup-Bullerup BK Oversidder Agedrup Skole
804503
02-10 2022
Kl. 11:00
Tårup IF Ringe BK Frørup Andelskasse Arena
0
-
0
804504
02-10 2022
Kl. 11:00
Åsum IF Langeskov IF Åsum Sportsplads
1
-
1
804510
09-10 2022
Kl. 10:00
OKS (2) Langeskov IF OKSON-Park
4
-
1
804505
09-10 2022
Kl. 11:00
SUB Ullerslev Tårup IF Skellerup Sportsplads
2
-
5
804506
09-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder Nyborg G & IF
804507
09-10 2022
Kl. 11:00
B1913 (1) Agedrup-Bullerup BK Campus Road
3
-
4
804508
09-10 2022
Kl. 11:00
Posten (4) Langtved SG & IF BK Posten Park
1
-
3
804509
09-10 2022
Kl. 11:00
Ringe BK Åsum IF OK Arena Ringe
4
-
3
804516
to
13-10 2022
Kl. 18:30
Langeskov IF Ringe BK Langeskov Stadion
2
-
3
804511
15-10 2022
Kl. 15:00
Langtved SG & IF OKS (2) Langtved Stadion
Udehold taberdømt
804512
15-10 2022
Kl. 15:00
Agedrup-Bullerup BK Posten (4) Agedrup Skole
9
-
1
804513
15-10 2022
Kl. 15:00
Nyborg G & IF B1913 (1) Idrætscenter Nyborg
2
-
4
804514
15-10 2022
Kl. 15:00
Tårup IF Oversidder Frørup Andelskasse Arena
804515
16-10 2022
Kl. 11:00
Åsum IF SUB Ullerslev Åsum Sportsplads
Udehold taberdømt
804517
23-10 2022
Kl. 11:00
SUB Ullerslev Langeskov IF Skellerup Sportsplads
1
-
2
804518
23-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder Åsum IF
804519
23-10 2022
Kl. 11:00
B1913 (1) Tårup IF Campus Road
1
-
1
804520
23-10 2022
Kl. 11:00
Posten (4) Nyborg G & IF BK Posten Park
Udehold taberdømt
804521
23-10 2022
Kl. 11:00
Langtved SG & IF Agedrup-Bullerup BK Langtved Stadion
2
-
1
804522
23-10 2022
Kl. 11:00
OKS (2) Ringe BK OKSON-Park
1
-
0
804523
29-10 2022
Kl. 13:00
Agedrup-Bullerup BK OKS (2) Agedrup Skole
3
-
3
804524
29-10 2022
Kl. 13:00
Nyborg G & IF Langtved SG & IF Idrætscenter Nyborg
2
-
2
804525
29-10 2022
Kl. 13:00
Tårup IF Posten (4) Frørup Andelskasse Arena
2
-
2
804526
29-10 2022
Kl. 13:00
Åsum IF B1913 (1) Åsum Sportsplads
1
-
3
804527
29-10 2022
Kl. 13:00
Langeskov IF Oversidder Langeskov Stadion
804528
ti
01-11 2022
Kl. 18:30
Ringe BK SUB Ullerslev OK Arena Ringe
5
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

15.08.22: Ryslinge BK trukket.

 

Log ind