MENU

Herre S3 - Efterår 2022, Pulje 6 //

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
804599
fr
19-08 2022
Kl. 18:45
Dalum IF Chang (1) Rema 1000 Park - Dalum
1
-
2
804597
20-08 2022
Kl. 15:00
Marienlyst FK Utopia Marienlystcentret
2
-
4
804598
20-08 2022
Kl. 15:00
OKS (4) B67 (1) OKSON-Park
3
-
4
804600
20-08 2022
Kl. 15:00
Kildemosens BK Oversidder Kildemosens anlæg
804601
20-08 2022
Kl. 16:00
Posten (2) Søhus Stige BK Posten Park
5
-
2
804603 fr
26-08 2022
Kl. 18:45
Marienlyst OKS (4) Marienlystcentret
4
-
4
804606
fr
26-08 2022
Kl. 18:45
Chang (1) Kildemosens BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
1
-
1
804604
27-08 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige Sanderum BK Rema 1000 Arena Søhus
1
-
1
804605
27-08 2022
Kl. 15:00
Oversidder Posten (2)
804607
ti
30-08 2022
Kl. 18:30
Dalum IF B67 (1) Rema 1000 Park - Dalum
1
-
3
804609
fr
02-09 2022
Kl. 18:30
OKS (4) FK Utopia OKSON-Park
1
-
9
804613 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
Sanderum BK Oversidder Vestfalen Stadion
804614 fr
02-09 2022
Kl. 18:30
OB Søhus Stige OB-Ådalen
2
-
3
804612
04-09 2022
Kl. 13:00
Posten (2) Chang (1) BK Posten Park
2
-
2
804610
04-09 2022
Kl. 14:00
Dalum IF Marienlyst Rema 1000 Park - Dalum
0
-
3
804611
ti
06-09 2022
Kl. 18:15
Kildemosens BK B67 (1) Kildemosens anlæg
1
-
0
804602
to
08-09 2022
Kl. 20:15
Sanderum BK OB Vestfalen Stadion
3
-
1
804616
fr
09-09 2022
Kl. 18:15
OKS (4) Dalum IF OKSON-Park
0
-
3
804618 fr
09-09 2022
Kl. 18:15
Chang (1) Sanderum BK Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
Udehold taberdømt
804617
11-09 2022
Kl. 13:00
Oversidder OB
804620
11-09 2022
Kl. 16:15
FK Utopia Søhus Stige OB-Ådalen - Kunstgræsbane 1
4
-
3
804615
ti
13-09 2022
Kl. 18:45
Marienlyst Kildemosens BK Marienlystcentret
0
-
5
804625 ti
13-09 2022
Kl. 19:00
OB Chang (1) OB-Ådalen
4
-
0
804623
17-09 2022
Kl. 13:00
Posten (2) Marienlyst BK Posten Park
3
-
1
804624
17-09 2022
Kl. 15:00
Sanderum BK B67 (1) Vestfalen Stadion
4
-
0
804626
17-09 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige Oversidder Rema 1000 Arena Søhus
804621
17-09 2022
Kl. 15:00
Dalum IF FK Utopia Rema 1000 Park - Dalum
3
-
1
804622
ti
20-09 2022
Kl. 17:45
Kildemosens BK OKS (4) Kildemosens anlæg
1
-
0
804627 fr
23-09 2022
Kl. 18:30
Marienlyst Sanderum BK Marienlystcentret
1
-
1
804628
24-09 2022
Kl. 13:00
OKS (4) Posten (2) OKSON-Park
2
-
3
804630
24-09 2022
Kl. 15:00
Chang (1) Søhus Stige Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
Hjemmehold taberdømt
804632
24-09 2022
Kl. 15:00
FK Utopia Oversidder Munke Mose
804608
ti
27-09 2022
