U13 Drenge Liga 6 (C) (2010) 8M - efterår 2022, Pulje 1 (2023)

Kampnr Dato Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
970639
20-08 2022
10:30 Søndersø BK Humble BK Søndersø Stadion
3
-
5
20. aug 2022
10:30
Søndersø BK
3
Humble BK
5
970646
20-08 2022
11:00 Rudkøbing BK Tved BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
1
-
2
20. aug 2022
11:00
Rudkøbing BK
1
Tved BK
2
970643
21-08 2022
10:30 Thurø/Stjernen Årslev BK Østbyens Stadion
UHT
21. aug 2022
10:30
Thurø/Stjernen
Årslev BK
UHT
970641
21-08 2022
12:45 Hessselager Fodbold Rudkøbing BK Hesselager Stadion
HHT
21. aug 2022
12:45
Hessselager Fodbold
Rudkøbing BK
HHT
970640
21-08 2022
13:00 Ringe BK Skårup IF OK Arena Ringe
4
-
7
21. aug 2022
13:00
Ringe BK
4
Skårup IF
7
970642
to25-08 2022
19:00 Tved BK BBB/SB Tved Stadion
UHT
25. aug 2022
19:00
Tved BK
BBB/SB
UHT
970644
fr26-08 2022
16:50 SFF 2015 Søndersø BK Faaborg Stadion
4
-
3
26. aug 2022
16:50
SFF 2015
4
Søndersø BK
3
970647
28-08 2022
10:00 Skårup IF Hessselager Fodbold Skårup Stadion
5
-
4
28. aug 2022
10:00
Skårup IF
5
Hessselager Fodbold
4
970648
28-08 2022
10:00 Humble BK Ringe BK Humble Stadion (Humblehallen)
3
-
2
28. aug 2022
10:00
Humble BK
3
Ringe BK
2
970645
28-08 2022
12:00 BBB/SB Thurø/Stjernen Bellinge Stadion
HHT
28. aug 2022
12:00
BBB/SB
Thurø/Stjernen
HHT
970649
on31-08 2022
17:30 FC Østfyn Årslev BK Frørup Andelskasse Arena
4
-
2
31. aug 2022
17:30
FC Østfyn
4
Årslev BK
2
970638
fr02-09 2022
17:15 SFF 2015 FC Østfyn Faaborg Stadion
1
-
1
02. sep 2022
17:15
SFF 2015
1
FC Østfyn
1
970650
03-09 2022
10:00 Søndersø BK FC Østfyn Søndersø Stadion
3
-
2
03. sep 2022
10:00
Søndersø BK
3
FC Østfyn
2
970655
04-09 2022
10:00 Årslev BK BBB/SB Totalbanken Arena
UHT
04. sep 2022
10:00
Årslev BK
BBB/SB
UHT
970654
04-09 2022
11:00 Thurø/Stjernen Rudkøbing BK Thurø Stadion
1
-
6
04. sep 2022
11:00
Thurø/Stjernen
1
Rudkøbing BK
6
970652
04-09 2022
11:30 Hessselager Fodbold Humble BK Hesselager Stadion
3
-
2
04. sep 2022
11:30
Hessselager Fodbold
3
Humble BK
2
970653
ti06-09 2022
17:30 Tved BK Skårup IF Tved Stadion
4
-
1
06. sep 2022
17:30
Tved BK
4
Skårup IF
1
970651
on07-09 2022
18:15 Ringe BK SFF 2015 OK Arena Ringe
4
-
3
07. sep 2022
18:15
Ringe BK
4
SFF 2015
3
970660
to08-09 2022
18:00 Humble BK Tved BK Humble Stadion (Humblehallen)
3
-
0
08. sep 2022
18:00
Humble BK
3
Tved BK
0
970657
10-09 2022
11:30 Søndersø BK Ringe BK Søndersø Stadion
6
-
1
10. sep 2022
11:30
Søndersø BK
6
Ringe BK
1
970659
11-09 2022
10:00 Skårup IF Thurø/Stjernen Skårup Stadion
UHT
11. sep 2022
10:00
Skårup IF
Thurø/Stjernen
UHT
970658
11-09 2022
12:00 Rudkøbing BK Årslev BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
UHT
11. sep 2022
12:00
Rudkøbing BK
Årslev BK
UHT
970665
to15-09 2022
18:00 Thurø/Stjernen Humble BK Østbyens Stadion
0
-
3
15. sep 2022
18:00
Thurø/Stjernen
0
Humble BK
3
970666
17-09 2022
11:00 Årslev BK Skårup IF Totalbanken Arena
1
-
7
17. sep 2022
11:00
Årslev BK
1
Skårup IF
7
970662
17-09 2022
11:45 Ringe BK FC Østfyn OK Arena Ringe
HHT
17. sep 2022
11:45
Ringe BK
FC Østfyn
HHT
970664
18-09 2022
09:30 Tved BK SFF 2015 Tved Stadion
1
-
3
18. sep 2022
09:30
Tved BK
1
SFF 2015
3
970667
18-09 2022
11:00 BBB/SB Rudkøbing BK Bellinge Stadion
0
-
11
18. sep 2022
11:00
BBB/SB
0
Rudkøbing BK
11
970656
ti20-09 2022
18:00 SFF 2015 Hessselager Fodbold Faaborg Stadion
6
-
0
20. sep 2022
18:00
SFF 2015
6
Hessselager Fodbold
0
970669
24-09 2022
11:00 Søndersø BK Tved BK Søndersø Stadion
UHT
24. sep 2022
11:00
Søndersø BK
Tved BK
UHT
970672
25-09 2022
10:00 Humble BK Årslev BK Humble Stadion (Humblehallen)
9
-
0
25. sep 2022
10:00
Humble BK
9
Årslev BK
0
970671
25-09 2022
10:30 Skårup IF BBB/SB Skårup Stadion
7
-
4
25. sep 2022
10:30
Skårup IF
7
BBB/SB
4
970668
25-09 2022
11:00 SFF 2015 Thurø/Stjernen Faaborg Stadion
2
-
3
25. sep 2022
11:00
SFF 2015
2
Thurø/Stjernen
3
970673
ti27-09 2022
17:00 FC Østfyn Rudkøbing BK Herrested Stadion
1
-
0
27. sep 2022
17:00
FC Østfyn
1
Rudkøbing BK
0
970670
on28-09 2022
18:15 Ringe BK Hessselager Fodbold OK Arena Ringe
5
-
0
28. sep 2022
18:15
Ringe BK
5
Hessselager Fodbold
0
970679
01-10 2022
11:00 Rudkøbing BK Skårup IF Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
5
-
4
01. okt 2022
11:00
Rudkøbing BK
5
Skårup IF
4
970677
02-10 2022
10:00 Årslev BK SFF 2015 Totalbanken Arena
0
-
9
02. okt 2022
10:00
Årslev BK
0
SFF 2015
9
970678
02-10 2022
11:00 BBB/SB Humble BK Vestfalen Stadion
2
-
4
02. okt 2022
11:00
BBB/SB
2
Humble BK
4
970674
02-10 2022
11:00 Hessselager Fodbold FC Østfyn Hesselager Stadion
1
-
5
02. okt 2022
11:00
Hessselager Fodbold
1
FC Østfyn
5
970676
02-10 2022
11:00 Thurø/Stjernen Søndersø BK Thurø Stadion
8
-
0
02. okt 2022
11:00
Thurø/Stjernen
8
Søndersø BK
0
970675
to06-10 2022
17:30 Tved BK Ringe BK Tved Stadion
2
-
2
06. okt 2022
17:30
Tved BK
2
Ringe BK
2
970684
to06-10 2022
17:30 Humble BK Rudkøbing BK Humble Stadion (Humblehallen)
1
-
0
06. okt 2022
17:30
Humble BK
1
Rudkøbing BK
0
970685
to06-10 2022
17:30 FC Østfyn Skårup IF Frørup Andelskasse Arena
9
-
1
06. okt 2022
17:30
FC Østfyn
9
Skårup IF
1
970681
08-10 2022
11:30 Søndersø BK Årslev BK Søndersø Stadion
17
-
0
08. okt 2022
11:30
Søndersø BK
17
Årslev BK
0
970683
09-10 2022
10:00 Hessselager Fodbold Tved BK Hesselager Stadion
UHT
09. okt 2022
10:00
Hessselager Fodbold
Tved BK
UHT
970697
09-10 2022
11:00 FC Østfyn Humble BK Frørup Andelskasse Arena
2
-
1
09. okt 2022