Kl. 19:45
OB FK Utopia OB-Ådalen
1
-
7
804619
on
28-09 2022
Kl. 19:00
B67 (1) Posten (2) Kunststofbanen, Hjalleseskolen
0
-
6
804629
to
29-09 2022
Kl. 19:30
Dalum IF Kildemosens BK Rema 1000 Park - Dalum
1
-
1
804636 fr
30-09 2022
Kl. 18:30
OB Marienlyst OB-Ådalen
2
-
5
804633
02-10 2022
Kl. 11:00
Kildemosens BK FK Utopia Kildemosens anlæg
1
-
1
804634
02-10 2022
Kl. 11:00
Posten (2) Dalum IF BK Posten Park
7
-
2
804635
02-10 2022
Kl. 11:00
Sanderum BK OKS (4) Vestfalen Stadion
Udehold taberdømt
804638
02-10 2022
Kl. 11:00
Oversidder Chang (1)
804631 ti
04-10 2022
Kl. 19:45
OB B67 (1) OB-Ådalen
3
-
1
804637 on
05-10 2022
Kl. 19:00
Søhus Stige B67 (1) Rema 1000 Arena Søhus
Udehold taberdømt
804642
fr
07-10 2022
Kl. 18:30
Kildemosens BK Posten (2) Kunststofbanen, Hjalleseskolen
0
-
1
804639
09-10 2022
Kl. 11:00
Marienlyst Søhus Stige Marienlystcentret
6
-
1
804640
09-10 2022
Kl. 11:00
OKS (4) OB OKSON-Park
1
-
1
804643
09-10 2022
Kl. 11:00
B67 (1) Oversidder B 67-Parken
804644
09-10 2022
Kl. 11:00
FK Utopia Chang (1) Munke Mose
Udehold taberdømt
804641
09-10 2022
Kl. 15:00
Dalum IF Sanderum BK Rema 1000 Park - Dalum
Hjemmehold taberdømt
804650
15-10 2022
Kl. 13:00
Chang (1) B67 (1) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
Udehold taberdømt
804645
15-10 2022
Kl. 15:00
Posten (2) FK Utopia BK Posten Park
4
-
3
804646
15-10 2022
Kl. 15:00
Sanderum BK Kildemosens BK Vestfalen Stadion
2
-
0
804648
15-10 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige OKS (4) Rema 1000 Arena Søhus
Udehold taberdømt
804649
15-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Marienlyst
804647
ti
18-10 2022
Kl. 19:00
OB Dalum IF OB-Ådalen
8
-
0
804652 fr
21-10 2022
Kl. 18:30
Marienlyst Chang (1) Marienlystcentret
6
-
3
804654
23-10 2022
Kl. 11:00
Dalum IF Søhus Stige Rema 1000 Park - Dalum
0
-
1
804655
23-10 2022
Kl. 11:00
Kildemosens BK OB Kildemosens anlæg
4
-
3
804656
23-10 2022
Kl. 11:00
Posten (2) Sanderum BK BK Posten Park
3
-
2
804653
23-10 2022
Kl. 13:00
OKS (4) Oversidder OKSON-Park
804657
to
27-10 2022
Kl. 19:45
FK Utopia B67 (1) Kunststofbanen B 1909
3
-
3
804659
fr
28-10 2022
Kl. 19:00
OB Posten (2) OB-Ådalen
5
-
6
804658
29-10 2022
Kl. 15:00
Sanderum BK FK Utopia Vestfalen Stadion
3
-
3
804660
29-10 2022
Kl. 15:00
Søhus Stige Kildemosens BK Rema 1000 Arena Søhus
2
-
3
804661
29-10 2022
Kl. 15:00
Oversidder Dalum IF
804662
29-10 2022
Kl. 15:00
Chang (1) OKS (4) Værktøjscenter Fyn - Chang Arena
6
-
2
804663
29-10 2022
Kl. 15:00
B67 (1) Marienlyst B 67-Parken
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218

16.08.22: ØB (2) trukket.

 

Log ind