11:00
FC Østfyn
2
Humble BK
1
970680
09-10 2022
11:00 SFF 2015 BBB/SB Faaborg Stadion
3
-
1
09. okt 2022
11:00
SFF 2015
3
BBB/SB
1
970682
ma10-10 2022
18:15 Ringe BK Thurø/Stjernen OK Arena Ringe
3
-
2
10. okt 2022
18:15
Ringe BK
3
Thurø/Stjernen
2
970663
on12-10 2022
18:00 Hessselager Fodbold Søndersø BK Hesselager Stadion
1
-
8
12. okt 2022
18:00
Hessselager Fodbold
1
Søndersø BK
8
970690
15-10 2022
11:00 Rudkøbing BK SFF 2015 Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
5
-
2
15. okt 2022
11:00
Rudkøbing BK
5
SFF 2015
2
970688
15-10 2022
13:30 Årslev BK Ringe BK Totalbanken Arena
0
-
6
15. okt 2022
13:30
Årslev BK
0
Ringe BK
6
970691
16-10 2022
10:30 Skårup IF Humble BK Skårup Stadion
2
-
9
16. okt 2022
10:30
Skårup IF
2
Humble BK
9
970687
16-10 2022
11:00 Thurø/Stjernen Hessselager Fodbold Østbyens Stadion
3
-
1
16. okt 2022
11:00
Thurø/Stjernen
3
Hessselager Fodbold
1
970689
16-10 2022
11:00 BBB/SB Søndersø BK Vestfalen Stadion
1
-
10
16. okt 2022
11:00
BBB/SB
1
Søndersø BK
10
970701
22-10 2022
11:00 Rudkøbing BK Ringe BK Fynske Bank Arena (Rudkøbing)
4
-
2
22. okt 2022
11:00
Rudkøbing BK
4
Ringe BK
2
970692
23-10 2022
11:00 SFF 2015 Skårup IF Faaborg Stadion
1
-
3
23. okt 2022
11:00
SFF 2015
1
Skårup IF
3
970693
23-10 2022
15:00 Søndersø BK Rudkøbing BK Søndersø Stadion
1
-
1
23. okt 2022
15:00
Søndersø BK
1
Rudkøbing BK
1
970661
ti25-10 2022
17:30 FC Østfyn BBB/SB Herrested Stadion
6
-
0
25. okt 2022
17:30
FC Østfyn
6
BBB/SB
0
970695
on26-10 2022
18:00 Hessselager Fodbold Årslev BK Hesselager Stadion
2
-
4
26. okt 2022
18:00
Hessselager Fodbold
2
Årslev BK
4
970694
on26-10 2022
18:15 Ringe BK BBB/SB OK Arena Ringe
7
-
0
26. okt 2022
18:15
Ringe BK
7
BBB/SB
0
970696
to27-10 2022
16:45 Tved BK Thurø/Stjernen Tved Stadion
4
-
1
27. okt 2022
16:45
Tved BK
4
Thurø/Stjernen
1
970703
30-10 2022
10:00 Humble BK SFF 2015 Humble Stadion (Humblehallen)
4
-
4
30. okt 2022
10:00
Humble BK
4
SFF 2015
4
970699
30-10 2022
10:30 Årslev BK Tved BK Totalbanken Arena
0
-
4
30. okt 2022
10:30
Årslev BK
0
Tved BK
4
970700
30-10 2022
11:00 BBB/SB Hessselager Fodbold Vestfalen Stadion
1
-
4
30. okt 2022
11:00
BBB/SB
1
Hessselager Fodbold
4
970702
30-10 2022
11:00 Skårup IF Søndersø BK Skårup Stadion
2
-
8
30. okt 2022
11:00
Skårup IF
2
Søndersø BK
8
970698
30-10 2022
11:00 Thurø/Stjernen FC Østfyn Thurø Stadion
1
-
3
30. okt 2022
11:00
Thurø/Stjernen
1
FC Østfyn
3
970686
ti01-11 2022
16:30 Tved BK FC Østfyn Tved Stadion
2
-
5
01. nov 2022
16:30
Tved BK
2
FC Østfyn
5
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Fyn på mail eller på tlf: 6617 8218
010822: Tåsinge udtrådt.
210822: FC Østfyn
250822: Nr. Lyndelse udtrådt
070922: BBB/SB indtrådt. 

Log ind